اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
    بچه ها اگه يكي از آشناهامون از آمريكا بگيره. چطور ميتونه به دستم برسونه كه مطمئن باشه.
    و ديگه اينكه اگه با پست بفرستن بخوام تحويل بگيرم ماليات بهش ميخوره يا كاري ندارن
    به ریسکش نمی ارزه
    صبر کنید 1 ماه دیگه از همین جا بخرین

نظر

• نوشته اصلی توسط Obaydok نمایش پست ها
      به ریسکش نمی ارزه
      صبر کنید 1 ماه دیگه از همین جا بخرین
      حق با شماست.
      ميدوني آخه 200 تومن 300 تومن نيست. 2 3 ميليونه.
      ما دفتر خدمات ارتباطي پيشخوان دولت داريم.اگه بدوني چه سهل انگاريهايي تو پست ميشه.!
      الان هم كه فكر كردم ديدم حق با توئه.
      دوست من يه سوال ديگه.ميدونم جاش اينجا نيست ولي چون در رابطه با خريد 5اس ميپرسم.
      به نظر شما اگه گوشيمو الان بفروشم بهتر نيست؟ 5 دارم.كه 5اس بخرم.آخه الان مشتري 2100 دارم.ميترسم 2 3 ماه ديگه كه 5 اس بگيرم ،قيمت نو آيفون 5 16 گيگ زير 2 تومن شه

نظر

• دوستان سایت البسکو آیفون های جدید رو برای پیش خرید گذاشته قیمت 16gb آیفون 5s الان زده 2580 تومن جای بسی امیدواریه وقتی iPhone 5 اومد قیمتش 4700-800 بود خودتون میتونید برید ببینید
        آیفون - اپل - الكترونيک

نظر

• سلام دوستان،
          اساتيد من يكيا تو NY دارم ميخواد برام گوشي بخره،ايا تو سايت اپل بايد همينا خريداري كنه(Unlocked and contract-free)
          اين انلاك هست؟!سيم ايران بش ميخوره؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
            دوستان سایت البسکو آیفون های جدید رو برای پیش خرید گذاشته قیمت 16gb آیفون 5s الان زده 2580 تومن جای بسی امیدواریه وقتی iPhone 5 اومد قیمتش 4700-800 بود خودتون میتونید برید ببینید
            آیفون - اپل - الكترونيک
            مرسي بابت سايتي كه معرفي كردي
            به نظر من (نظر شخصي) قيمت بخاطر اين زياد نيست چون هنوز وارد نشده. چه بسا به محض ورود به ايران اينجور نباشه و قيمت بالاي 3 باشه.بازم ميگم به نظر من اينجور شايد باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
              مرسي بابت سايتي كه معرفي كردي
              به نظر من (نظر شخصي) قيمت بخاطر اين زياد نيست چون هنوز وارد نشده. چه بسا به محض ورود به ايران اينجور نباشه و قيمت بالاي 3 باشه.بازم ميگم به نظر من اينجور شايد باشه
              من هم با دیدن قیمت تعجب کردم، ولی نکته اینجاست که سایت البسکو قدمت و اعتبار زیادی داره، اگه الان به این قیمت پیش‌فروش گذاشته، بعیده که افزایش بده (اگه دلار بالا نره) و اعتبار خودش رو زیر سوال ببره.

نظر

دوستان سایت البسکو آیفون های جدید رو برای پیش خرید گذاشته قیمت 16gb آیفون 5s الان زده 2580 تومن جای بسی امیدواریه وقتی iPhone 5 اومد قیمتش 4700-800 بود خودتون میتونید برید ببینید
                آیفون - اپل - الكترونيک

سایت البسکو آیفون 5 رو هم با قیمت 2500 پیش فروش کرده بود ولی موقع عرضه قیمتش اختلاف فاحشی داشت با 2500 !!!

نظر

آیفون - اپل - الكترونيک
                  اون که 5سیه فایو اسو زده 3تومن

نظر

• نوشته اصلی توسط rafia6432 نمایش پست ها
                    اون که 5سیه فایو اسو زده 3تومن
                    Apple iPhone 5s Silver 16GB آیفون 5 اس نقره ای

سایت البسکو آیفون 5 رو هم با قیمت 2500 پیش فروش کرده بود ولی موقع عرضه قیمتش اختلاف فاحشی داشت با 2500 !!!
                    یعنی اگه من الان از این سایت پیش خرید کنم، موقع عرضه پول بیشتری از من میگیره !؟

نظر

من هم با دیدن قیمت تعجب کردم، ولی نکته اینجاست که سایت البسکو قدمت و اعتبار زیادی داره، اگه الان به این قیمت پیش‌فروش گذاشته، بعیده که افزایش بده (اگه دلار بالا نره) و اعتبار خودش رو زیر سوال ببره.

اميدوارم...
                      از خدامونه كه قيمت اينجور باشه تا هم وطن هايه خوبم راحت و بدون پرداخت هزينه هاي گزاف بتونن گوشي مورد علاقشونو بخرن

نظر

• دوستان من الآن آیفون 5 دارم که تقریبن 3 ماهه گرفتم. آنلاک فکتوری و پارت ae هست.
                        به نظرتون ارزش داره اینو بفروشم و 5s بگیرم؟؟ یا وایسم تا سال دیگه که 6 میاد؟
                        این وسط چقدر ضرر میکنم؟؟

نظر

• دوستان كسي جواب منا نداد.من منتظرم نظر شما اساتيد هستم،

نظر

• نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                            سلام دوستان،
                            اساتيد من يكيا تو NY دارم ميخواد برام گوشي بخره،ايا تو سايت اپل بايد همينا خريداري كنه(Unlocked and contract-free)
                            اين انلاك هست؟!سيم ايران بش ميخوره؟!!
                            بله دوست عزیز همین رو خریداری کنه در ایران جواب می ده

نظر

• تاپیک منو بستن

اگه رنگ طلایی5 اس را بگیریم نسبت به 5 و 4 اس تمایز داره ؟؟؟

نظر

Apple iPhone 5s Silver 16GB آیفون 5 اس نقره ای

یعنی اگه من الان از این سایت پیش خرید کنم، موقع عرضه پول بیشتری از من میگیره !؟
                                بله شک نکنید

نظر

صبر کنید ..
                                X