اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط raminsr نمایش پست ها
    توی امریکا الان 5s فقط با T-Mobile هست که اونم model های مختلف داره.مثلا من 5 رو برای اینکه تو ایران کار بکنه با Model A1428 گرفتم.چون مدل های دیگه توی ایران مشکل داشتن.برای 5s من شنیدم باید 1533A گرفت.یه نفر هم به من گفت IMEI نباید با 99 شروع بشه.می خوام بدونم دروسته یا نه؟!
    imei 99 مربوط به اپراتور verizon هست که لاکه
    مدل a1428 و a1429 آیفون ۵ هردو صحیح و سالم در ایران کار می کنند و هرکی گفته بهتون اشتباه بزرگی کرده. همین الان کنار بنده a1429 هست که آنتن هم یک ساله داره میده!

در مورد 5s هم همینطوره، هر چهارمدل در ایران کار می کنند و تفاوتی برای کارکرد در ایران ندارند و تفاوتشون مربوط به کشور هایی میشه که از LTE پشتیبانی می کنند که هر یک از ۴ مدل باند های متفاوتی رو پوشش میده. اما در مورد شبکه نسل دوم و سوم که در ایران هم سوم رو با هزار بدبختی داریم هیچ تفاوتی نمی کنه کدوم مدل باشه و هر ۴ مدل کار خواهد کرد و می کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      imei 99 مربوط به اپراتور verizon هست که لاکه
      مدل a1428 و a1429 آیفون ۵ هردو صحیح و سالم در ایران کار می کنند و هرکی گفته بهتون اشتباه بزرگی کرده. همین الان کنار بنده a1429 هست که آنتن هم یک ساله داره میده!

در مورد 5s هم همینطوره، هر چهارمدل در ایران کار می کنند و تفاوتی برای کارکرد در ایران ندارند و تفاوتشون مربوط به کشور هایی میشه که از LTE پشتیبانی می کنند که هر یک از ۴ مدل باند های متفاوتی رو پوشش میده. اما در مورد شبکه نسل دوم و سوم که در ایران هم سوم رو با هزار بدبختی داریم هیچ تفاوتی نمی کنه کدوم مدل باشه و هر ۴ مدل کار خواهد کرد و می کنه
      این سایت رو چک کنید:
      Apple - iPhone 5 - View countries with supported LTE networks.

نظر

عزیز من کار ما این هست این لینک رو بنده خودم صفحه های پیش به کاربران ارائه دادم. به بخش آیفون ۵ سر بزنید کامل گفتم چه فرقی بین a1428 و a1429 هست!

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          عزیز من کار ما این هست این لینک رو بنده خودم صفحه های پیش به کاربران ارائه دادم. به بخش آیفون ۵ سر بزنید کامل گفتم چه فرقی بین a1428 و a1429 هست!
          با این تفاسیر من کدوم مدل رو بخرم که توی ایران هیچ مشکلی نداشته باشم؟
          ممنون به خاطر همه ی راهنمایی ها.

نظر

با این تفاسیر من کدوم مدل رو بخرم که توی ایران هیچ مشکلی نداشته باشم؟
            ممنون به خاطر همه ی راهنمایی ها.
            گفتم که هیچ کدوم هیچ مشکلی نخواهند داشت و همه بدون مشکل برروی ۳ اپراتور ایران کار خواهند کرد.

فقط باید Factory Unlocked باشه

نظر

• ممنون میشم راهنمایی کنید.
              به نظرتون برای رنگ سفید یا طلایی ارزش داره من صبر کنم تا قیمت به این قیمتی که الان هستش برسه ؟ میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم ؟
              چون قیمت کف 5s مشکی تا چند هفته آینده اگه اتفاقی نیوفته 2600 یا 2500 هستش !
              به نظرتون ارزش داره صبر کنم ؟ چون به این زودیا سفید به این قیمت نمیرسه . طالایی که اصلاً.

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                ممنون میشم راهنمایی کنید.
                به نظرتون برای رنگ سفید یا طلایی ارزش داره من صبر کنم تا قیمت به این قیمتی که الان هستش برسه ؟ میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم ؟
                چون قیمت کف 5s مشکی تا چند هفته آینده اگه اتفاقی نیوفته 2600 یا 2500 هستش !
                به نظرتون ارزش داره صبر کنم ؟ چون به این زودیا سفید به این قیمت نمیرسه . طالایی که اصلاً.
                من در کل طلاییش رو دوست دارم شما ببینید کدوم رنگ رو بیشتر میپسندید همون رو بخرید اگر به نقره ای یا طلایی علاقه دارید بله ارزش داره صبر کنید .

قیمت نقره ای هم داره خوب میشه ولی طلایی همچنان تو ایران بالاست .

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

نوشته اصلی توسط Alireza@a نمایش پست ها
                  دوست عزيز كاش اطلاعاتت رو در زمينه فلز آلومينيوم بيشتر ميكردي و بعد حرف ميزدي.
                  آلومينيوم يه فلز ضد زنگه و بعد از توليد شدن و قرار گرفتنش توي فضاي آزاد، روش يه لايه نازك و صيقلي زنگ واسه محافظت از خودش بوجود مياد، علت اصلي رنگ نگرفتنش هم همون لايه ست.
                  حالا اگه شما بلافاصله بعد از توليد شدنش تو كارخونه (قبل از قرار گرفتنش تو اكسيژن و هواي آزاد) بهش رنگ بزنيد، ديگه مشكلي نداره و رنگ مثل فلزات ديگه خيلي خوب روش ميمونه؛ البته گاهي اوقات واسه موندگاري بيشتر فلز آلومينيوم رو با يه آلياژ ديگه مخلوط ميكنن كه از نظر اقتصادي زياد مقرون به صرفه نيست. هزينش خيلي زياد ميشه.
                  وگرنه اگه قرار بود هر رنگي رو آلومينيوم پاك بشه؛ رنگ همه دستگيره ها و سينك ظرفشويي و لوله هاي آب تو خونتون كمتر از يه هفته پاك ميشدن!!!!😉😜😆
                  فكر ميكنم اپل هم تو سري هاي بعد آيفون ٥ متوجه اين موضوع شد و برطرفش كرد. الآن خود من ٥ ماهه كه آيفون ٥ سفيد دارم و يه ذره هم رنگش نرفته و خش نيفتاده. اگه خواستيد عكس هم ميزارم.
                  پس لینکای مک رومرز و imore بیخود هستن درسته ؟ یعنی این ریپورتهای پریدن رنگ چرنده ؟

دیگه نگی سینک آلومینیومه ها ... استیله. دستگیره هم همینطور، البته درست حسابیاش. اینا با هم فرق دارن یکم
                  الومینیوم با استیل فرق داره. خوب یادت باشه.
                  لوله ی ابم کلا خنده دار بود !!

الکی نیس ما فنهای اپل رو مسخره میکنن. چون کسایی هستن که فکر میکنن سینک الومینیومه!
                  ویرایش توسط manuelcalavera : https://i-phone.ir/forums/member/29128-manuelcalavera در ساعت 02-10-2013, 02:04 AM

نظر

• دوستان این قضیه lcd آفتابی و مهتابی بودن درسته ؟
                    کدومش بهتره ؟
                    اگه بخوام مهتابی گیرم بیاد باید از کجا بفهمم، قبل از باز کردن جعبه ؟
                    این درسته پارت نامبر LLA همه مهتابی هستن ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                      دوستان این قضیه lcd آفتابی و مهتابی بودن درسته ؟
                      کدومش بهتره ؟
                      اگه بخوام مهتابی گیرم بیاد باید از کجا بفهمم، قبل از باز کردن جعبه ؟
                      این درسته پارت نامبر LLA همه مهتابی هستن ؟
                      معلوم نميشه. ولي بيشتر پارت نامبرهاي آسيايي آفتابي هستند.
                      پارت نامبر lla مهتابي اند. 5s پارت نامبر lla هم كه با 5 lla مقايسه ميكنم فرقي نداره 2 تاش مهتابيه. اين رو دقيقا نميشه گفته كه انحصارا همه پارت هاي امريكا مهتابيه.
                      ویرایش توسط kamran.ari : https://i-phone.ir/forums/member/131503-kamran-ari در ساعت 02-10-2013, 01:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                        معلوم نميشه. ولي بيشتر پارت نامبرهاي آسيايي آفتابي هستند.
                        پارت نامبر lla مهتابي اند. 5s پارت نامبر lla هم كه با 5 lla مقايسه ميكنم فرقي نداره 2 تاش مهتابيه. اين رو دقيقا نميشه گفته كه انحصارا همه پتارت هاي امريكا مهتابيه.
                        این چه حرفیه شما میزنید؟ چه ربطی به پارت داره..2تا شرکت میزنن یا ال جی یا سامسونگ .. کاملا هم اتفاقیه.. یک زمانی این بحث ها سر 4 اس بود و سر 5 تقریبا تموم شده بود خواهشا الکی حساس نشید.. تاپیک هم منحرف نکنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                          این چه حرفیه شما میزنید؟ چه ربطی به پارت داره..2تا شرکت میزنن یا ال جی یا سامسونگ .. کاملا هم اتفاقیه.. یک زمانی این بحث ها سر 4 اس بود و سر 5 تقریبا تموم شده بود خواهشا الکی حساس نشید.. تاپیک هم منحرف نکنید.
                          به پارت نامبر خیلی ربط داره
                          این مورد فقط در مورد ایفون صدق نمیکنه و تمام محصولات اپل با پارت نامبر اسیای شرقی صفحه نمایش زرد دارن

نظر

• سلام دوستان
                            میشه لطفا" راهنمایی کنید:
                            من از طریق دوستم 2 تا iPhone 5S- 16GB - space Gray از دوبی خریدم به قیمت 2,550,000 تومن با مشخصات زیر:
                            Model: A1533
                            Part No.: ME341LL/A
                            IMEI: 357989055058013
                            ICCID هم داره
                            تو سایت iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker چک کردم میزنه SIM Unlocked
                            پارت نامبر رو تو اینترنت سرچ کردم ظاهرا" گوشی مال اپراتور Verizon هست و از نوع CDMA
                            میگن CDMA های آنلاک شده مشکل ارسال SMS دارن
                            با توجه به اینکه هنوز گوشی ها دوبی هست و تا 3 روز هم امکان پس دادن دارن آیا پسشون بدم یا بگم بیارن ایران؟
                            مرسی

نظر

• یه سوال دیگه:
                              آیا iccid فقط مربوط به پارت نامبرهای آمریکاست یا پارت نامبرهای لاک کشورهای دیگه (مثلا" کانادا) هم iccid دارن؟
                              یا به عبارت دیگه آیا نبودن ICCID در پشت جعبه دلیلی بر آنلاک فکتوری بودن گوشی هست؟
                              با تشکر
                              ویرایش توسط amin1356 : https://i-phone.ir/forums/member/47458-amin1356 در ساعت 02-10-2013, 04:42 PM

نظر

• من هم میخواهم از شانگهای بگیرم باید چه اپراتوری را بگیرم ؟ در ضمن من از یک نفر شنیده بودم که بعضی ها در خارج با یک برنامه ایفون را انلاک میکنند که در لحظه ورود به ایران لاک میشه ایا این صحت دارد

نظر

صبر کنید ..
                                X