اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
    این کاهش قیمت صد و خورده ای هزار تومنی امروز مربوط به چیه؟
    قیمت دلار که تغییری نکرده!
    بخاطر افزایش کشورهای ارائه دهنده و زیاد شدن آیفون تو بازاره؟
    دلیلش به خاطر نزدیک شدن به قیمتای واقعیه.در حال حاضر قیمت تو کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس برای 16 گیگ بین 2150 تا 2250 هستش پس طبیعیه که قیمت داخلی هم افت زیادی داشته باشه.احتمالا تا اواسط آذر میاد روی 2200 300 ثابت میشه
    شنیدم تو بندر قیمت به 2350 تا 2400 هم رسیده

نظر

• سلام.
      دوستان یادمه اوایل که 5اس اومده بود اونهایی که گوشی رو خریدن از لق بودن دکمه اسلیپ احساس نگرانی می کردن.
      آیا این مشکل در سری های بعدی تولید برطرف شده ؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز

یکی از دوستان بنده قصد خرید آیفون 5S رو داره ، این دوستم میخواد از بحرین از طریق اپراتور Viva خریداری کنه ، میخواستیم بدونیم که با خرید از اونجا تو ایران مشکلی نداره و آنتن میده و سایر امکانات قابل استفاده هست؟
        لینک سایت ویوا:VIVA Bahrain
        با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Abodiiia نمایش پست ها
          با سلام خدمت دوستان عزیز

یکی از دوستان بنده قصد خرید آیفون 5S رو داره ، این دوستم میخواد از بحرین از طریق اپراتور Viva خریداری کنه ، میخواستیم بدونیم که با خرید از اونجا تو ایران مشکلی نداره و آنتن میده و سایر امکانات قابل استفاده هست؟
          لینک سایت ویوا:VIVA Bahrain
          با تشکر
          دوست عزیز مهم اینه که آنلاک باشه...اوپراتور مهم نیست...

نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
          سلام.
          دوستان یادمه اوایل که 5اس اومده بود اونهایی که گوشی رو خریدن از لق بودن دکمه اسلیپ احساس نگرانی می کردن.
          آیا این مشکل در سری های بعدی تولید برطرف شده ؟
          مشکل نبود...حساسیت بی مورد بود...
          ویرایش توسط tonypb : https://i-phone.ir/forums/member/3605-tonypb در ساعت 12-11-2013, 11:23 PM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

سلام دوستان
            اساتيد و اين كاره ها يه راهنمايي كوچيك ميخواستم
            مدل نامبر ايفون ٥اس من a1533 هست و براي ورايزون بوده.اپراتور ورايزون فقط براي cdma هست همونجور كه اطلاع داريد.و پارت نامبر هم me342ll/a هستش كه براي cdmaهست.خب
            حالا سوالي كه دارم اينه كه تو خود سايت اپل ٢ مدل a1533 هستش كه يكي gsm و ديگري cdma هستش.توي مشخصات شبكه براي مدل gsm ايفون ٥اس،مشخصات باند هاي فركانسي و همچنين مشخصات utms و hsdpa و كلا3g و lte رو زده.حالا پايينش مشخصات مدل ١٥٣٣ cdma رو هم زده كه دقيقا تمام مشخصات اون مدل gsm رو زده به اضافه اينكه باند فركانسي cdma و همچنين ev-do كه به عبارتي 3g cdma هست رو داره.خب
            حالا سوال من اينجاست كه مدل cdma كامل تره درسته؟!چون علاوه بر شبكه gsm كه به طور كامل فرق داره شبكه cdma رو هم ساپورت ميكنه.درسته؟! چون سخت افزار اين ٢ مدل با هم فرق دارند.و ...
            اين برام عجيبه كه چرا در سايت gsmarena در قسمت مشخصات ٥اس.در قسمت مدل cdma ذكر نشده كه hsdpa ساپورت ميكنه،يعني 3gيه شبكه gsm رو نداره.حالا نميدونم كدوم درسته،سايت اپل يا اين.
            و در اخر اينكه وقتي از سايت getios بخواي ios فريمور دانلود كني ٢ مدل داره.يه مدل gsm و يك مدل global.ايا مدل cdma ايفون 5s كامل هست(global)؟! الان با رايتل تست نكردم اما با بقيه انتن داره.و در قسمت carrier روش كه tap ميكنم prl مياد!
            ممنون از كمكتون.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk.
            ویرایش توسط sormob : https://i-phone.ir/forums/member/8090-sormob در ساعت 13-11-2013, 01:44 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
              سلام دوستان
              اساتيد و اين كاره ها يه راهنمايي كوچيك ميخواستم
              مدل نامبر ايفون ٥اس من a1533 هست و براي ورايزون بوده.اپراتور ورايزون فقط براي cdma هست همونجور كه اطلاع داريد.و پارت نامبر هم me342ll/a هستش كه براي cdmaهست.خب
              حالا سوالي كه دارم اينه كه تو خود سايت اپل ٢ مدل a1533 هستش كه يكي gsm و ديگري cdma هستش.توي مشخصات شبكه براي مدل gsm ايفون ٥اس،مشخصات باند هاي فركانسي و همچنين مشخصات utms و hsdpa و كلا3g و lte رو زده.حالا پايينش مشخصات مدل ١٥٣٣ cdma رو هم زده كه دقيقا تمام مشخصات اون مدل gsm رو زده به اضافه اينكه باند فركانسي cdma و همچنين ev-do كه به عبارتي 3g cdma هست رو داره.خب
              حالا سوال من اينجاست كه مدل cdma كامل تره درسته؟!چون علاوه بر شبكه gsm كه به طور كامل فرق داره شبكه cdma رو هم ساپورت ميكنه.درسته؟! چون سخت افزار اين ٢ مدل با هم فرق دارند.و ...
              اين برام عجيبه كه چرا در سايت gsmarena در قسمت مشخصات ٥اس.در قسمت مدل cdma ذكر نشده كه hsdpa ساپورت ميكنه،يعني 3gيه شبكه gsm رو نداره.حالا نميدونم كدوم درسته،سايت اپل يا اين.
              و در اخر اينكه وقتي از سايت getios بخواي ios فريمور دانلود كني ٢ مدل داره.يه مدل gsm و يك مدل global.ايا مدل cdma ايفون 5s كامل هست(global)؟! الان با رايتل تست نكردم اما با بقيه انتن داره.و در قسمت carrier روش كه tap ميكنم prl مياد!
              ممنون از كمكتون.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk.
              شما به تاپیک دانلود نسخه های ios مراجعه کنید متوجه میشید که کدوم مربوط به دستگاهتونه.
              سایت اپل ۱۰۰۰۰۰۰٪ درست میگه دیگه جای سوال نداره که !

نظر

• دوستان فرق مدل های gsm با cdma در چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
                  دوستان فرق مدل های gsm با cdma در چیه؟
                  http://www.diffen.com/difference/CDMA_vs_GSM

نظر

• پس با توضیحات این لینک، باید همه گوشی های آنلاک فکتوری gsm باشند درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                      مرسی
                      خب تخفیف به چه صورته؟ از قیمت کم میکنه یا هدیه میده روش؟ (مثل طرح های back to school ...)
                      مثلا پارسال آیپد ۱۲ دلار ارزون شد
                      ایرپاد شد ۱۹ دلار
                      گیفت کارت ها ۵ دلار تخفیف خوردن
                      و ...

نظر

• خب الان فروشنده ها گيفت كارت رو ارزون نميدن كه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط MoonMac نمایش پست ها
                          خب الان فروشنده ها گيفت كارت رو ارزون نميدن كه

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          بله؟ ما داریم در مورد black friday سال گذشته صحبت می کنیم. چه ربطی داره؟

نظر

• با توجه به این که آنلاک فکتوری با پارت نامبر هنگ کنگ هم اومده... الان کدوم رو ترجیح میدین؟ آنلاک فکتوری zp یا آنلاک اپراتور lla؟

نظر

• سلام دوستان تاریخ فعال سازی گوشی من برای 16 اکتبر هست ولی من 18 اکتبر فعالش کردم این چه معنی داره؟ یعنی من 18 اکتبر خریدمش ولی پلمپ بود و iccid من در گوشی با روی جعبه تفاوت داره ولی بقیش درسته
                              ویرایش توسط parsmaniran : https://i-phone.ir/forums/member/97461-parsmaniran در ساعت 14-11-2013, 06:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط parsmaniran نمایش پست ها
                                سلام دوستان تاریخ فعال سازی گوشی من برای 16 اکتبر هست ولی من 18 اکتبر فعالش کردم این چه معنی داره؟
                                یعنی این که دو روز قبلش گوشی شما باز شده و روشن شده

نظر

صبر کنید ..
                                X