اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• متن های تو اینستا چطور میشه کپی کرد؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
      متن های تو اینستا چطور میشه کپی کرد؟؟
      درود

میتونید از تلگرام کمک بگیرید !:
      ابتدا در بوت instasave_bot@ تلگرام عضو بشید (منظور زدن استارت و ... هست )
      سپس لینک پست مربوطه رو از اینستاگرام رو کپی و در بوت پیست و ارسال کنید تا عکس/ویدئو و متن پست رو بهتون بده .

نظر

• این اپ sygic iran چه طوری به صورت رایگان میتونم نصب کنم دیوایسم جیلبریک نیست ورژنش هم 9.3.4 تازه آپدیت کردم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
          این اپ sygic iran چه طوری به صورت رایگان میتونم نصب کنم دیوایسم جیلبریک نیست ورژنش هم 9.3.4 تازه آپدیت کردم؟؟؟؟
          برنامه رو بایستی خریداری کنید که قیمتی حدود 40 دلار (دقیقش رو یادم نیست) داره .
          -----------------
          پیشنهاد می کنم که این برنامه رو خریداری نکنید !
          بنده این برنامه رو خریدم و از سال 2013 تا حالا هیچ آپدیتی براش نیومده و این در صورتی هست که همین برنامه برای سایر کشورها اپدیت شده .
          پیشتیبانی سایتش هم جوابگو نیست !!!

حالا تصمیم با خود شماست .

نظر

• سلام
            من چندبار ك گوشيمو زدم شارژ دقت ك كردم اگر موقعي ك اون رو از برق ميكشيدم چك نميكردم ك چند درصد شده و بدون روشن كردن صفحه گوشي اون رو از برق ميكشيدم همون درصد قبلي ك اون رو زده بودم شارژ نشون ميداد اما اگر چك ميشد مشكلي نداشت اما بعد ي مدت ميبينم گوشي ب زور شارژ ميشه هميشه بيست درصد ك ميزدم شارژ دو ساعتو ربع وقت ميبرد تا شارژ شه اما ي بار زمان نگرفتم ولي متوجه شدم ك خيلي طول كشيده ولي دفعه بعد ١٩درصد زدم شارژ و دوساعتو ربع ك گذشت ٧٨درصد شده بود
            ميخاستم بدونم مشكلش چيه ك اين طوري شده خودم ميتونم حلش كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• در ضمن شارژرش سريش و سيمش عوض شده و خوب با اون كار ميكرد

نظر

• نوشته اصلی توسط Maryam10 نمایش پست ها
                سلام
                من چندبار ك گوشيمو زدم شارژ دقت ك كردم اگر موقعي ك اون رو از برق ميكشيدم چك نميكردم ك چند درصد شده و بدون روشن كردن صفحه گوشي اون رو از برق ميكشيدم همون درصد قبلي ك اون رو زده بودم شارژ نشون ميداد اما اگر چك ميشد مشكلي نداشت اما بعد ي مدت ميبينم گوشي ب زور شارژ ميشه هميشه بيست درصد ك ميزدم شارژ دو ساعتو ربع وقت ميبرد تا شارژ شه اما ي بار زمان نگرفتم ولي متوجه شدم ك خيلي طول كشيده ولي دفعه بعد ١٩درصد زدم شارژ و دوساعتو ربع ك گذشت ٧٨درصد شده بود
                ميخاستم بدونم مشكلش چيه ك اين طوري شده خودم ميتونم حلش كنم؟

نوشته اصلی توسط Maryam10 نمایش پست ها
                در ضمن شارژرش سريش و سيمش عوض شده و خوب با اون كار ميكرد

درود
                بعضی از مواقع پیش میاد که دیوایس چندین ساعت به شارژر متصل هست ولی دستگاه عملاً شارژ نمیشه و بعضی مواقع عمل دشارژ هم سریعتر صورت می گیره .
                دلیل این امر رو بایستی کسانی که در امر تخصص دارند بیان کنند .
                شما یکبار باطری دیوایس رو کالیبره کنید و ازش استفاده کنید - همچنین سعی کنید میزان شارژ باقی مانده دستگاه و مدت زمانی که طول میکشه دستگاه فول شارژ بشه
                رو اندازه گیری و مقایسه کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                  بهترين و بي دردسر ترين برنامه همون آيتيونز و يا سرويس iCloud هست. مشكل اونا چيه كه مي خواهيد با برنامه ي ديگه اي بكاپ بگيريد؟

براي ري استور هم مي تونيد به تاپيك زير مراجعه كنيد:
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread106177.html
                  مشکل اینه ک گوشیه من از خیلی وقت پیش یه مشکلی براش پیش اومده ک با وجود اینکه همه عکس هارو خالی کردم آهنگ ها و برنامه هارو و cache عه یکی دو تا برنامه ای ک مونده رو هم پاک کردم و خودشم توی usage جمع مقدار اشغال شذه به 1 گیگ هم نمیرسه ولی 12 گیگ رو پر نشون میده و هر چیم آپدیت میکنم تاثیری نداره ... با پشتیبانی اپل تماس گرفتم گفت باید ریستور کنی و اگرم چیزی رو میخوای برگردونی با app های دیگه انجام بدی ! اینه ک دنبال برنامه ای هستم که بتونم فقط sms ها و contact هارو بک آپ بگیرم و بعد ریستور بریزم ...
                  ممنون میشم راهنمایی کنید
                  با تشکر
                  ویرایش توسط aammiinn : https://i-phone.ir/forums/member/28394-aammiinn در ساعت 22-08-2016, 01:09 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                    درود
                    بعضی از مواقع پیش میاد که دیوایس چندین ساعت به شارژر متصل هست ولی دستگاه عملاً شارژ نمیشه و بعضی مواقع عمل دشارژ هم سریعتر صورت می گیره .
                    دلیل این امر رو بایستی کسانی که در امر تخصص دارند بیان کنند .
                    شما یکبار باطری دیوایس رو کالیبره کنید و ازش استفاده کنید - همچنین سعی کنید میزان شارژ باقی مانده دستگاه و مدت زمانی که طول میکشه دستگاه فول شارژ بشه
                    رو اندازه گیری و مقایسه کنید .
                    درود
                    من كاليبره كردم درست شد اما هنوز هم اگر ك براي چك درصد شارژ گوشي صفحه اونو روشن نكنم درصد قبلي رو نشون ميده واگر بدون چك اونو از شارژ درارم ك درصد قبلي هست و بعد باز ب شارژ بزنم از درصي ك در حقيقت بوده شارژ ميشه
                    ي جورايي مشكل درصدشارژ گوشيمه

نظر

• نوشته اصلی توسط aammiinn نمایش پست ها
                      مشکل اینه ک گوشیه من از خیلی وقت پیش یه مشکلی براش پیش اومده ک با وجود اینکه همه عکس هارو خالی کردم آهنگ ها و برنامه هارو و cache عه یکی دو تا برنامه ای ک مونده رو هم پاک کردم و خودشم توی usage جمع مقدار اشغال شذه به 1 گیگ هم نمیرسه ولی 12 گیگ رو پر نشون میده و هر چیم آپدیت میکنم تاثیری نداره ... با پشتیبانی اپل تماس گرفتم گفت باید ریستور کنی و اگرم چیزی رو میخوای برگردونی با app های دیگه انجام بدی ! اینه ک دنبال برنامه ای هستم که بتونم فقط sms ها و contact هارو بک آپ بگیرم و بعد ریستور بریزم ...
                      ممنون میشم راهنمایی کنید
                      با تشکر
                      کسی از دوستان نیست کمکی کنه ؟!

نظر

کسی از دوستان نیست کمکی کنه ؟!
                        درود
                        نمیدونم دستگاه شما مدل چند گیگاباییتی هست ولی متناسب با دستگاه مراحل زیر رو طی کنید .
                        ابتدا چندتا فیلم حجیم روی دستگاهتون بریزید (متناسب با حجم دستگاه) تا فقط چند گیگ از فضای خالی دستگاه خالی بمونه (3 الی 4 گیگ)
                        به استور مراجعه کنید و یک فیلم حجیم رو انتخاب کنید - گزینه رنت (کرایه) رو انتخاب و طی مراحل مربوطه رو طی کنید .
                        بهتون اخطار میده که فضای خالی دستگاه کم هست و میخواهید فضای Other رو خالی کنید یا خیر ؟ که بایستی این فضا رو خالی کنید
                        یک یا دوبار این کار رو انجام بدید تا این فضا کاملا خالی بشه - سپس فیلم هایی که در مرحله اول روی دستگاه ذخیره کرده اید رو حذف کنید و ... .

نظر

درود
                          نمیدونم دستگاه شما مدل چند گیگاباییتی هست ولی متناسب با دستگاه مراحل زیر رو طی کنید .
                          ابتدا چندتا فیلم حجیم روی دستگاهتون بریزید (متناسب با حجم دستگاه) تا فقط چند گیگ از فضای خالی دستگاه خالی بمونه (3 الی 4 گیگ)
                          به استور مراجعه کنید و یک فیلم حجیم رو انتخاب کنید - گزینه رنت (کرایه) رو انتخاب و طی مراحل مربوطه رو طی کنید .
                          بهتون اخطار میده که فضای خالی دستگاه کم هست و میخواهید فضای Other رو خالی کنید یا خیر ؟ که بایستی این فضا رو خالی کنید
                          یک یا دوبار این کار رو انجام بدید تا این فضا کاملا خالی بشه - سپس فیلم هایی که در مرحله اول روی دستگاه ذخیره کرده اید رو حذف کنید و ... .
                          ممنون از راهنماییتون گوشیه من 16 Gb هست و وقتی به itunes store میرم rent یا حتی buy رو که میزنم میگه جای خالی برای دانود نیست و فقط گزینه ای داره ک منو میفرسته به setting تا تنظیمات storage امو انجام بدم ... توی اینترنت خوندم با این روش شما باید کنار available storage ام گزینه ای برای اضافه کردنش باشه ولی هیچی نیست ! اگه لطف کنین بیشتر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم
                          ویرایش توسط aammiinn : https://i-phone.ir/forums/member/28394-aammiinn در ساعت 23-08-2016, 02:26 AM

نظر

ممنون از راهنماییتون گوشیه من 16 Gb هست و وقتی به itunes store میرم rent یا حتی buy رو که میزنم میگه جای خالی برای دانود نیست و فقط گزینه ای داره ک منو میفرسته به setting تا تنظیمات storage امو انجام بدم ... توی اینترنت خوندم با این روش شما باید کنار available storage ام گزینه ای برای اضافه کردنش باشه ولی هیچی نیست ! اگه لطف کنین بیشتر راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم
                            پست 861 تاپیک زیر رو مطالعه کنید :
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1031843

همچنین بک اپ گرفتن از دیوایس و ریستور بک اپ مقدار زیادی از این فضا رو حذف میکنه .

نظر

پست 861 تاپیک زیر رو مطالعه کنید :
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1031843

همچنین بک اپ گرفتن از دیوایس و ریستور بک اپ مقدار زیادی از این فضا رو حذف میکنه .
                              بله جالب بود بار اول حدود 130 مگ اضافه شد و بعد ازون هر بار یه مگ کم میشه برعکس ممنون ولی اگه یه برنامه واسه بک آپ معرفی میکردین کلن ریستور میکردم تا کل فضا خالی شه حل شه همه چی بهتر میشد ...
                              ویرایش توسط aammiinn : https://i-phone.ir/forums/member/28394-aammiinn در ساعت 24-08-2016, 02:45 AM

نظر

بله جالب بود بار اول حدود 130 مگ اضافه شد و بعد ازون هر بار یه مگ کم میشه برعکس ممنون ولی اگه یه برنامه واسه بک آپ معرفی میکردین کلن ریستور میکردم تا کل فضا خالی شه حل شه همه چی بهتر میشد ...
                                میتونید با آیتونز از دیوایستون بک آپ بگیرید و ریستور کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X