اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاخیر در سویپ کردن منو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاخیر در سویپ کردن منو

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز، زمانی که با استفاده از تاچ آی دی یا پین کد قفل صفحه را آنلاک میکنم و منوی گوشی باز میشه، حدودا یک ثانیه باید صبر کنم تا بتونم منو را به چپ یا راست سویپ کنم، یعنی باید صبر کنم تا آیکون ها سریع چیده بشه و بعد 1 ثاینه سویپ کنم، میخواستم بدونم این مشکل را سایر دوستان هم دارن و راه حل این مشکل چیه

92 نفر پست رو دیدن هیچکس جوابی نداره واقعا؟

نظر

دقت کنی تو 2 مورد اینجوریه واسه منم اینجوریه عزیز اونیکی هم اینکه بعضی وقت ها نوتیفکشین چه از بالا چه از پایین که کی میکشم عمل نمیکنه منویی باز نمیشه بعد 1 یا 2 بار درست میشه واسه تو هم میشه؟ فکر کنم باگه که بایه آپ دیت درست شه

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehs نمایش پست ها
        با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز، زمانی که با استفاده از تاچ آی دی یا پین کد قفل صفحه را آنلاک میکنم و منوی گوشی باز میشه، حدودا یک ثانیه باید صبر کنم تا بتونم منو را به چپ یا راست سویپ کنم، یعنی باید صبر کنم تا آیکون ها سریع چیده بشه و بعد 1 ثاینه سویپ کنم، میخواستم بدونم این مشکل را سایر دوستان هم دارن و راه حل این مشکل چیه
        بلافاصله پس از باز شدن صفحات ورق نمى خورن يك ثانيه اى طول ميكشه.

Sent by ASHF@

نظر

آره دوست عزیز توی نوتیفیکشن هم همینجوره ، من فکر کنم قبلا اینجور نبود، نمیدونم شاید هم الان حساس شدم ولی خب مساله مهمی نیست ولی بعضی وقتا خیلی عجله دارم و حتی نمیخوام 1 ثانیه معطل بشم ، مخصوصا زمانی که سر کار هستم، به نظرتون دستگاه رو ریستور کنم ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
          بلافاصله پس از باز شدن صفحات ورق نمى خورن يك ثانيه اى طول ميكشه.

Sent by ASHF@
          خب پس یعنی میگید عادیه ؟ یا دلیل خاصی داره ؟ یکی از دوستانم میگفت ریستور کن ، نظر شما چیه دوست عزیز

نظر

صبر کنید ..
          X