اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل بعد از ريستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل بعد از ريستور

سلام دوستان من يه ايفون ٥ اس دارم پسش رو فراموش كرده بودم بردم دي اف يو ريستور كردم الان پس ايكلود كه روش بوده رو مي خواد اونو ندارم مال دوستم بوده الان راهي نداره بشه بازش كرد؟؟
    ممنون از همتون

نوشته اصلی توسط kako_saeid نمایش پست ها
    سلام دوستان من يه ايفون ٥ اس دارم پسش رو فراموش كرده بودم بردم دي اف يو ريستور كردم الان پس ايكلود كه روش بوده رو مي خواد اونو ندارم مال دوستم بوده الان راهي نداره بشه بازش كرد؟؟
    ممنون از همتون
    متاسفانه هیچ راهی جز وارد کردن ایمیل و پسورد (Find My iphone) وجود نداره

نظر

یعنی گوشی الان به فنا رفت هیچ راهی نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط kako_saeid نمایش پست ها
        یعنی گوشی الان به فنا رفت هیچ راهی نیست؟
        متاسفانه خیر هیچ راهی برای باز کردن گوشی وجود نداره
        اگر به دوستتون دسترسی دارید اپل ایدی رو ازش بگیرید
        ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 28-12-2013, 10:46 PM

نظر

گیر کردن روی لوگو اپل
          من دقیقا بعد نصب bioprotect کرک گوشیم ریست شد و دیگه از لوگو اپل بالاتر نیومد اطلاعاتم واسم خیلی مهمه نمیخام ریستور کنم راه دیگه ای هست ؟
          ایفون 5s ios 7.0.4 جیلبریک

نظر

نوشته اصلی توسط hootan.af نمایش پست ها
            گیر کردن روی لوگو اپل
            من دقیقا بعد نصب bioprotect کرک گوشیم ریست شد و دیگه از لوگو اپل بالاتر نیومد اطلاعاتم واسم خیلی مهمه نمیخام ریستور کنم راه دیگه ای هست ؟
            ایفون 5s ios 7.0.4 جیلبریک
            گوشی رو خاموش کن دکمه ولوم بالا (زیاد کردن صدا رو نگهدار بعد روشن کن تا چن دقیقه هم ول نکن دکمه رو شاید بالا اومد

نظر

دوستان گوشی من صدا نداره !!! یعنی در تماس صدای طرف مقابل شنیده نمیشه ولی رو حالت اسپیکر صدا میشنوم!!
              ریست کردم حل نشد !! از دوستان کسی راهی ب ذهنش میرسه ؟؟ تستی چیزی ؟

نظر

نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                دوستان گوشی من صدا نداره !!! یعنی در تماس صدای طرف مقابل شنیده نمیشه ولی رو حالت اسپیکر صدا میشنوم!!
                ریستور کنید، به احتمال زیاد حل میشه. اگه حل نشد احتمالا مشکل سخت افزاری دارید.

نظر

نمیدونم اینجا جاشه اما بحرحال ببخشید :
                  دوستان بتازگی رفتم رو ورژن ۷ دیروز داشتم تو تانگو چت میکردم که یهو یه اخطار کم بودن فضای دیوایس اومد وسرعت بکلی افت کرد رفام دیدم از ۲۰گیگ جای خالی مونده صفر کیلوبیت ربوت کردم رفع شد تا به امروز با همینطور شد ورژن ۷.۰.۴ هستم جیلبریکم کردم نظرتون چیه ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                    با سلام دوست عزيز ببين تو قسمت general/accessibility/physical/incoming call رو چه گزينهاي هست بزار روي default اگه بازهم نشد يه ريست setting بكن اگه باز به نتيجه نرسيدي يه ريستور بكن ولي بكاپ بر نگردون اگه تست كردي درست بود بكاپ و بر گردونيد

نظر

صبر کنید ..
                    X