اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط wolfx95 نمایش پست ها
    سلام من یک گوشی آیفون خرید توی سفلون هنوز هستش توی سایت appel چک کردم imie رو و زدش این تصویر پایین ایا این گوشی قبلا اکتیو شده چطوریاست ؟؟؟؟ من هنوز باز نکردم رفرش نیست ؟

الان گوشی من قبلا اکتیو شده یا نه ؟؟؟؟

اآقا یکی خواهشا جواب بده ؟؟ گوشی رفرش نیست و اینکه اکتیو شد ه قبلا گوشی بدون iccid هستش به شرط اصلی هم بهم داده ؟؟
    اون طور که توی تصویر معلوم هست،گارانتی 1 ساله هم تموم شده و این نشون میده گوشی اکتیو شده

نظر

• سلام دوستان
      من از دیجیکالا یه 5s با گارانتی وقایع گستر گرفتم. اکتیو نشده بود و همه چی لوازم جعبه به نظرم خوب و کامل بود اما گوشی واضحا پلمپ اپل نبود و اون پلاستیک روش خیلی کج و تیکه تیکه بود. گوشی هم ساخت جولای 2014 بود و آنلاک فکتوری. به نظرتون معتبره و مشکلی نیست؟
      کلا یک سوالی دیگم داشتم. گوشی ریفرش رو چطور میشه تشخیص داد؟با همون اکتیو بودن؟
      ویرایش توسط nima74 : https://i-phone.ir/forums/member/11760-nima74 در ساعت 01-02-2015, 08:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من از دیجیکالا یه 5s با گارانتی وقایع گستر گرفتم. اکتیو نشده بود و همه چی لوازم جعبه به نظرم خوب و کامل بود اما گوشی واضحا پلمپ اپل نبود و اون پلاستیک روش خیلی کج و تیکه تیکه بود. گوشی هم ساخت جولای 2014 بود و آنلاک فکتوری. به نظرتون معتبره و مشکلی نیست؟
        توی کشور درپیتی زیاد نگران بسته بندی نباشید من بازارو زیر و رو کردم نتونستم با پلمپ تمیز پیدا کنم، همشون مثل هم هستن.

نظر

• نوشته اصلی توسط iJack نمایش پست ها
          توی کشور درپیتی زیاد نگران بسته بندی نباشید من بازارو زیر و رو کردم نتونستم با پلمپ تمیز پیدا کنم، همشون مثل هم هستن.
          موافقم. پس خیلم راحت باشه؟از دیحیکالا بود. بقیه دوستان نظری ندارند؟

نظر

• سلام.
            من قصد خرید 5 اس 16 رو دارم...ولی اخیرا تو بازار از هر موبایل فروشی سوال میکنم میگن که الان همه ی گوشی های این مدل رفرش هستش...میخواستم ببینم واقعیت داره؟؟ یعنی گوشی ها رفرش شدن؟؟؟ و نمیشه گوشی رفرش نشده پیدا کرد؟؟ از اونجایی که ذیجی کالا هم ناموجود کرده شک ـم بیشتر شده...

نظر

• کی گفته نمیشه پلمپ اصلی رو گیر اورد؟!
              من خودم 2ماه پیش گرفتم با پک اصلی. اینم شات:

نظر

• سلام
                یه سوال؟
                شماره سریال پشت گوشی باید با منو و کارتن یکی باشه؟
                مال من کارتن و منو گوشی یکی هستش ولی پشت گوشی فرق میکنه با این دوتا!!
                بعنی قاب عوض شده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط parhamphd نمایش پست ها
                  سلام
                  یه سوال؟
                  شماره سریال پشت گوشی باید با منو و کارتن یکی باشه؟
                  مال من کارتن و منو گوشی یکی هستش ولی پشت گوشی فرق میکنه با این دوتا!!
                  بعنی قاب عوض شده؟

بله بايد يكى باشه

نظر

• با سلام
                    دوستان من تازگی ها یک ۵ اس دیگه خریدم که پارت نامبر ش cs/a هست که هر چقدر گشتم پیدا نکردم متعلق به کجاست
                    ممنون میشم راهنمایی کنین
                    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                      با سلام
                      دوستان من تازگی ها یک ۵ اس دیگه خریدم که پارت نامبر ش cs/a هست که هر چقدر گشتم پیدا نکردم متعلق به کجاست
                      ممنون میشم راهنمایی کنین
                      با تشکر
                      اسلواکی

نظر

• فکر میکنم با lte ایرانسل سازگار نیست چون فقط روی 3g میره

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                          فکر میکنم با lte ایرانسل سازگار نیست چون فقط روی 3g میره
                          اینطور نیست.همه ی مدل های آیفون 5s از باند 1800 که باند lte ایرانسل هست،پشتیبانی می کنند.

نظر

• من هر کاری کردم نشد واسه همین سیم کارت همراه اول انداختم و روی ۶ پلاس ایرانسل
                            در کل ۵ اس واسه مکالمه خیلی بهتره از ۶ و ۶ پلاس

نظر

• سلام بچه ها توروخدا کمکم کنین
                              گوشیم 5s هست
                              اولین بار از ios7.1.2 انلاین کردمش ios8.1.3
                              بعد همش وقتی از پایین نوار و میکشی بالا یکم لگ میزنه مخصوصا تو صفحه قفلش
                              حتی وقتی تنظیم کارخونه برمیگردونی spotlighto میکشی بالا تیکه تیکه میره بالا و بعد یه مدت درست میشه
                              دیشب ios 8.2 کردمش درست شد اما باز تنظیم کارخونه کردم ایطور شد
                              امکان داره واسه انلاین کردنش باشه؟؟؟؟؟ توروخدا کمکم کنین رو مغزهههههه

نظر

• سلام دوستان یه سوال داشتم چجوری میشه ه ایفون 5س که نو خریداری شده ( دیروز و سریال نامبر قبل خرید تو سایت اپل چک شده اکتیو نبوده ) ای او اس 8/0 داشته باشه اپدیت جدید فکر کنم 8.2 هست دستگاه lla هست بدون iccld من فکر میکردم باید ای او اس 7 داشته باشه به نظرتونن علت چیه لطفا راهنمایی کنید ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X