اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
    به پارت نامبر خیلی ربط داره
    این مورد فقط در مورد ایفون صدق نمیکنه و تمام محصولات اپل با پارت نامبر اسیای شرقی صفحه نمایش زرد دارن
    گوشی من با پارت نامبرzp/a صفحه نمایش مهتابی دارد
    ویرایش توسط alitehranipoor2 : https://i-phone.ir/forums/member/761-alitehranipoor2 در ساعت 02-10-2013, 07:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alitehranipoor2 نمایش پست ها
      گوشی من با پارت نامبرzp/a صفحه نمایش مهتابی دارد
      لطف میکنید از صفحه نمایش گوشیتون عکس بندازید
      فقط نگو که برام مقدور نیست :d

نظر

• ای بابا
        افتابی / مهتابی دیگه چه صیقه ای هستش

یکی برامون توضیح بده کدوم را باید بخریدم چه فرقی دارن

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
          ای بابا
          افتابی / مهتابی دیگه چه صیقه ای هستش

یکی برامون توضیح بده کدوم را باید بخریدم چه فرقی دارن
          اگر صفحه نمایش افتابی دوست داری zp/a بگیر
          و اگر مهتابی دوست داری ll/a یا c/a بگیر
          فرقشون هم در اینکه افتابی تمایل به زردی داره و مهتابی به سفید
          ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 03-10-2013, 12:09 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط direstraits
            c/a کانادا هست ؟! کانادا بگیرم بنظرت یا اِل اِی ؟!
            بله کانادا هست
            فرقی نمیکنه
            ولی اگر خودم باشم c/a میگیرم
            ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 03-10-2013, 01:01 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط direstraits
              کسی لیست پارت نامبرای آنلاک خود اپل برای کانادا 64 گیگ رو داره چون می خوام آنلاک خود اپل باشه و مثه اینکه راهی جز دونستن پارت نامبر نداره
              me302c/a

نظر

• تو دبی قیمتش با ایران فرق داره ؟چقدر؟میشه یه دونه با خودت بیاری با جعبه؟

نظر

• من سایت کمرگ نگاه میکردم فقط نوشته 25 معلوم نیست منظور از 25 که برای تلفن نوشته چیه

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                    بله کانادا هست
                    فرقی نمیکنه
                    ولی اگر خودم باشم c/a میگیرم
                    ممنون از راهنمایی شما

نظر

• سلام ببخشيد ايفون ٥s خاكستري از نظر رنگ رفتگي مشكلي نداره؟ و راستي iPhone 5s خاكستري بهتره يا نقره اي؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
                        سلام ببخشيد ايفون ٥s خاكستري از نظر رنگ رفتگي مشكلي نداره؟ و راستي iPhone 5s خاكستري بهتره يا نقره اي؟
                        سلام دوست گرامی

خیر هیچ مشکلی نداره اگه درست استفاده کنید .

رنگش هم سلیقه ای هست من بین این ۲ رنگ خاکستری رو انتحاب میکنم .
                        ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 03-10-2013, 11:16 AM

نظر

• دوستان یک سئوال خیلی ذهن من و مشغول کرده توی اکثر فروم ها بحث شده و خوندم ولی واقعاً کسی مطمئن نیستش.
                          میخواستم بدون امکانش هست پشت جعبه کد iccid باشه و گوشی آنلاک باشه ؟ اصلاً همچین چیزی امکان پذیره ؟
                          یا وقتی iccid هستش 100% گوشی لاک بوده و خود فروشنده آنلاکش کرده ؟ آخه الان که جلبریک 5s که نیومده طرف بتونه به هزینه کمی آنلاک کنه باید تقریباً همون هزینه شایدم بیشتر و بده به اپراتور که آنلاک کنه ! یعنی صرفی هم واسشون نداره.
                          با همه این تفاصیل خیلی برام سئوال شده.
                          ممنون میشم دوستان که اطلاعات دقیق دارن من و راهنمایی بکنن .
                          ویرایش توسط usbili2 : https://i-phone.ir/forums/member/135600-usbili2 در ساعت 03-10-2013, 12:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                            دوستان یک سئوال خیلی ذهن من و مشغول کرده توی اکثر فروم ها بحث شده و خوندم ولی واقعاً کسی مطمئن نیستش.
                            میخواستم بدون امکانش هست پشت جعبه کد iccid باشه و گوشی آنلاک باشه ؟ اصلاً همچین چیزی امکان پذیره ؟
                            یا وقتی iccid هستش 100% گوشی لاک بوده و خود فروشنده آنلاکش کرده ؟ آخه الان که جلبریک 5s که نیومده طرف بتونه به هزینه کمی آنلاک کنه باید تقریباً همون هزینه شایدم بیشتر و بده به اپراتور که آنلاک کنه ! یعنی صرفی هم واسشون نداره.
                            با همه این تفاصیل خیلی برام سئوال شده.
                            ممنون میشم دوستان که اطلاعات دقیق دارن من و راهنمایی بکنن .
                            دستگاهی که این کد رو داره به طور قطع برای استفاده لاک تولید شده. ولی بعضی فروشنده ها به دلیل توزیع کم از اپراتور ها با پرداخت هزینه آنلاک دستگاه رو به صورت آنلاک ولی با همان جعبه خریداری میکنند

درسته، صرفی نداره و باید هم همینطور باشه، دیگه دزد نیستن که

نظر

• سلام و خسته نباشید.
                              دوستان، یکی از اقوام ما داره از استرالیا برمیگرده ایران، میخواستم ببینم از اونجا خریدن به صرفه هست؟ میگفت آنلاکش حدود 800 یا 800 و خورده ای دلار بوده قیمت گرفته.
                              لطفا میشه راهنمایی کنید؟ اگه از اونجا لاک بخره چطور میشه؟ از اینجا میشه آنلاک کرد؟

نظر

• سلام
                                یه نفر داره برام از آلمان iphone 5s میاره
                                خواستم ببینم آنلاک میشه ؟ و چجوری؟

نظر

صبر کنید ..
                                X