اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با ایفون 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با ایفون 5s

با سلام خدمت دوستان فردا میخوام از بازار موبایل 5س 16 سفید بگیرم ولی این صفحه ابی بد جوری ترسوندم حتی وقتی دیدم یکی از کاربران همین سایتم دچار شدن متاسفانه نظرتون چیه دوستان؟

نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان فردا میخوام از بازار موبایل 5س 16 سفید بگیرم ولی این صفحه ابی بد جوری ترسوندم حتی وقتی دیدم یکی از کاربران همین سایتم دچار شدن متاسفانه نظرتون چیه دوستان؟

سلام...منم 2..3 هفته پیش خریدم و هنوز مشکلی باش ندارم !! برای جلوگیری از این BSOD یا صفحه آبی مرگ بهترین راه اینه که از نصب برنامه های اضافی بخصوص iWork و برنامه های جانبیش که هنوز با آیفون 5 اس سازگاری ندارند خود داری کنید فعلا فقط همین !! اما اون مشکل ممکنه که هنگام استفاده از دوربین در برنامه های دیگه هم بوجود بیاد پس بهتره که در نصب کردن برنامه هایی که با دوربین و عکس سرو کار دارن هم یه کوچولو احتیاط کنید !! این صفحه آبی 1 طرف اون جریان اتصال به شبکه هم 1 طرف !!! می دونید که در آیفون 5 اس امکان استفاده از هیچ گونه نرم افزار قند شکن تا این لحظه مطلقا وجود نداره متاسفانه !! نگو مگه میشه چوم میشه و شده متاسفانه !!

نظر

نمیدونم این پول کمی نیست برا یه گوشی بد این طور بشه خیلی بده مخصوصا ایرانم باشی

نظر

متاسفانه فعلا کاریش نمیشه کرد !! توی هیچ سایتی راه حل درست و جامعی برای همچین مشکلی هنوز ننوشتن !! خود اپل هم هنوز گردن نگرفته ..استیو جابز که مرد اینا زدن به بیخیالی

نظر

نوشته اصلی توسط Mohamad_c++
          حالا يه برنامه كار نميكنه
          در ضمن بعضي از ISP ها بستن سرور يه سري چيز پي ان ها رو ربطي به 5s نداره!
          ببخشید میشه بگی کدوم برنامه هست که کار میکنه ؟
          اون برنامه چه ربطی به سرور داره آخه ؟!!

نوشته اصلی توسط maki20
          سلام
          دوستان عزیز لطفا خبرهای غیر واقعی نگید همه نوع ***** شکن رو ایفون 5 اس نصب میشه و به راحتی کار میکنه
          همونطور که پست بعدیتون گفتن ، اون برنامه با معماری 64 بیتی سازگار نیست. توی سایت رسمی خود برنامه ی مذکور هم گفته.
          میشه بگی کدوم برنامه کار میکنه اونوقت ؟

نظر

بچه ها من ديشب داشتم تو چيزبوك دور ميزدم (ipone 5s) كه يه دفعه رفت تو حالتي شبيه resprig و شروع كرد ريست شدن بعد ١٠ دقيقه اون تصوير ترسناك اومد يعني همون صفحه ابي بعد خاموش شد و تنها راهم ريستور بود خوشبختانه الان كه بدونه مشكل دارم باز كار ميكنم ولي نفهميدم واسه چي اون طوري شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
              بچه ها من ديشب داشتم تو چيزبوك دور ميزدم (ipone 5s) كه يه دفعه رفت تو حالتي شبيه resprig و شروع كرد ريست شدن بعد ١٠ دقيقه اون تصوير ترسناك اومد يعني همون صفحه ابي بعد خاموش شد و تنها راهم ريستور بود خوشبختانه الان كه بدونه مشكل دارم باز كار ميكنم ولي نفهميدم واسه چي اون طوري شد.

آخه تو ای او اس 7.0.3 این مشکل رو حل نکردند !؟
              منظور میر صفحه آبی و ریستارت نمیشه و میمونه !؟

نظر

نه مشكل حل نشده من تو 7.03 بودم كه اونطوري شد.

نظر

نه مشكل حل نشده من تو 7.03 بودم كه اونطوري شد.

منظورت از ریستور یعنی رام شو دانلود کردید و از اول ریختید ؟!
                  یعنی هر دفعه اینجوری شد چیکار کنیم ریستور کنیم
                  منم میخوام بگیرم دوستان اگه تجربه ای دارند حتما بگید اینجا

نظر

دقيقا بايد فريمورشو داشته باشين و دوباره ريستور كنين ولي فك نميكنم خيلي چيزه حادي باشه هر چيزي باشه بخاطره همون ٦٤ بيتي بودنشه كه بيشتره برنامه ها هنوز با اون مچ نشدن.

نظر

دقيقا بايد فريمورشو داشته باشين و دوباره ريستور كنين ولي فك نميكنم خيلي چيزه حادي باشه هر چيزي باشه بخاطره همون ٦٤ بيتي بودنشه كه بيشتره برنامه ها هنوز با اون مچ نشدن.

آخه تو این تاپیک یکی گفته نمیتونه برش گردونه !؟

http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=90035
                      مشکل ارور صفحه ابی ایفون 5 اس (Blue Screen Of Death)

نظر

مشكله ايشون احتمالا سخت افزاريه براي من كه مشكلم اون نبود باز شايد اساتيد محترم بهتر بدونن.

Sent from my iPhone 5a using Tapatalk

نظر

کاربران عزیز
                          استارتر یه موضوعی رو مطرح کرد که به جای بحث در اون رابطه تاپیک به انحراف کشیده شد.
                          صحبت در مورد قند شکن و نرم افزارهای اون ممنوع هست.خواهشاً قانون رو رعایت کنید و از بردن نام این نرم افزارها و راههای ... خودداری کنید.رعایت نکردن این موارد مساوی با از دسترس خارج شدن سایت و ف ی ل ت ر شدن که هم باعث میشه دسترسی ماها به سایت مورد علاقمون با مشکل مواجه شه و هم کلی مشکل برای مدیران سایت بوجود میاد تا بتونن این محدودیت رو برطرف کنن.
                          لطفاً قوانین سایت رو رعایت کنید.

نظر

من چي پرسيدم شما چي جواب دادين ؟ عجب لطف كنين دوستان جواب بي مورد ندين

Sent from my iPod touch using Tapatalk - now Free

نظر

به نظرم این بیشتر روی مدل 1533 بیشتر دیده شده! به نظر شما بی ربطه؟!

نظر

صبر کنید ..
                              X