اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
    حـــالا از کجـــا میدونید کــه 5s میشه مثل 5 انلاکــــ کرد
    به احتمال قوی می شه

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
      حـــالا از کجـــا میدونید کــه 5s میشه مثل 5 انلاکــــ کرد
      imei هــــــســـــت دیـــــگــــــه حـــــتـــــمـــــا مـــــــیــــــــشـــــــــــــه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amin7x نمایش پست ها
      سلام
      میخواستم بدونم من آنلاک بخرم بصرفه است یا لاک؟
      چون اگه لاک بخرم ارزون تر در میاد و با یک هزینه کوچولو میشه آنلاکش کرد.
      ممنون
      اصلا امکان خریدن لاک به قیمت ۱۹۹ دلار ندارید این فکر رو بیرون کنید از ذهنتون چون قبل از ما به ذهن اپراتورها و اپل رسیده

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_najafi نمایش پست ها
        ---------------

در مورد IOS 7 یک نکته به ذهن بنده می رسد و اون هم این است که دقیقا بحث ویندوز 7 و ویندوز 8 است،

چون در ویندوز 7 خیلی به ظاهرش رسیده بودند و ویندوز خیلی سنگین شده بود که مثلا 400 مگ فقط روی حافظه RAM برای ویندوز جا میخواست!!!!

الان هم چون آیفون 4S که احتمالا نمی تونست با IOS 7 که نیاز به حافظه ی RAM زیاد داشته باشه، کار کند، به همین دلیل IOS 7 رو سبکتر و ساده تر از لحاظ ظاهر (مانند ویندوز 8) و دارای سرعت زیاد درست نمودن تا روی گوشی های ضعیت تر هم جواب بدهد (به نظر بنده).

ولی همین الان بنده ظاهر گوشیم رو مثل IOS 7 نمودم و احساس میکنم سرعتشم بیشتر شده چون به هر حال در حافظه RAM جای کمتری اشغال می شود، اینم عکسش :

حتی قبلا نتیجه iphone 5 بنده در تست Geekbench مابین 1650 الی 1670 می آمد ولی بعد از اینکه ظاهرش رو عوض نمودم، نتیجه مابین 1690 الی 1710 می آید، حتی فیلمش رو هم در سایت آپارات قرار دادم، در این آدرس:

نتیجه تست Geekbench بر روی آیفون 5
        اتفاقا برعکس
        آیفون ظاهر ios7 رو طوری ساخته که هیچ گوشی اندروییدی و وینفونی نتونه افکتهاشو اجرا کنه. ابتداٌ ساده شده به نظر میرسه ولی قدرت میخواد تا بتونه اجراش کنه. مقاله دفاع غیر پتنتی اپل؛ قسمت "چه کسی می تواند از من کپی کند؟" رو بخوانید متوجه عرایض بنده میشوید

نظر

نوشته اصلی توسط DireStraits
          بهترین آیفون ها از نظر کیفیت و مشکل دار نبودن برا کدوم کشوران ؟ پارت نامبرشون رو هم ذکر کنین لطفا ...
          دوسته عزيز
          از لحاظ كيفيت و...همه يكسان اند!فقط پارت نامبر امارات،face time نداره.

نظر

بهترین آیفون ها از نظر کیفیت و مشکل دار نبودن برا کدوم کشوران ؟ پارت نامبرشون رو هم ذکر کنین لطفا ...
            چند بار می پرسید؟

همگی از در یک کارخونه میان بیرون و در مرحله فروش بهشون پارت نامبر تعلق میگیره. همه دنیا از یجا آیفون میگیرن و هیچ فرقی با هم ندارن لطفا متوجه بشید که این باور غلطه

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
              چند بار می پرسید؟

همگی از در یک کارخونه میان بیرون و در مرحله فروش بهشون پارت نامبر تعلق میگیره. همه دنیا از یجا آیفون میگیرن و هیچ فرقی با هم ندارن لطفا متوجه بشید که این باور غلطه
              دقیقا همینطوره که شما فرمودید
              اما از نظر کیفیت lcd باهم متفاوت هستند

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                دقیقا همینطوره که شما فرمودید
                اما از نظر کیفیت lcd باهم متفاوت هستند
                با يك پارت نامبر هم ديده شده كه فرق دارند، البته! كيفيت يكيه ، بعضيا گرم تره رنگ و بعضيا سفيدتر و سردتر

نظر

من یه آیفون 5 خریده بودم imei اِش با 99 شروع می شد هزار تا مشکل داشت بعد پسش دادم یکی دیگه گرفتم با 0134 شروع می شد نصف مشکلات حل شد ...
                  ربطى نداره به imei

نظر

پس نتیجه می گیریم مشکل از فروشنده های آیفون هست البته تو ایران منظورمه که کیفیت آیفونا انقده تو ایران پایینه بعبارت دیگه آیفون تعمیر شده یا مشکل دار می ندازن به ملت
                    بله بسيار ديده شده در ايران اين مورد

نظر

نوشته اصلی توسط MHMAX نمایش پست ها
                      اتفاقا برعکس
                      آیفون ظاهر ios7 رو طوری ساخته که هیچ گوشی اندروییدی و وینفونی نتونه افکتهاشو اجرا کنه. ابتداٌ ساده شده به نظر میرسه ولی قدرت میخواد تا بتونه اجراش کنه. مقاله دفاع غیر پتنتی اپل؛ قسمت "چه کسی می تواند از من کپی کند؟" رو بخوانید متوجه عرایض بنده میشوید
                      ---------------

سلام
                      دوست عزیز بنده نگفتم که IOS 7 رو ساده تر و سبک تر ساخته تا فردا بیان و روی گلکسی 4 نصبش کنن!!!!!

بنده منظورم این بود که الان گوشی 4S که باقی مونده، مطمئنا از آیفون 5 و بقیه ضعیف تر است و اگه اپل میخواست سیستم عاملش رو قوی تر بکنه (منظورم از لحاظ قیافه و سنگین تر هم میشد)، در این حالت احتمال اینکه روی آیفون 4S عرضه نمی کرد، وجود داشت ولی چون باید برای 4S هم کاملا ساپورت بشه، پس باید سیستم گوشی رو هماهنگ با تمامی محصولات موجودش بسازه.

خواهشا یک نفر که گوشی آیفون 5 دارد و دارای IOS 7 است، با یکی از برنامه های بنچ مارک مثلا Geekbench گوشی خودش رو تست کند و نتیجه رو در سایت یا فیلمش رو در آپارات قرار بدهد، بنده با همین برنامه گوشی آیفون 5 که دارای IOS 6.1.2 بود رو تست نمودم و فیلمش رو در این آدرس قرار دادم:

اگه نتیجه در گوشی دارای IOS 7 بالاتر از نتیجه گوشی بنده بیاید، مطمئن می شویم که IOS 7 ساده تر از لحاظ ظاهر نسبت به 6 است ولی سریعتر و قوی تر می باشد.

درسته؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

دقیقا برا همین انقد سوال می کنم از کجا بخرم به چه چیزایی دقت کنم تا نندازن ؟!!!
                        ماه اول دست دومي وجود نداره كه بندازن

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_najafi نمایش پست ها
                          ---------------

سلام
                          دوست عزیز بنده نگفتم که IOS 7 رو ساده تر و سبک تر ساخته تا فردا بیان و روی گلکسی 4 نصبش کنن!!!!!

بنده منظورم این بود که الان گوشی 4S که باقی مونده، مطمئنا از آیفون 5 و بقیه ضعیف تر است و اگه اپل میخواست سیستم عاملش رو قوی تر بکنه (منظورم از لحاظ قیافه و سنگین تر هم میشد)، در این حالت احتمال اینکه روی آیفون 4S عرضه نمی کرد، وجود داشت ولی چون باید برای 4S هم کاملا ساپورت بشه، پس باید سیستم گوشی رو هماهنگ با تمامی محصولات موجودش بسازه.

خواهشا یک نفر که گوشی آیفون 5 دارد و دارای IOS 7 است، با یکی از برنامه های بنچ مارک مثلا Geekbench گوشی خودش رو تست کند و نتیجه رو در سایت یا فیلمش رو در آپارات قرار بدهد، بنده با همین برنامه گوشی آیفون 5 که دارای IOS 6.1.2 بود رو تست نمودم و فیلمش رو در این آدرس قرار دادم:

اگه نتیجه در گوشی دارای IOS 7 بالاتر از نتیجه گوشی بنده بیاید، مطمئن می شویم که IOS 7 ساده تر از لحاظ ظاهر نسبت به 6 است ولی سریعتر و قوی تر می باشد.

درسته؟؟؟؟؟؟؟؟
                          ios7 گرافیکش ساده شده ولی افکتهاش سنگینتره شده که این سنگینتر شدن رو با برنامه نویسی از پایه که منجر به هماهنگی بیشتری بین نرم افزار و سخت افزار تو دیواسهای اپل هست رو جبران کرده.
                          حرف من اینه که دلیل این شکلی شدن ios7 ، ساپورت دیواسهای قدیمی نیست. همین.
                          موفق باشید

نظر

دقیقا برا همین انقد سوال می کنم از کجا بخرم به چه چیزایی دقت کنم تا نندازن ؟!!!
                            نخرید عزیزان نخرید!!!!
                            تا وقتی قیمتش پایین نیومده و معقول نشده نخرید.
                            قیمت رو عرضه و تقاضا تعیین میکنه، وقتی قیمت بی ربط میگن و ملت میخرن مگه فروشنده خله که قیمتو بیاره پایین.
                            به فکر پول خودتون نیستین به فکر جیب ما باشید.
                            یه مثل خیلی به جا هست که میگه:
                            ازماست که بر ماست

نظر

دوستان اگه بخواهیم از خود سایت اپل 5s بصورت اینترنتی بخریم البته به ادرس رفیقم توی عربستان میخام خرید کنم باید دقیقا چکارهایی انجام داد ؟؟؟ایشون قراره بیاد ایران واسم بیاره

نظر

نوشته اصلی توسط h.ahmadi نمایش پست ها
                                دوستان اگه بخواهیم از خود سایت اپل 5s بصورت اینترنتی بخریم البته به ادرس رفیقم توی عربستان میخام خرید کنم باید دقیقا چکارهایی انجام داد ؟؟؟ایشون قراره بیاد ایران واسم بیاره
                                عربستان در ماه آذر (دسامبر) عرضه خواهد شد به این زودی ها نیست

نظر

صبر کنید ..
                                X