اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ll/a بدون iccid هستش تو بازار ؟
    ضاهرا دوستان گفته بودن هر چي امريكا هستش انلاك اپراتور هستش

نظر

• دوستان روی این دارا بودن iccid و نداشتنش حساس نباشید. هنگام خرید تست کنید اگر آنتن داد آنلاک فکتوری است.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
        دوستان روی این دارا بودن iccid و نداشتنش حساس نباشید. هنگام خرید تست کنید اگر آنتن داد آنلاک فکتوری است.
        البته فك كنم اينطوري درست هستش كه بگيم :

اگه انتن داد مشكلي نداره و انلاك هستش و ميتونين با خيال راحت استفاده كنين ! ( استفاده از كلمه آنلاك فكتوري درست نيستش )

نظر

• سلام
          یکی از اشناهامون رفته ایتالیا
          میخوام 5 اس 32 بگیرم
          ایا به صرفه هست بگم واسم از اونجا بخره و بیاره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط majid_juventus نمایش پست ها
            سلام
            میخوام 5 اس 32 بگیرم
            اروپا اصلا به صرفه نیست. همین الان از ایران خیلی ارزان تر می تونید تهیه کنید

نظر

• نصب کردن برنامه ها واسه همه اینقدر طول میکشه یا فقط واسه من اینطوری هست؟
              یه برنامه با حجم ۳-۴ مگابایت حدود ۱۰ دقیقه طول داره نصبش.( از خود appstore گوشی دانلود کردم )
              رو آیفون ۵ ۵-۶ ثانیه ای نصب میشد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
                نصب کردن برنامه ها واسه همه اینقدر طول میکشه یا فقط واسه من اینطوری هست؟
                یه برنامه با حجم ۳-۴ مگابایت حدود ۱۰ دقیقه طول داره نصبش.( از خود appstore گوشی دانلود کردم )
                رو آیفون ۵ ۵-۶ ثانیه ای نصب میشد.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                دوست گرامی سوالتون رو در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید http://www.i-phone.ir/forums/thread88589-6.html

طول کشیدن برای منم هست نسبت به ۵ بیشتر طول میکشه تا برنامه نصب بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط majid_juventus نمایش پست ها
                  سلام
                  میخوام 5 اس 32 بگیرم
                  دوست عزیز
                  در ایتالیا هنوز رسما ایفون ۵ اس ارائه نشده که بخواهید بخرید. از ۲۵ مهر به بعد ارائه میشه

اما خرید از اروپا حدود ۸۰۰ یورو در میاد یعنی حدود ۳۳۰۰ تومن که به صرفه نیست
                  اما از این مبلغ ۱۲۸ یورو مالیات هست و اگر کسی که میره وارد باشه و حوصلشو داشته باشه میتونه اسناد و مدارک برگشت مالیات را از اپل بگیره و در فرودگاه قسمتی از مالیات را پس بگیره که بسته به کشور فرق داره اگر فرض کنیم ۱۰۰ یورو برگشت بده انوقت در میاد ۷۰۰ یورو ۲۸۰۰
                  دو تا حسن دیگه هم داره اولا در ایتالیا شارژر ها مثل کشور خودمونه لذا نیاز به تبدیل نداره دوما من شنیدم در ۵ اس سفارش اروپا تبدیل میکرو یو اس بی به لایتنینگ هم وجود داره

شخصا چند سال پیش ایفون از المان گرفتم

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.2)

نظر

• قیمت 5 اِس 64 گیگ خاکستری مگه 4شنبه 3250 نبود امروز رفتم علاالدین گفتن 3500 کدوم درسته ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط AliReza8766 نمایش پست ها
                      قیمت 5 اِس 64 گیگ خاکستری مگه 4شنبه 3250 نبود امروز رفتم علاالدین گفتن 3500 کدوم درسته ؟!
                      این ۲ روز قیمت ها کمی رفته بالا !

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                        این ۲ روز قیمت ها کمی رفته بالا !
                        کی دوباره میشه 3250 :d

نظر

• نوشته اصلی توسط AliReza8766 نمایش پست ها
                          کی دوباره میشه 3250 :d
                          تو اين مملكت اگه فردا بيدار شدي و ديدي شده ٩٢٦٠٠٠٠ تومن تعجب نكن. (قابل پيشبيني نيست)

نظر

• به امید خدا من شنبه میرم بگیرم.. 32 گیگ، ولی هنوز بین خاکستری و سفید موندم!
                            دوستانی که مثل من مشکل دارن تو خرید و آنلاک فکتوری و iccid و... به لینک زیر برن. به من ک خیلی کمک کرد:

http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html
                            ویرایش توسط Saly One : https://i-phone.ir/forums/member/140382-saly-one در ساعت 11-10-2013, 02:12 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                              دوست عزیز
                              در ایتالیا هنوز رسما ایفون ۵ اس ارائه نشده که بخواهید بخرید. از ۲۵ مهر به بعد ارائه میشه

اما خرید از اروپا حدود ۸۰۰ یورو در میاد یعنی حدود ۳۳۰۰ تومن که به صرفه نیست
                              اما از این مبلغ ۱۲۸ یورو مالیات هست و اگر کسی که میره وارد باشه و حوصلشو داشته باشه میتونه اسناد و مدارک برگشت مالیات را از اپل بگیره و در فرودگاه قسمتی از مالیات را پس بگیره که بسته به کشور فرق داره اگر فرض کنیم ۱۰۰ یورو برگشت بده انوقت در میاد ۷۰۰ یورو ۲۸۰۰
                              دو تا حسن دیگه هم داره اولا در ایتالیا شارژر ها مثل کشور خودمونه لذا نیاز به تبدیل نداره دوما من شنیدم در ۵ اس سفارش اروپا تبدیل میکرو یو اس بی به لایتنینگ هم وجود داره

شخصا چند سال پیش ایفون از المان گرفتم

Sent from my iPhone 5 (IOS 7.0.2)
                              شارژر درسته ولی اون تبدیل مربوط به چین هست فقط

نظر

• علیرضا جان شما این مشکل نور سفید گوشه سمت راست ردیف دووم تو صفحه موقع انلاک کردن یا لود برنامه ها رو نداری؟
                                البته گاهی اوقات
                                شایدم من زیادی حساس شدم

نظر

صبر کنید ..
                                X