اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در مورد كابل و شارژر هم روشهايي هست كه او گوگل سرچ كنيد پيدا مي كنيد. مشكل اينجاست شما وقتي جعبه باز كرديد ديگه مغازه دار زير بار نميره و دلايل شما به هيچ عنوان نمي تونه مغازه دار توجيه كنه. يعني از شما اصرار از اون انكار. بيشتر از يه حدي هم نميشه باهاش بحث كرد.

نظر

• اقا این قضیه گوشیهای اکتیو چیه ؟ ایا باید اکتیو باشه که بخریم یا نباید اکتیو باشه لطفا راهنمایی کنید فردا خرید دارم . لطفا بفرمایید به چه مواردی دقت کنم که سرم کلاه نره . ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط abc2 نمایش پست ها
        اقا این قضیه گوشیهای اکتیو چیه ؟ ایا باید اکتیو باشه که بخریم یا نباید اکتیو باشه لطفا راهنمایی کنید فردا خرید دارم . لطفا بفرمایید به چه مواردی دقت کنم که سرم کلاه نره . ممنون
        نباید اکتیو شده باشه. از سایت اپل قابل بررسی هست.
        اینجا رو هم ببینید.

نظر

• با سلام دوستان 2 تا ایفون 5s یکی Grey و یکی Gold خریداری کردم اکبند چک کردم اکتیو نشده بود باز کردیم دیدیم رو Gold ios 8.1.1 نصب هست رو مشکی 7.1 !! شک کردم و گفتم از شما بپرسم دوستان که قضیه جی میتونه باشه
          و اینکه بعد اکتیو مشکی ساپورت تلفتی رو نوشته expired ! ولی gold نوشته 3 ماه ولی تاریخ اکتیو هر دو امروز رو نشون میده
          لطفا یکی کمکم کنه که چرا اینطوری شده ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza نمایش پست ها
            با سلام دوستان 2 تا ایفون 5s یکی Grey و یکی Gold خریداری کردم اکبند چک کردم اکتیو نشده بود باز کردیم دیدیم رو Gold ios 8.1.1 نصب هست رو مشکی 7.1 !! شک کردم و گفتم از شما بپرسم دوستان که قضیه جی میتونه باشه
            و اینکه بعد اکتیو مشکی ساپورت تلفتی رو نوشته expired ! ولی gold نوشته 3 ماه ولی تاریخ اکتیو هر دو امروز رو نشون میده
            لطفا یکی کمکم کنه که چرا اینطوری شده ؟؟؟
            سلام
            ببین برو پست قبلی را بخون نوشته اینجا روی آن کلیک کن تا بری بفهمی کی اکتیو شده

Sent from my iPhone 5S

نظر

• داداش میدونم اینارو نگاهم کردم نتیجه رو هم نوشتم سوال من یه چیز دیگه بود که نوشتم بالا

نظر

• سلام
                من میخوام ۵اس بخرم اما یکم طول میکشه پولش جور شه میخواستم بدونم تا کی تولید میشه و تا کی میشه نو شو گیر آورد؟
                ممنون میشم جواب بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط dr.ali نمایش پست ها
                  سلام
                  من میخوام ۵اس بخرم اما یکم طول میکشه پولش جور شه میخواستم بدونم تا کی تولید میشه و تا کی میشه نو شو گیر آورد؟
                  ممنون میشم جواب بدید
                  دوست عزیز آیفون 5s 32 گیگ و 16 گیگ هنوز تولید میشه.
                  پس در نتیجه تا وقتی تولید بشه وارد هم میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                    دوست عزیز آیفون 5s 32 گیگ و 16 گیگ هنوز تولید میشه.
                    پس در نتیجه تا وقتی تولید بشه وارد هم میشه.
                    خوب تا کی تولید میشه؟ یعنی کی discontinue میشه؟
                    ویرایش توسط dr.ali : https://i-phone.ir/forums/member/175269-dr-ali در ساعت 24-01-2015, 10:50 PM

نظر

• سلام دوستان کمک من یه ایفون 5 اس لاک گیرم اومه قیمت 700 تومن لاک هست ارزش داره بخرم ؟؟ میشه انلاک کرد ؟؟ خرجش چقدر میشه
                      موقع روشن شدن

ویرایش توسط zadis : https://i-phone.ir/forums/member/53840-zadis در ساعت 30-01-2015, 08:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
                        سلام دوستان کمک من یه ایفون 5 اس لاک گیرم اومه قیمت 700 تومن لاک هست ارزش داره بخرم ؟؟ میشه انلاک کرد ؟؟ خرجش چقدر میشه
                        موقع روشن شدن

خب یه کم توضیح بدین...لاک اپراتور هست یا لاک اپل ای دی ؟
                        خط وخش در چه حد داره ؟ تمیز هست ؟
                        جعبه و وسایلش کامل و اصلی هست؟
                        اگه لاک اپراتور و با جعبه و وسایلش باشه قیمت خیلی عالیه.

نظر

• نوشته اصلی توسط shifter نمایش پست ها
                          خب یه کم توضیح بدین...لاک اپراتور هست یا لاک اپل ای دی ؟
                          خط وخش در چه حد داره ؟ تمیز هست ؟
                          جعبه و وسایلش کامل و اصلی هست؟
                          اگه لاک اپراتور و با جعبه و وسایلش باشه قیمت خیلی عالیه.
                          ممنون عزیز خطو خش خیلی کم داره و جعبه کامل و اصل .سوال کردم گفت لاک اپل آی دی هست ؟؟؟
                          من هیچی از ایفون سر در نمیارم ؟ممنون میشم راهنمایی کنید
                          ویرایش توسط zadis : https://i-phone.ir/forums/member/53840-zadis در ساعت 30-01-2015, 09:59 PM

نظر

• خب باید ببینید چه استفاده ای میخواین از گوشی بکنین.
                            گوشی ای که لاک اپل ای دی هست رو فقط میتونید به گوشی نگاه کنید ! هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد با گوشی چون با اپل ای دی صاحب قبلیش قفل شده.البته انگار با هزینه 500 یا 600 تومنی قفلشو باز میکنن که خب به دردسرش نمیارزه ..
                            اما اگه لاک اپراتور بود میتونستین از گوشی استفاده کنین فقط امکان تماس و ... نداشتین...مثل ایپاد میشد در واقع.
                            با این حال قیمت واسه لاک اپل ای دی تقریبا مناسبه..650 هم بگیرین بهتر هم هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط shifter نمایش پست ها
                              خب باید ببینید چه استفاده ای میخواین از گوشی بکنین.
                              گوشی ای که لاک اپل ای دی هست رو فقط میتونید به گوشی نگاه کنید ! هیچ کار دیگه ای نمیشه کرد با گوشی چون با اپل ای دی صاحب قبلیش قفل شده.البته انگار با هزینه 500 یا 600 تومنی قفلشو باز میکنن که خب به دردسرش نمیارزه ..
                              اما اگه لاک اپراتور بود میتونستین از گوشی استفاده کنین فقط امکان تماس و ... نداشتین...مثل ایپاد میشد در واقع.
                              با این حال قیمت واسه لاک اپل ای دی تقریبا مناسبه..650 هم بگیرین بهتر هم هست.
                              تا 500 هم شاید بده ولی چه فایده بشینم نگاهش کنم .ممنون از راهنماییت

نظر

• سلام من یک گوشی آیفون خرید توی سفلون هنوز هستش توی سایت appel چک کردم imie رو و زدش این تصویر پایین ایا این گوشی قبلا اکتیو شده چطوریاست ؟؟؟؟ من هنوز باز نکردم رفرش نیست ؟

الان گوشی من قبلا اکتیو شده یا نه ؟؟؟؟

اآقا یکی خواهشا جواب بده ؟؟ گوشی رفرش نیست و اینکه اکتیو شد ه قبلا گوشی بدون iccid هستش به شرط اصلی هم بهم داده ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X