اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط daneshmand نمایش پست ها
    با سلام گوشی ایفون 5s دارم با مدل a1533 برای دانلود فیریمور باید کودم مدل دانلود کنم مدل 6,1 یا 6,2 ؟
    مدل 6,1

نظر

• سلام دوستان من امروز به 5اس خریدم 16 قیمت 2600 حالا موندم ججوری روش برنامه بریزم جلیریکش هنوز نیومده راهی هست راهنمایی کنید ممنون البته بجز اپ استور که حوصله ای دی ساختنشو ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
        سلام دوستان من امروز به 5اس خریدم 16 قیمت 2600 حالا موندم ججوری روش برنامه بریزم جلیریکش هنوز نیومده راهی هست راهنمایی کنید ممنون البته بجز اپ استور که حوصله ای دی ساختنشو ندارم
        شما می تونین از طریق برنامه tongbu و بدون نیاز به جیلبریک بر روی گوشی خود برنامه نصب کنید.البته برنامه های مورد نظر خودتون رو باید از طریق همون برنامه tongbu دانلود کنید

برنامه رو از اینجا دانلود کنید
        ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 30-09-2013, 06:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
          سلام دوستان من امروز به 5اس خریدم 16 قیمت 2600 حالا موندم ججوری روش برنامه بریزم جلیریکش هنوز نیومده راهی هست راهنمایی کنید ممنون البته بجز اپ استور که حوصله ای دی ساختنشو ندارم
          اپل ايدي كه خيلي ساده هست
          اگه دوست ندارين ميتونين از 25pp,tongbu استفاده كنين

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            مدل 6,1
            واسه من a1530 هستش. كدوم نسخه اس؟ال تي ايي يا اون يكي؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro

نظر

• دوستان چرا روی 5s از itunes اینقدر دیر برنامه میریزه
              من 32 گیگ رو 3 ساعت و نیم طول کشید پر کنم
              در حالی که 5 رو تو 1 ساعت و نیم

واقعا موندم چرا ؟؟؟؟؟
              هم از ویندوز و هم از مک هیچ فرقی نداره

نظر

• واسه منم همینطوره کلا سرعتش خیلی افت کرده توی سینک کردن

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها

در كل:
                  Apple - iPhone 5 - View countries with supported LTE networks.

نظر

همگی lte دارند. فقط فریمور فرق داره که مال شما 6,2 هست

نظر

• دوستانی که مشکی 5s خریداری کردن میخواستم لطفاً راهنمایی کنید که مشکل خش پذیری 5 هنوزم هستش یا نه ؟

ممنون میشم یک راهنمایی کلی راجب خرید 5s هم من و بکنید که هواسم باشه ؟ مثلاً تشخیص LLA بودن یا غیره ...
                      مرسی
                      ویرایش توسط usbili2 : https://i-phone.ir/forums/member/135600-usbili2 در ساعت 01-10-2013, 10:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                        دوستانی که مشکی 5s خریداری کردن میخواستم لطفاً راهنمایی کنید که مشکل خش پذیری 5 هنوزم هستش یا نه ؟

ممنون میشم یک راهنمایی کلی راجب خرید 5s هم من و بکنید که هواسم باشه ؟ مثلاً تشخیص LLA بودن یا غیره ...
                        مرسی
                        من خودم 5s نگرفتم ولي شنيدم مشكل رنگ مشكيش مثله ٥ اونقدر زياد نيست.
                        براي part number هم پشت جعبه ميزنه

نظر

• دوستان من دو تا مشكل دارم
                          اول وختي تازه گوشي رو خريده بودم هواشناسي ياهو رو در قسمت today نوتيفيكيشن نشون ميداد ولي بعدش كه به ايتونز وصل كردم تا بكتپم رو تو گوشي بريزم ديگه اون قسمت فعال نيست و جايي ام نيست كه دوباره ياهو رو فعالش كنم!!!عجيبه ها!!!
                          دوم وختي ميس كال ميوفته،تو قسمت ميس كال نوتيفيكيشن باقي ميمونه و پاك نميشه !چيكارش كنم؟
                          ممنون

نظر

دوستان من دو تا مشكل دارم
                            اول وختي تازه گوشي رو خريده بودم هواشناسي ياهو رو در قسمت today نوتيفيكيشن نشون ميداد ولي بعدش كه به ايتونز وصل كردم تا بكتپم رو تو گوشي بريزم ديگه اون قسمت فعال نيست و جايي ام نيست كه دوباره ياهو رو فعالش كنم!!!عجيبه ها!!!
                            دوم وختي ميس كال ميوفته،تو قسمت ميس كال نوتيفيكيشن باقي ميمونه و پاك نميشه !چيكارش كنم؟
                            ممنون

مشكل اول عجيبه و من ندارم اما براي دومي بايد سوايپ كني به راست.

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                              دوستانی که مشکی 5s خریداری کردن میخواستم لطفاً راهنمایی کنید که مشکل خش پذیری 5 هنوزم هستش یا نه ؟

مرسی
                              حقيقتا من ٢ روزه دارم! تو اين مدت كه نميشه تشخيص داد... كلا اين سوال رو فعلا نميشه پاسخ داد چون اولين نفر هم ٢ هفته نميشه كه داره! براي من فعلا هيچيش نشده و بايد ٢ ماه ديگه نظر داد، ضمن اينكه من از همون اول گذاشتمش تو يك قاب ژله ايِ شيشه اي...
                              ویرایش توسط Arman.P : https://i-phone.ir/forums/member/138486-arman-p در ساعت 02-10-2013, 06:51 PM

نظر

• بنده هم يك سوال داشتم... چطور مي تونيم سرويس دليوري پيام ها رو فعال كنيم؟
                                با تشكر.

نظر

صبر کنید ..
                                X