اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ایفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط behn4m
    الان تست کردم جواب داد واسه 5s , فقط متاسفانه TRIAL هست و 1هفته بیشتر ج نمیده
    دوست عزیز
    قرار دادن هرگونه لینک و بحث در مورد این برنامه ها در انجمن ممنوع هستش
    این کار شما برای انجمن مشکل ساز خواهدشد
    لطفا قوانین انجمن را به دقت مطالعه کنید
    ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 05-12-2013, 08:08 AM

نظر

منم تا حالا (٢ماه) باش مشكلي ندارم

نظر

این یه ایراد سخت افزاری هست که مربوط به سی پی یو میشه و ربطی به نوع و ورژن آی او اس نداره 7.0.6 هم تست شده ولی جواب نداده بالای 20 تا 5 اس تاحالا امده با این مشکل ..

نظر

با سلام و خسته نباشید دوستان من یه مشکل با 5s دارم اسپیکرش موقع پخش موسیقی کار نمیکه (صدا نمیاد) اما موقع تماس رو اسپیکر صدا میاد از طرفی موقع تماس اسپیکر بالا (بلند گو )صدا نمیده ضربه هم نخورده لطفا راهنمایی کنید چه کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط saman_ei نمایش پست ها
            با سلام و خسته نباشید دوستان من یه مشکل با 5s دارم اسپیکرش موقع پخش موسیقی کار نمیکه (صدا نمیاد) اما موقع تماس رو اسپیکر صدا میاد از طرفی موقع تماس اسپیکر بالا (بلند گو )صدا نمیده ضربه هم نخورده لطفا راهنمایی کنید چه کنم ؟
            reset all setting کنید اگه حل نشد ریستور کنید و اگه باز حل نشد به دفتر انجمن ببرید براتون بررسی کنن احتمالا سخت افزاری باشه اگه با ریستور حل نشه
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط saman_ei
              ممنون عزیزم

لطفا از این به بعد برای تشکر و .... از دکمه سپاس استفاده کنید ٬ زدن پست برای تشکر خلاف قوانین سایت هست و باعث شلوغ شدن بی مورد تاپیک ها میشه .

نظر

تاریخ عضویت Jan 2013
                نوشته ها 1

تشکر0تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
                با سلام خدمت اساتيد محترم
                آيفون 5اس موقعي كه ميخواد روشن بشه بعد از لوگوي اپل صفحه قرمز ميشه و دوباره ريسيت ميشه و همينطور تكرار ميشه.
                ريستور هم نميشه بعد از حل كردن انواع ارورها در نهايت با ارور 4013 ناميد شدم.
                ميخواستم بدونم آيا اميدي به زنده شدنش هست يا نه بايد بفرستمش اوراقي؟

نظر

نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
                  نمیدونم این پول کمی نیست برا یه گوشی بد این طور بشه خیلی بده مخصوصا ایرانم باشی
                  همونطور که دوستمون گفتن شما مواظب باشید چه نرم افزارهایی نصب میکنید.
                  نرم افزارهایی رو نصب کنید که با گوشیتون سازگاری داشته باشه...

نظر

صبر کنید ..
                  X