اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
    اره این ۵اس خدایی چیز عجیبیه !! من اصلا روزی که گوشی رو خریدم وقتی بسته بندی رو باز کردم اومدم روشن کنم دیدم اصلا ۱٪ هم شارژ نداره ) معمولا گوشی و ایپد که باز میشه روشنش کنی دست کم ۲۰ ٪ شارژ اولیه داره شانس ماست دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    عجیبه!باتری شما usage اش از 100 تا 0 چه قدره؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
    اره این ۵اس خدایی چیز عجیبیه !! من اصلا روزی که گوشی رو خریدم وقتی بسته بندی رو باز کردم اومدم روشن کنم دیدم اصلا ۱٪ هم شارژ نداره ) معمولا گوشی و ایپد که باز میشه روشنش کنی دست کم ۲۰ ٪ شارژ اولیه داره شانس ماست دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
      قبلا ١٩ درصدشو خالي كردن خب واضحه ديگه
      دوستمون دارن درست میگن.احتمالا گوشی رو قبلش استفاده کردن!

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_mofid2 نمایش پست ها
        استندباي ١روز و ١٠ ساعت
        Usage ٤ ساعت
        خیلی کمه واسه گوشیی که میگن باتریش بهتر از 5 شده
        5 رو از 90 تا 15 درصد .. وایفای روشن و 3 ساعت بازی و 4 ساعت وبگردی.تو 7 ساعت وایفای روشن بود.
        7 ساعت استفاده 1 روز و 16 ساعت استند بای داشتم.

نظر

• نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
          5 رو از 90 تا 15 درصد .. وایفای روشن و 3 ساعت بازی و 4 ساعت وبگردی.تو 7 ساعت وایفای روشن بود.
          باتری منم زیاد جالب نیست.حدودا 6 ساعت usage دارم.ولی 4 ساعت که شما میگین یه ذره زیادی کمه!

نظر

• نوشته اصلی توسط sami.ity نمایش پست ها
            در حالت standby هم باتری زیاد مصرف میکنه؟مثلا 3 ساعت یه گوشه بدون استفاده بمونه چه قدر کم میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
              قبلا ١٩ درصدشو خالي كردن خب واضحه ديگه
              خودم بازش کردم اخه

نظر

• مشكل با شارژ 5s

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

گاهی وقتا خیلی خیلی کم !! گاهی وقتا هم به شدت زیاد !! واسه همین احتمال میدم باتری داره شارژ فیک بهم نشون میده !!گفتم به شدت زیاد چون گاهی میشه مثل باتری ایفون ۴ !! شارژش به قدری دوام میاره که اصلا نمیشه بگی این خرابه !! ولی گاهی وقتا بدون استفاده هم بمونه خودش خاموش میشه خالی میکنه

ویرایش توسط Curva N Milano : https://i-phone.ir/forums/member/126209-curva-n-milano در ساعت 05-12-2013, 08:19 PM

نظر

• سلام دوستان بعضی وقتا گوشیم یه هنگ گوچولو میکنه 5s هست. به این صورته که نوار نفیکشن چه با کشیدن از پایین به بالا یا بر عکس از بالا به پایین عمل نمیکنه مدت زمانشم کمه . برای شما هم همینطوره؟ وقتیم از اپ استور 3 تا برنامه همزمان میگیریم وقتی برنامه میخان لود شن به طور هم زمان مثلا در صفحه 4 در حالت لود شدن هستن میخام برم صفحه 3 بار اول به صفحه 3 نمیره بار دوم که تلاش میکنم میشه همیشه همین جوریه .برای شما هم همینطوره؟ دلیلش چیه؟یا من حساس شدم؟
                  ویرایش توسط meysammomeni : https://i-phone.ir/forums/member/135752-meysammomeni در ساعت 05-12-2013, 09:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                    باتری منم زیاد جالب نیست.حدودا 6 ساعت usage دارم.ولی 4 ساعت که شما میگین یه ذره زیادی کمه!
                    نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                    در حالت standby هم باتری زیاد مصرف میکنه؟مثلا 3 ساعت یه گوشه بدون استفاده بمونه چه قدر کم میکنه؟
                    داداش این مشکل باتری گوشی sina mofid2 هستش.
                    ظاهرا همه مشکل مصر ف بیش از حد رو دارن.نسبت به 5 کاملا محسوس هست.
                    البته سی پی و 64 بی تی هم مزید بر علت شده
                    به نظر من اگه برای اینترنت از سلولار استفاده نکنید خیلی بهتره
                    من چند تا راهکار استفاده کردم که شاید برای شما هم مفید باشه:
                    1. خاموش کردن افکت ای او اس 7
                    2.استفاده از وای فای بجای سلولار
                    3.هنگام استفاده از اینترنت گوشی رو در حالت ایرپلن مود میزارم و بعد اینترنت استفاده میکنم.
                    4. کم کردن نور صفحه
                    5.موقع شارژ گوشی، گوشی رو محلی بزارید که گرم نباشه(ترجیحا سرد باشه) خنک نگه داشتن باتری واقعا کمک زیادی میکنه.شک نکنید.
                    6.رفرش اپ رو خاموش کنید
                    7.مای لوکیشن رو خاموش کنید.فقط موقعی که کار دارید روشنش کنید.
                    8.تودی ناتیفیکیشن رو خاموش کنید(چیزایی رو که احتیاج دارید بزارید بمونه فقط)
                    9. در همین قسمت ناتی فیکیشن ، برنامه هایی که احتیاجی به الارم یا همون آلرت(هشدار) ندارن رو از ناتی فی... خاموش کنید
                    10.هر بار شارژ کامل از عمر باتری کم میکنه(هر 1 سیکل شارژ از عمرش میکاهه) باتری رو از 25 درصد تا 85 درصد شارژ کنید.هر ماه یبار فول شارژ و تا 0 درصد استفاده کنید.
                    و کلا برنامه هایی که احتیاج ندارید رو ریمووو کنید و هر برنامه ای که باز میکنید بعد از اتمام حتما ببندیدش.
                    البته خیلی از این کارهارو دوستان همین انجمن در تاپیکی مجزا پیشنهاد داده بودن.بعضی هاشم هم کهبا تحقیق در مورد باتری های لیتیومی و ... فهمیدم.

نظر

• ببخشید من با نرم افزار itools از اس ام اس هام بک آپ گرفتم ولی گزینه import نداره که بتونم به گوشیم دوباره برگردونم !
                      چطوری برگردونم ؟؟

نظر

• سلام . من 5 رو با 5s تعویض کردم. صدای تماس گیرنده به واضحی گوشی قبلیم نیست. تنظیمات خاصی داره یا مشکل سخت افزاریه؟ لطفا راهنمایی کنید اگه مشکل از گوشیه پس بفرستمش.

نظر

• نوشته اصلی توسط atefeht نمایش پست ها
                          سلام . من 5 رو با 5s تعویض کردم. صدای تماس گیرنده به واضحی گوشی قبلیم نیست. تنظیمات خاصی داره یا مشکل سخت افزاریه؟ لطفا راهنمایی کنید اگه مشکل از گوشیه پس بفرستمش.
                          برید خدارو شکر کنید اینگونه مشکلات با ریستور و آپدیت حل نیشه خیلی ها مشکل ال سی دی دارن از جمله خوده من پس گوشیتون اگر ال سی دیش مشکلی نداره نگهش دارین و مشکلی نداره
                          یکار دیگه هم می تونید بکنید و اونم رفتن به آدرس زیر و اگر کمی انگلیسی بلد باشین با زدن سریال گوشیتون و بعد در قسمت 90 روز Telephone Technical Support: Active کانتکت اپل ساپورت و بزنین و موضوع و انتخاب کنین بعد مستقیم به چت با یکی از افراد مرتبط با موضوعتون وصل می شین و اون با گرفتن یک دایاگنوستیک از گوشیتون به شما می گه مشکل داره یا نه به آدرس زیر برین
                          http://www.selfsolve.apple.com/agree...antyDynamic.do

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_seife نمایش پست ها
                            برید خدارو شکر کنید اینگونه مشکلات با ریستور و آپدیت حل نیشه خیلی ها مشکل ال سی دی دارن از جمله خوده من پس گوشیتون اگر ال سی دیش مشکلی نداره نگهش دارین و مشکلی نداره
                            یکار دیگه هم می تونید بکنید و اونم رفتن به آدرس زیر و اگر کمی انگلیسی بلد باشین با زدن سریال گوشیتون و بعد در قسمت 90 روز Telephone Technical Support: Active کانتکت اپل ساپورت و بزنین و موضوع و انتخاب کنین بعد مستقیم به چت با یکی از افراد مرتبط با موضوعتون وصل می شین و اون با گرفتن یک دایاگنوستیک از گوشیتون به شما می گه مشکل داره یا نه به آدرس زیر برین
                            http://www.selfsolve.apple.com/agree...antyDynamic.do
                            سلام
                            دوست عزیز ال سی دی شما چه مشکلی داره؟؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_seife نمایش پست ها
                              www.selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

گوشی رو ریست کردم درست نشد. به غیر از کم بودن صدا یه مقدار نویز هم داره. با دوربین جلو که فیلم میگیرم صداش نویز داره . کسی نظر دیگه ای نداره؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط davood_seife نمایش پست ها
                              www.selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

گوشی رو ریست کردم درست نشد. به غیر از کم بودن صدا یه مقدار نویز هم داره. با دوربین جلو که فیلم میگیرم صداش نویز داره . کسی نظر دیگه ای نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط atefeht نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

یکبار گوشی رو ریستور کنید و بکآپ هم بر نگردونید. اگر مشکلات همچنان ادامه داشت احتمالا مشکل سخت افزاری دارید.
                                ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 07-12-2013, 11:23 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X