اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط wolfx95 نمایش پست ها
    سلام من گوشی اندروید خودم رو فروختم خودم رو راحت کردم الان میخوام یک 5s شانزده گیگ بردارم آیا کم نمیارم و چقدر در دسترس هستشو اولین بار میخوام آیفون بگیرم

دوستان راهنمایی کلی کنن منو چطوری بفهمم آنلاک فکتوری هستش و کلا چی چی داشته باشه خوبه پارت نامبر آمریکا از کجا میشه فهمید و کلا قضیه iccid چیه باشه خوبه یا نباشه

در ضمن اگر چیزی هم من فراموش کردم بگید

و اینکه برچسب پشت و روش رو چه مارکی بگیرم که عالی باشه و همچنین یک قاب ژله ای که خش روش نندازه و نرم هم باشه تو جیب میزارم گوشی خش نیوفته روش مرسی

من ثبت نام کردم تازه برای این سوال چون میخواهم فردا برم بخرم و اینکه اونجا چی چیاش رو تست کنم

بسیار سپاسگذارم

یک تایپیکی داریم درباره دانستنی های قبل از خرید آیفون.
    بخونش که خیلی مفیده.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
      یک تایپیکی داریم درباره دانستنی های قبل از خرید آیفون.
      بخونش که خیلی مفیده.
      آدرس تایپیک رو میدید در ضمن میشه در مورد سوالات بالا پرسیدم یک توضیح کلی بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط wolfx95 نمایش پست ها
        آدرس تایپیک رو میدید در ضمن میشه در مورد سوالات بالا پرسیدم یک توضیح کلی بدید
        بفرما...........
        http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• نوشته اصلی توسط mhmax نمایش پست ها
          در هر صورت بگیره؟؟؟ :d
          اره بگیره
          دیگه چه گوشیی بهتر از ایفون هست که بخواد چسز دیگه بگیره! :d
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• بهتر از هر آیفون، آیفون بعدی هست

نظر

• خیلی ممنون از دوستان که راهنمایی کردید

اما دلیل اصلی من که روی 4s موندم به خاطر برنامه calll recording هست که متاسفانه روی 4س با اسپیکر صدا ضبط میکنه و برای 5 که هست که در حالت تماس معمولی این کار انجام میشه ---
              ایا با برای 5s هم همین طور هست یا نه ؟

نظر

• سلام...دوستان میخواستم بپرسم به نظر شما یکی مثل من که نمیتونه صبر کنه تا معرفی و عرضه آیفون 6،همین 5s رو هم بگیره برام کفایت میکنه که انقد راضی نگه داره من رو که وقتی 6 اومد اون رو هم بخرم؟!

کلا اینکه ارزش صبر داره 6 ؟! الان تو اخبار گفته شده زمان معرفی 4.7 اینچی افتاده جلوتر،ماه آگست؛حدودای مرداد ماه..بنظرتون اگر مثلا 20 مرداد معرفی بشه،دقیقا کی عرضه میشه به بازار ؟! عرضه ش از همون فرداش هست یا چند وقت بعد؟!

و اینکه چقدر طول میکشه قیمتش متعادل شه و به حد نرمالش برسه مثل 5s ?!

ببخشید زیاد شد سوالم..ممنون...

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.EXCEPTIONAL نمایش پست ها
                  سلام...دوستان میخواستم بپرسم به نظر شما یکی مثل من که نمیتونه صبر کنه تا معرفی و عرضه آیفون 6،همین 5s رو هم بگیره برام کفایت میکنه که انقد راضی نگه داره من رو که وقتی 6 اومد اون رو هم بخرم؟!

کلا اینکه ارزش صبر داره 6 ؟! الان تو اخبار گفته شده زمان معرفی 4.7 اینچی افتاده جلوتر،ماه آگست؛حدودای مرداد ماه..بنظرتون اگر مثلا 20 مرداد معرفی بشه،دقیقا کی عرضه میشه به بازار ؟! عرضه ش از همون فرداش هست یا چند وقت بعد؟!

و اینکه چقدر طول میکشه قیمتش متعادل شه و به حد نرمالش برسه مثل 5s ?!

ببخشید زیاد شد سوالم..ممنون...
                  سلام.
                  حدود ۲-۳ ماه بعد قیمت متعادل میشه...به نظر من اگه خیلی گیر گوشی نیستی صبر کن ایفون ۶ بگیر من سر ایفون ۵ این کارو کردم وقتی ۵اس اومد خیلی حالم گرفته شد،اگه ۳ ماه صبر میکردم هم ارزونتر خریده بودم و هم یه مدل بالاتر داشتم...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• دوستان این جریان iicid و LLA چی هست؟ و موقع خرید چه نکاتی باید رعایت بشه؟ آنلاک فکتوری بودن رو چجوری میشه تشخیص داد؟

نظر

• سلام
                      دوستان ایفون 16 برای 3-4 سال کافی هست ؟؟؟
                      چون من ی فکری دارم
                      میخوام ایپدم رو بفروشم
                      و جاش ایپد مینی 2 بگیرم

نظر

• بستگي به خودت داره

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

نظر

• سلام
                          الان ورژن آیفون ۵ اس من ۷.۰.۴ هست. اگر بخام گوشی را جیلبریک کنم به چه ورژنی باید جیلبریک کنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
                            سلام
                            الان ورژن آیفون ۵ اس من ۷.۰.۴ هست. اگر بخام گوشی را جیلبریک کنم به چه ورژنی باید جیلبریک کنم؟

عزیز سوالت رو جای درستی نپرسیدی!
                            از این به بعد برای این هم زودتر به جواب برسید هم اینکه نظم انجمن رعایت بشه در جای درست سوالتون رو بپرسید!
                            شما میتونید جیلبریک کنی
                            شما برنامشو از تو این سایت دانلود کن و جیلبریک کن طبق اموزش های انجمن!
                            evasi0n iOS 7.0.x Jailbreak - official website of the evad3rs
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                              دوستان این جریان iicid و LLA چی هست؟ و موقع خرید چه نکاتی باید رعایت بشه؟ آنلاک فکتوری بودن رو چجوری میشه تشخیص داد؟
                              سلام
                              iicid مربوط به گوشي هايي ميشه كه به صورت لاك از اپراتوري خريداري شدن و با پرداخت مبلغي به صورت كاملا قانوني انلاك شدن. اين گوشي ها با انلاك فكتوري هيچ فرقي ندارن.
                              LL/A هم پارت نامبر كشور امريكا هست كه يعني دستگاه براي اون كشور توليد شده. هيچ مهم نيست كه پارت نامبر براي كجاست چون از لحاظ كيفيت با هم فرقي ندارن. ( البته در اين مورد بين علما اختلاف هست ولي من به شخصه تفاوت كيفيتي توي پارت نامبر ها نديدم). در اين ميون يه استثنا هست كه اونم پارت نامبر اماراته كه توش facetime غير فعال هست. از خريد اين پارت نامبر خودداري كنيد. ( يادم نيست پارت نامبرش رو.)
                              البته يه چيز رو بگم كه از روي تجربه فهميدم. پارت نامبر هاي مختلف انگار از لحاظ نرم افزاري يه تفاوت هاي كو چيكي دارن. مثلا ايفون من پارت امريكاست ولي براي دوستم پارت انگليس. براي من وقتي تو كيبورد دكمه ي نقطه رو نگه مي داري كه مثلا اخر يه ادرس اينترنتي پسوند بزاره اول دات كام رو پيشنهاد ميده ولي براي اون اول .co.uk رو پيشنهاد ميده.

نظر

• دوستان الان من اين 4sام رو بفروشم بعدش 5s بگيرم خوبه يا صبر كنم براي 6؟
                                راستي من تنها مشكلي كه با اين 4s دارم صفحه ي كوچيكشه . كساني كه 4s داشتن و الان 5s دارن ايا اين 0.5 اينچي كه بزرگ تر شده صفحه واقعا قابل ديد هستش يا كه نه ؟ چون با اين صفحه نمايش گوشيم يكم احساس خفگي ميكنم!!

نظر

صبر کنید ..
                                X