اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
    TMobile با سيم كارت مياد و بايد از طريق خود TMobile زنگ بزنيد يا به مغازه هاش مراجعه كنيد تا فعال بشه. بعدش عين انلاك فكتوريه.

فعلا هیچ چیزی مشخص نیست
    من پی گیر هستم ولی فعلا معلوم نیست که واقعا آنلاک باشه
    این لینک رو بخونید
    (T-Mobile iPhone 5s is LOCKED- Unlocked iPhone 5s Discussion) - Page 5 - MacRumors Forums
    و این رو
    MacRumors Forums - View Single Post - (T-Mobile iPhone 5s is LOCKED- Unlocked iPhone 5s Discussion)
    میگن AT&T با پرداخت کامل انلاک می کنه همون لحظه نمی دونم کار می کنه توی ایران یا نه؟بعنی دستگاههای AT&T توی ایران کار می کنن با اینکه CDMA هستند؟یا اینکه GSM موجود دارن؟

نظر

• سلام
      2 تا سوال
      1- گمرگ به یه موبایل با جعبه باز شده که همراه با مسافر از آمریکا بیاد گیر میده؟
      2- این آنلاک t-moblie به چه صورتی هست؟ بعدا نمی پره؟ یعنی دوست من از امریکا آنلاک کنه و برام بیاره
      بعدا توی ایران درد سر نمیشه برام بعد از آپدیت یا ریست و ...

باسپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
        فعلا هیچ چیزی مشخص نیست
        من پی گیر هستم ولی فعلا معلوم نیست که واقعا آنلاک باشه
        این لینک رو بخونید
        (T-Mobile iPhone 5s is LOCKED- Unlocked iPhone 5s Discussion) - Page 5 - MacRumors Forums
        و این رو
        MacRumors Forums - View Single Post - (T-Mobile iPhone 5s is LOCKED- Unlocked iPhone 5s Discussion)
        میگن AT&T با پرداخت کامل انلاک می کنه همون لحظه نمی دونم کار می کنه توی ایران یا نه؟بعنی دستگاههای AT&T توی ایران کار می کنن با اینکه CDMA هستند؟یا اینکه GSM موجود دارن؟
        من فقط به نقل قول از اپل عرض كردم. با اين توصيفات پس صدرصد نميشه گفت انلاكه. البته اين نظر بندس.
        بازم دوستان نظر بدن.
        به هرحال ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi_o نمایش پست ها
          سلام
          2 تا سوال
          1- گمرگ به یه موبایل با جعبه باز شده که همراه با مسافر از آمریکا بیاد گیر میده؟
          2- این آنلاک t-moblie به چه صورتی هست؟ بعدا نمی پره؟ یعنی دوست من از امریکا آنلاک کنه و برام بیاره
          بعدا توی ایران درد سر نمیشه برام بعد از آپدیت یا ریست و ...

باسپاس
          با جعبه باز شده یه دونه کاری ندارن اگه موبایل هم بزاره تو جیبش چه بهتر.
          مراحل انلاک تی موبایل اگه در اوایل کار انجام بده حدود حداقل ۴۰ روز طول می کشه.
          اگه انلاک بشه مشکلی نخواهی داشت

نظر

• دوستان tmobile انلاكه شك كنيد با خيال راحت بخريد. ميخواستم بدونم با ups امكان نرسيدن گوشي هست يا خير

نظر

• سلام دوستان.
              من توی اروپا هستم وقتی میخواستم سفارش آیفون louck را بدم مغازه داره ازم ادرس کارت میخواست یعنی باید اقامت دائم داشته باشی تا بدند ولی من ندارنم کسی میدونه چطوری میشه موبایل را تهیه کرد ؟؟؟
              ویرایش توسط piishy : https://i-phone.ir/forums/member/139026-piishy در ساعت 20-09-2013, 10:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                شكن نكن كه نه.... ديگه اينجوريه ديگه.تنها راه همينه( تا وقتي گرون ميدن، نخريم). من كه عمرن حالا حالا ها نميخرم(تا قيمت واقعي شه).پولمو از سر راه نيورودم بخاطر شوق و ذوق كاذب دلم 2 تومن آتيش بزنم

دوست خوبم kazo صحبت هاي شما هم درسته... ديدم تاجرهايي كه .......
                بگذريم. تو سايت البسكو پيش فروش كردن ولي وقتي حضوري رفتم، گفتن كه بستگي به بازار داره... چه فايده.پشيمون شدم.فعلا دست نگه داريد تا افت قيمت رو ببينيم.
                با سلام و احترام خدمت تمام دوستان عزیز
                من در پاسخ به نظریات دوستان نظر شما رو به منحنی زیر جلب میکنم. با توجه به شناختی که هر فرد از خودش داره میتونه خودش رو در یکی از این جایگاه ها تصور کنه...
                توضیحات بیشتر رو هم به سرچ خود دوستان میسپرم...

این هم keyword برای کسب اطلاعات بیشتر:
                Everett M. Rogers

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط piishy نمایش پست ها
                  سلام دوستان.
                  من توی اروپا هستم وقتی میخواستم سفارش آیفون louck را بدم مغازه داره ازم ادرس کارت میخواست یعنی باید اقامت دائم داشته باشی تا بدند ولی من ندارنم کسی میدونه چطوری میشه موبایل را تهیه کرد ؟؟؟
                  سلام عزیز
                  کدام کشور هستید ؟ شاید بتونم کمکتون کنم

نظر

• سلام دوستان این 5s رو کی میتونم از دوبی بخرم لطفا راهنماییم کنین!!!!!!!

نظر

• دوستان البسكو ٣٢ ٥اس رو زده ٢٩٨٠
                      الان اينو بخريم بعده چند روز مسده؟
                      دبه نكنه؟
                      من ميخوام يه ٥اس بخرم ولي نه واسه خودم.
                      چنتا سايت ديگه ميشناسيد كه پيش فروش كنن؟

Sent from my iPhone

نظر

• دوستان سلام
                        من همین الان با البسکو.کام تماس گرفتم بر خلاف صحبتی که بعضی دستان کردن در مورد اینکه سایت گفته این قیمت پایه هست و بعدا دریافت میشه مبلغ بیشتری، الان به من گفتن اینطور نیست و ما چیز بیشتری دریافت نمیکنیم!
                        متخصصین امر لطفا نظر بدین ببینم چکار باید کرد

نظر

• کسی نمیدونه؟

زمان عرضع ایفون 5s تو دبی کیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
                            با جعبه باز شده یه دونه کاری ندارن اگه موبایل هم بزاره تو جیبش چه بهتر.
                            مراحل انلاک تی موبایل اگه در اوایل کار انجام بده حدود حداقل ۴۰ روز طول می کشه.
                            اگه انلاک بشه مشکلی نخواهی داشت
                            سلام
                            پس اینطوری باشه که من نمی تونم بگیرم
                            چون دوست من حداکثر دو سه هفته توی آمریکا هست و بر میگرده
                            خود تحویل گوشی 10 روز کاری زمان بر هست و عملا نمیشه!!
                            خیلی بده
                            چقدر دلم رو خوش کرده بودمااا

نظر

• خیلی عجیبه دوست من
                              چون من تلفنی تماس گرفتم یه خانمی گفتن بستگی به قیمت دلار طی چهار هفته آینده داره و احتمال داره که قیمت تغییر کنه
                              یه ای میل هم زدم به شرکتشون و توی ای میل برای من توضیح دادن که اگر قیمت دلار تغییر نکنه تغییر قیمت نخواهند داشت
                              ولی به نظر شما میشه توی این مملکت دلار ثابت بمونه؟؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط aberforth نمایش پست ها
                              دوستان سلام
                              من همین الان با البسکو.کام تماس گرفتم بر خلاف صحبتی که بعضی دستان کردن در مورد اینکه سایت گفته این قیمت پایه هست و بعدا دریافت میشه مبلغ بیشتری، الان به من گفتن اینطور نیست و ما چیز بیشتری دریافت نمیکنیم!
                              متخصصین امر لطفا نظر بدین ببینم چکار باید کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad4576 نمایش پست ها
                                خیلی عجیبه دوست من
                                چون من تلفنی تماس گرفتم یه خانمی گفتن بستگی به قیمت دلار طی چهار هفته آینده داره و احتمال داره که قیمت تغییر کنه
                                یه ای میل هم زدم به شرکتشون و توی ای میل برای من توضیح دادن که اگر قیمت دلار تغییر نکنه تغییر قیمت نخواهند داشت
                                ولی به نظر شما میشه توی این مملکت دلار ثابت بمونه؟؟؟؟؟

ثابت که خیر ولی الان که تماس میگیریم میگن قیمتشون ثابت هست و ۴ هفته بعد تحویل میدن !!!

نظر

صبر کنید ..
                                X