اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز اگه رمز نداشته، چجوری الآن رمز میخواد؟

مطمئنا رمز داشته که الآن اونو ازتون درخواست میکنه

اگه تاحالا بک آپی از گوشی گرفته نشده، متأسفانه راهی نیست. واسه استفاده از گوشی، باید اونو ریستور کنید که به این ترتیب، همه اطلاعات تون از بین میره

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
      دوست عزیز اگه رمز نداشته، چجوری الآن رمز میخواد؟

مطمئنا رمز داشته که الآن اونو ازتون درخواست میکنه

اگه تاحالا بک آپی از گوشی گرفته نشده، متأسفانه راهی نیست. واسه استفاده از گوشی، باید اونو ریستور کنید که به این ترتیب، همه اطلاعات تون از بین میره
      نه دوست عزیز.... رمز نمیخواد.
      فقط پیغام iphone is disable ظاهر شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط MAMAD.S نمایش پست ها
        نه دوست عزیز.... رمز نمیخواد.
        فقط پیغام iphone is disable ظاهر شده.
        وقتی ایفون پیغام دیزیبل رو میده باید وصلش کنید به ایتونز
        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• دوستان سلام
          دیشب حسن کار شارژ گوشیم تموم شد.منم مثل همیشه زدم به شارژ و صبح که اومدم روشن کنم دیدم اون علامت کابل و باطری خالی میاد رو صفحه
          وقتی که کلید پاور رو نگه میداری هر ۵ ثانیه یه بار چشمک میزنه و گوشی روشن نمیشه !
          شیوه هوم و پاور هو امتحان کردم،اما بازم وضعیت همینه
          چیکار کنم ؟ ممنون میشم اگه زود جواب بدین،همه زندگیم رو گوشیمه و الان بهشون نیاز ندارم

نظر

• سلام دوستان

یکی از آشناهام یه آیفون 5اس (جیلبریک نشده و ورژن ios نمیدونم) داره که از دیروز لگ پیدا کرده. یعنی برای واردکردن رمز گوشی 20-30 ثانیه طول میکشه- وارد هوم پیج هم که میشه اصلا نمیشه به صفحهای بعدی رفت. اونقدر دیر دستوراتو اجرا میکنه که کوشی قفل میشه.
            هنگه کلا.
            نا گفته نماند یه بار بعد ریستارت خودبه خود درست شد. ریستارت کردم باز همونطوری شد. نمیدونم چکار میشه کرد.
            اپل آیدیش هم نمیدونه چیه.
            لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط MHMAX نمایش پست ها
              سلام دوستان

یکی از آشناهام یه آیفون 5اس (جیلبریک نشده و ورژن ios نمیدونم) داره که از دیروز لگ پیدا کرده. یعنی برای واردکردن رمز گوشی 20-30 ثانیه طول میکشه- وارد هوم پیج هم که میشه اصلا نمیشه به صفحهای بعدی رفت. اونقدر دیر دستوراتو اجرا میکنه که کوشی قفل میشه.
              هنگه کلا.
              نا گفته نماند یه بار بعد ریستارت خودبه خود درست شد. ریستارت کردم باز همونطوری شد. نمیدونم چکار میشه کرد.
              اپل آیدیش هم نمیدونه چیه.
              لطفا راهنمایی کنید.
              بهتره رمز اپل ایدی رو پیدا کنید و گوشی رو ریستور کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                بهتره رمز اپل ایدی رو پیدا کنید و گوشی رو ریستور کنید

مرسی از پاسخ سریعتون
                رمز آیدیشو داره خود آیدیشو نمیدونه!!!
                از تو گوشی هم نمیشه رفت تو آپل ایدی ( به خاطر سرعت خییییلی پایینش)
                الان با آیدی خودم وارد آیتونز شدم پنجره ریستور کردم. داره ریستور میشه.
                ببینم چه میشه

نظر

مرسی از پاسخ سریعتون
                  ببینم چه میشه
                  ریستور کنید اگه find my iPhone روشن باشه که خودش اپل ایدی رو میاره و رمز رو وارد میکنید و اگه خاموش بود که چه بهتر

نظر

مرسی از پاسخ سریعتون
                    ببینم چه میشه
                    ریستور کنید اگه find my iPhone روشن باشه که خودش اپل ایدی رو میاره و رمز رو وارد میکنید و اگه خاموش بود که چه بهتر

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط pooria-ir نمایش پست ها
                      دوستان سلام
                      دیشب حسن کار شارژ گوشیم تموم شد.منم مثل همیشه زدم به شارژ و صبح که اومدم روشن کنم دیدم اون علامت کابل و باطری خالی میاد رو صفحه
                      وقتی که کلید پاور رو نگه میداری هر ۵ ثانیه یه بار چشمک میزنه و گوشی روشن نمیشه !
                      شیوه هوم و پاور هو امتحان کردم،اما بازم وضعیت همینه
                      چیکار کنم ؟ ممنون میشم اگه زود جواب بدین،همه زندگیم رو گوشیمه و الان بهشون نیاز ندارم
                      سلام دوست عزیز.
                      احتمالا گوشیتون رو که زدید به شارژ برق بهش نرسیده و شارژ نشده.
                      دوباره بزنید به شارژ ببینید شارژ میشه؟
                      اگه نشد وصلش کنید به ایتونز

نظر

• بسلام دوستان.. من کمک فوری میخام در مورد گوشیم..ممکنه متنم طولانی باشه ولی خواهشا هرکی تجربه داره و میدونه کمکم کنه..
                        من چند روز پیش اینترنت آیفونم اس 5 قطع شده بود از اونجایی که سابقه داشت تنظیمات اینترنتش و ریست کردم. ولی گوشیم هنگ کرد و مدام خاموش و روشن میشد و تا دو روز روشن نشد .. بردم برای تعمیر که خوشبختانه با برنامه بالا آوردن اما حالا ک نگاه میکنم میبینم برنامه Pangu و Cydia ش پاک شده و این و میدونم که موقع جیلبریک کردن این 2 برنامه نصب میشه ..
                        حالا سوال من اینه من باید دوباره گوشیم و جیلبریک کنم؟!
                        آیا خودم میتونم تو خونه گوشیم و جلبریک کنم؟!
                        بعد اینکه با جلبریک کردن کل برنامه هام پاک میشه؟!
                        مثلا من بلوتوث گوشیم و فعال کردم آیا اون AirDrop که واسه بلوتوثه پاک میشه؟!
                        آیا اپل آی دیم هم پاک میشه یا میمونه؟!
                        اینم بگم که IOS ام ورژن 8.3 هستش.. لطفا خواهشا به تک تک سوالای مطرح شده م جواب بدید..
                        بعد لطفا یک سایت یا لینک معتبر و برنامه خوب برای جلبریک کردن بهم معرفی کنید... لطفا و خواهشا... ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط هلاله123 نمایش پست ها
                          بسلام دوستان.. من کمک فوری میخام در مورد گوشیم..ممکنه متنم طولانی باشه ولی خواهشا هرکی تجربه داره و میدونه کمکم کنه..
                          من چند روز پیش اینترنت آیفونم اس 5 قطع شده بود از اونجایی که سابقه داشت تنظیمات اینترنتش و ریست کردم. ولی گوشیم هنگ کرد و مدام خاموش و روشن میشد و تا دو روز روشن نشد .. بردم برای تعمیر که خوشبختانه با برنامه بالا آوردن اما حالا ک نگاه میکنم میبینم برنامه Pangu و Cydia ش پاک شده و این و میدونم که موقع جیلبریک کردن این 2 برنامه نصب میشه ..
                          حالا سوال من اینه من باید دوباره گوشیم و جیلبریک کنم؟!
                          آیا خودم میتونم تو خونه گوشیم و جلبریک کنم؟!
                          بعد اینکه با جلبریک کردن کل برنامه هام پاک میشه؟!
                          مثلا من بلوتوث گوشیم و فعال کردم آیا اون AirDrop که واسه بلوتوثه پاک میشه؟!
                          آیا اپل آی دیم هم پاک میشه یا میمونه؟!
                          اینم بگم که IOS ام ورژن 8.3 هستش.. لطفا خواهشا به تک تک سوالای مطرح شده م جواب بدید..
                          بعد لطفا یک سایت یا لینک معتبر و برنامه خوب برای جلبریک کردن بهم معرفی کنید... لطفا و خواهشا... ممنونم.
                          واستون ریستورکردن و جیلبریکتون هم قاعدتا حذف شده
                          متاسفانه واسه ios 8.3 هنوز جیلبریک ارائه نشده

Sent from my iPhone 6

نظر

• سلام.
                            چجوری میتونم زاپیا رو رو آیفونم نصب کنم؟ (بدون جیلبریک چون ورژن Ios 8.3 هست)
                            یک سوال دیگه هم اینکه این ایر دراپ چجوری کار میکنه؟ میشه با گوشی های دیگه هم تبادل اطلاعات داشته باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sreza نمایش پست ها
                              سلام.
                              چجوری میتونم زاپیا رو رو آیفونم نصب کنم؟ (بدون جیلبریک چون ورژن Ios 8.3 هست)
                              یک سوال دیگه هم اینکه این ایر دراپ چجوری کار میکنه؟ میشه با گوشی های دیگه هم تبادل اطلاعات داشته باشه؟
                              سلام دوست عزیز.
                              زاپیا که یک برنامست و شما میتونید اونو از اپ استور دانلود کنید و هیچ احتیاجی به جیلبرک نیست.
                              ایر دراپ هم فقط واسه تبادل اطلاعات بین دیوایس های اپل هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط p.z12791 نمایش پست ها

Sent from my iPhone 6
                                مرسی از جوابتون ..
                                ولی بقیه سوالام چی؟! جوابی نداشتید..
                                راستی خب نمیشه با نسخه های قبل تر مثل چه میدونم ios 8.1 جیلبریک نصب کرد؟!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط p.z12791 نمایش پست ها

Sent from my iPhone 6
                                مرسی از جوابتون ..
                                ولی بقیه سوالام چی؟! جوابی نداشتید..
                                راستی خب نمیشه با نسخه های قبل تر مثل چه میدونم ios 8.1 جیلبریک نصب کرد؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X