اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه احساستون رو از خرید گوشیهای اپل بگیدوچرا این محصول رو با همه محدودیتاش نسبت به آندروید و سایر محصولات ترجیح دادید،مزیت و ضعفها و تا چه حد بهتون در مرتفع نمودن نیازهاتون کمک میکنه?

Sent from my HTC One using Tapatalk
    در مورده این سوال کلی که جواب ها زیاد هست .
    به شخصه هم دو رو تجربه کردم در اندروید هم بهترین رو . اما یکی از فرق هاییش که خیلی به چشم میاد برنامه هایه حرفه ای تری هست که برا اپل سخته میشه کلا محیطش مشخص هست خیلی حرفه ای تره .
    و در مورد محدودیتها من محدودیتی نمیبینم شما در اندروید گوگل دوباره تحریم کرده و مجبورید از بازار یا مایکت یا ... استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
      در مورده این سوال کلی که جواب ها زیاد هست .
      به شخصه هم دو رو تجربه کردم در اندروید هم بهترین رو . اما یکی از فرق هاییش که خیلی به چشم میاد برنامه هایه حرفه ای تری هست که برا اپل سخته میشه کلا محیطش مشخص هست خیلی حرفه ای تره .
      و در مورد محدودیتها من محدودیتی نمیبینم شما در اندروید گوگل دوباره تحریم کرده و مجبورید از بازار یا مایکت یا ... استفاده کنید
      ممنون دوست عزیز
      خب مطمینا یکی از مواردی. کاربردیه گوشیهای هوشمند ساپورت نرم افزاری،
      در حال حاضر هم نرم افزارهای آندروید در دسترس تر هستن در حالیکه شاید برای همون نرم افزار مشابه باید از اپ استور خرید کنی،
      یا کارهای ساده ای مثل بلک لیست تماس و ذخیره کردن صفحات وب یا دانلود موسیقی و بلافاصله گوش کردن اون،اینا ظاهرا براحتی با گوشیهای اندرویدی میسره ولی با آیفون نه،
      البته من قصد خاصی از بیان این مسائل ندارم و خیلی دوست دارم این موارد که برام مبهمه به جواب برسه

نظر

• با سلام
        میخواستم بدونم فیس تایم توی ایران فعال است یا خیر؟
        چون توی یک سایتی آموزش دور زدن فیس تایم بود.
        اگر فعال باشه مصمم تر باشم که پارت نامبر امارات نخرم. همچنین چه مزایایی نسبت به ویدئو کال مسنجرها مثل وی چت داره؟ اگه توضیح مختصری بدید ممنون میشم.

بدرود.

نظر

• نوشته اصلی توسط Abodiiia نمایش پست ها
          با سلام
          میخواستم بدونم فیس تایم توی ایران فعال است یا خیر؟
          چون توی یک سایتی آموزش دور زدن فیس تایم بود.
          اگر فعال باشه مصمم تر باشم که پارت نامبر امارات نخرم. همچنین چه مزایایی نسبت به ویدئو کال مسنجرها مثل وی چت داره؟ اگه توضیح مختصری بدید ممنون میشم.

بدرود.
          در ایران نیز فعال است! هرچند پارت نامبر امارات فیس تایم نداره ولی قابل نصب هس!!

نظر

• آنلاک فکتوری ( بدون iccid ) پارت نامبر ll/a یا ca توی بازار هست ؟
            گوشی های آنلاک فکتوری سوزن در آوردن سیم کارت دارن ؟

میدونم که نباید حساس باشم ولی بنا به دلایلی میخوام جوابم رو بگیرم

نظر

ممنون دوست عزیز
              خب مطمینا یکی از مواردی. کاربردیه گوشیهای هوشمند ساپورت نرم افزاری،
              در حال حاضر هم نرم افزارهای آندروید در دسترس تر هستن در حالیکه شاید برای همون نرم افزار مشابه باید از اپ استور خرید کنی،
              یا کارهای ساده ای مثل بلک لیست تماس و ذخیره کردن صفحات وب یا دانلود موسیقی و بلافاصله گوش کردن اون،اینا ظاهرا براحتی با گوشیهای اندرویدی میسره ولی با آیفون نه،
              البته من قصد خاصی از بیان این مسائل ندارم و خیلی دوست دارم این موارد که برام مبهمه به جواب برسه

دوست عزیز اولا که گوشی واقعا خوب و با کیفیت و زیبایی داری
              دوما کی گفته برنامه باید بخریم و از این چیزا..ما که آیفون جیلبریک شده داریم ، هیچ محدودیتی در نرمافزار ها و بازی ها ندارم و به صورت کاملا مجانی نصب میکنیم و خیلی اپلیکیشن هستند که ios داره و آندروید نداره و برعکس .
              سوما تمام قابلیت هایی که گفتید نظر ذخیره ی صفحات و دانلود آهنگ و بلک لیست و خیلی امکانات دیگه در آیفون هم میسر هست..منتها یه مقدار پیچیده تر از آندروید هست که کیفیتی که محصولات اپل دارند میارزه که 1000 تا از این یه مقدار ها رو تحمل کنی.
              من 3 ساله که ios دارم و پارسال یک اشتباهی کردم و به آندروید کوچ کردم(اس3)...تمام چیزهاش رو هم یاد گرفتم از قبیل عوش کردن مودم و کرنل و فریمورهای کاستوم و اصلی و ... اما بیشتر از 1 ماه دوام نیاوردم و واقعا کیفیتی که ios داره رو اونجا پیدا نکردم.
              *من به شخصه تنها برتری آندروید رو فقط در متن باز بودن سیستم عامل و شباهت کاراییش به کامپیوتر میدونم*
              موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
                دوست عزیز اولا که گوشی واقعا خوب و با کیفیت و زیبایی داری
                دوما کی گفته برنامه باید بخریم و از این چیزا..ما که آیفون جیلبریک شده داریم ، هیچ محدودیتی در نرمافزار ها و بازی ها ندارم و به صورت کاملا مجانی نصب میکنیم و خیلی اپلیکیشن هستند که ios داره و آندروید نداره و برعکس .
                سوما تمام قابلیت هایی که گفتید نظر ذخیره ی صفحات و دانلود آهنگ و بلک لیست و خیلی امکانات دیگه در آیفون هم میسر هست..منتها یه مقدار پیچیده تر از آندروید هست که کیفیتی که محصولات اپل دارند میارزه که 1000 تا از این یه مقدار ها رو تحمل کنی.
                من 3 ساله که ios دارم و پارسال یک اشتباهی کردم و به آندروید کوچ کردم(اس3)...تمام چیزهاش رو هم یاد گرفتم از قبیل عوش کردن مودم و کرنل و فریمورهای کاستوم و اصلی و ... اما بیشتر از 1 ماه دوام نیاوردم و واقعا کیفیتی که ios داره رو اونجا پیدا نکردم.
                *من به شخصه تنها برتری آندروید رو فقط در متن باز بودن سیستم عامل و شباهت کاراییش به کامپیوتر میدونم*
                موفق باشی
                ممنون دوست عزیز از پاسخ مشروح شما..خودم الان یه سه سالی هست که آندرويد کار میکنم ،
                یه مدت ۳ ماه آیفون ۵ داشتم ولی جيلبريک نبود و حافظه شم 16 بود...ولی چون نتونستم باهاش کار کنم ضمن اینکه حافظه شم کم بود برگشتم به آندرويد ،ولی خب سادگی و يکپارچکي تقریبا بی نقصی آيفون آدم رو مشتاق میکنه و سهیم بر اينه با تحقیقات بازم برگردم به ios

نظر

• با سلام
                  آیفون 5s طلایی مانند 5 مشکی مشکل رنگ پریدگی نداره؟
                  لطفا زود جواب بدید میخوام سفارشش بدم

نظر

• نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
                    با سلام
                    خیر ، مشکلی ندارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
                      با سلام
                      حتی Space Gray جدید هم مشکل رنگ ریختگی ندارد. با خیال راحت خریداری کنید.

نظر

ممنون دوست عزیز از پاسخ مشروح شما..خودم الان یه سه سالی هست که آندرويد کار میکنم ،
                        یه مدت ۳ ماه آیفون ۵ داشتم ولی جيلبريک نبود و حافظه شم 16 بود...ولی چون نتونستم باهاش کار کنم ضمن اینکه حافظه شم کم بود برگشتم به آندرويد ،ولی خب سادگی و يکپارچکي تقریبا بی نقصی آيفون آدم رو مشتاق میکنه و سهیم بر اينه با تحقیقات بازم برگردم به ios

آره . ios جیلبریک نشده خیلی دست و پای آدم رو میبنده و هزینه بازی و برنامه ها میره بالا و کاراییش تو ایران یه مقدار کم میشه در صورتی که آندروید روت نشده اینطوری نیست....به نظر من ios با جیلبریک برای ما ایرانی ها کامل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
                          آره . ios جیلبریک نشده خیلی دست و پای آدم رو میبنده و هزینه بازی و برنامه ها میره بالا و کاراییش تو ایران یه مقدار کم میشه در صورتی که آندروید روت نشده اینطوری نیست....به نظر من ios با جیلبریک برای ما ایرانی ها کامل میشه
                          دوست عزیز اینکه میگن جيلبريک تاثیر سو بر گوشی ميذاره مثل تاثیر در کاهش سرعت و باطري آیفون رو تا چه حد تایید میکنید?

نظر

دوست عزیز اینکه میگن جيلبريک تاثیر سو بر گوشی ميذاره مثل تاثیر در کاهش سرعت و باطري آیفون رو تا چه حد تایید میکنید?

این که رو سرعت و مصرف بیشتر باطری تاثیر بذاره طبیعیه...(البته با نصب برنامه های اضافی...)
                            نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
                            دقیقا چه کارایی کم میشه؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                              حتی Space Gray جدید هم مشکل رنگ ریختگی ندارد. با خیال راحت خریداری کنید.
                              تا حالا هيچ حرفي نزده شده كه رنگ خاكستري 5 اس ريختگي داشته باشه ؟
                              چون من اصــــــــــــــــــــــلا با رنگ سفيد كنار نميام تو هيچ گوشيي !

موندم خاكستري رو بگيرم يا يه خاكي به سرم بريزم

شديدا به اين ريختگي رنگش حساسيت دارم

رنگ خاكستري رو به اصطلاح به خورد فلز دادن كه نريزه يا چيز ديگه اي؟

نظر

در حالت عادی یک گوشی جیلبریک شده با یه جیلبریک نشده هیچ فرقی از نظر مصرف باتری و افت سرعت ندارن!
                                ولی وقتی روی جیلبریک شده 1001 اپ نصب بشه قاعدتا کندتر میشه و مصرفش میره بالا

ارسال شده توسط Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X