اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
    این پارت نامبرها میدونم دوشاخه معمولیه:
    FDA
    DNA

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 6.1.2)
    میدونید اینا مربوط به کدوم کشورها میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
      اولی را مطمئن نیستم اما فکر کنم مال اتریش باشه
      دومی را خودم از اپل استور المان خریدم و مطمئنم

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 6.1.2)

نظر

کل اروپا شارژر مثل ایران داره. ( به جز انگلستان و کشور های وابسته به اون و قسمت هایی از اسپانیا )

که در ایران یافت نمیشه چون یورو گرون هست و واردات از کشور های اروپایی به صرفه نیست

نظر

• یه سوال دیگه: ممکنه توی جعبه یه پارت نامبر(zpa) چند جور شارژر باشه؟چون این که من گرفتم سه شاخه هست اما دوستم که iphone 3gs داشت همین پارت نامبر بود اما دوشاخه بود(فابریک بود)

نظر

یه سوال دیگه: ممکنه توی جعبه یه پارت نامبر(zpa) چند جور شارژر باشه؟چون این که من گرفتم سه شاخه هست اما دوستم که iphone 3gs داشت همین پارت نامبر بود اما دوشاخه بود(فابریک بود)
            هنگ کنگ شارژر سه شاخه به طور کلی استفاده میشه. ممکنه زمان 3gs (۴ سال پیش) از اون نوع استفاده میشده

نظر

• یه عکس برای دوستانی که درمورد نوع چند شاخه بودن برق میکنن میذارم امیدوارم همه ازش استفاده کنن ( این عکس فقط مربوط به شرکت اپل نیست )

نظر

• نوشته اصلی توسط DireStraits
                دوربین 5اِس که مثل 5 مشکل بنفش شدن عکسها رو نداره Purple Haze ؟
                نه مشکلی نداره

نظر

• سلام دوستان
                  من تازه میخوام به خانواده ی IOS بپیوندم این هفته ایشالا 5s میگیرم، ولی سیم کارتم معمولی هست!!! باید سیم رو عوض کنم یا راهی هست واسه تبدیل کردنش(بریدن و ...)؟؟

و راستی:
                  من الان رفتم بگیرم، چی بگیرم؟ میخوام مهتابی باشه و آنلاک فکتوری...
                  تا اونجایی که از خوندن فروم فهمیدم نباید ICCID داشته باشه درسته؟ مهتابی چی؟ و این که IMEI نباشه همون نداشتن کد ICCID هست دیگه؟؟
                  گیج شدم به خدا مرسی اگه یه توضیح کوچیک بدین که اگه بخوام آنلاک فکتوری باشه و آنلاک اپراتور یا خود فروشنده نباشه و مهتابی باشه باید رو جعبه چی داشته باشه و چی نداشته باشه...
                  واقعا شرمنده فقط کامل بگین. ممنون
                  ویرایش توسط Saly One : https://i-phone.ir/forums/member/140382-saly-one در ساعت 05-10-2013, 06:44 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Saly One نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من تازه میخوام به خانواده ی IOS بپیوندم این هفته ایشالا 5s میگیرم، ولی سیم کارتم معمولی هست!!! باید سیم رو عوض کنم یا راهی هست واسه تبدیل کردنش(بریدن و ...)؟؟

و راستی:
                    من الان رفتم بگیرم، چی بگیرم؟ میخوام مهتابی باشه و آنلاک فکتوری...
                    تا اونجایی که از خوندن فروم فهمیدم نباید ICCID داشته باشه درسته؟ مهتابی چی؟ و این که IMEI نباشه همون نداشتن کد ICCID هست دیگه؟؟
                    گیج شدم به خدا مرسی اگه یه توضیح کوچیک بدین که اگه بخوام آنلاک فکتوری باشه و آنلاک اپراتور یا خود فروشنده نباشه و مهتابی باشه باید رو جعبه چی داشته باشه و چی نداشته باشه...
                    واقعا شرمنده فقط کامل بگین. ممنون
                    تو بازار بیشتر iICCID موجوده
                    اگه با تضمین فروشنده و پیش خودش بعد ریستور تحویل گرفتی نگران نباش ( انلاک هستش)
                    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 05-10-2013, 01:27 PM

نظر

• دوستان چرا رنگ طلایی تو بازار نیست؟

نظر

• رنگ خاکستریش هنوز مشکل رنگ پریدگی رو داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
                          رنگ خاکستریش هنوز مشکل رنگ پریدگی رو داره ؟
                          خیر هیچ گونه مشکلی در این مورد ندارد میتونید با خیال راحت خرید نمایید و لذت ببرید .

نظر

• نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
                            رنگ خاکستریش هنوز مشکل رنگ پریدگی رو داره ؟
                            داره آقا داره. سرچ کنید در فروم های خارجی ببینید.
                            ویرایش توسط manuelcalavera : https://i-phone.ir/forums/member/29128-manuelcalavera در ساعت 05-10-2013, 04:02 PM

نظر

• سلام، فرق آفتابی و مهتابی چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
                                داره آقا داره. سرچ کنید در فروم های خارجی ببینید.
                                داشتن که رنگ سفید و طلایی هم دارند! ولی مقدارش به شدت مشکی آیفون ۵ نیست و بهبود یافته

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط KiA-t نمایش پست ها
                                سلام، فرق آفتابی و مهتابی چیه ؟
                                چیز خاصی نیست فقط حساسیت بالای دوستان حساس هست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط faraz1997 نمایش پست ها
                                دوستان چرا رنگ طلایی تو بازار نیست؟
                                بودن که هست ولی قیمتش بالاست دلیلش هم اینه که اپل خیلی کم توزیع کرده فعلا و قول داده طی ماه آینده تولید این رنگ رو زیاد کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X