اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
    این بحث به هیچ جا نمیرسه و بهتره ادامه ندیم
    شاد و پیروز باشید
    منم تمايلي به ادامش ندارم!ولي نام ترد بررسي مشكلاته و منم مشكلم رو گفتم!من از سال ٢٠٠٧ تقريبا بيشتر اي ديوايس ها رو داشته ام! و مطمعنم اپل جزو معدود برند هايي كه ميشه چش بسته رفت و با خيال راحت محصولشو خريداري كرد!(غير از موارد خيلي استثنا)براي همين برام تعجب داشت كه شما ميگي تو پارت نامبراي مختلف بكلايتها متفاوته!اپل معمولا از اين كارا نميكنه!كه بياد مثلا مث سوني از چند نوع اسكرين با پنل مختلف در ديوايسش استفاده كنه و تجربه ام هم اينو ثابت كرده!به هر حال او نظريه اي كه توي اون لينكي كه دادم بيشتر قابل قبوله تا فرمايش شما!طبق اون نظريه.بعضي از ديوايسهاي اپل نياز دارند تا چسب ديجيتاليزر اسفاده شده خشك بشه تا به يك برفورمانس رنگي مطلوب برسه يني اصطلاحا نياز به يك دوره ي اببندي داره!و طبق لينك اين موضوع در فايو و فور اس هم در زمان ابتداي لانچشون وجود داشته و ضمنا همونطور هم كه گفتم با اون توييك سيديا كه الان اسمش دقيقا خاطرم نيست ميشه درجه حرارت رنگيه اسكرين رو در ايفون به سليقه ي شخصي تغيير داد !من خودم زماني كه فور داشتم اينكار رو كردم
    موفق باشيد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro
    ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 29-09-2013, 02:19 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
      دوستان ميشه يه لنز خوب براي 5 اس بهم معرفي كنيد.؟
      هم ميخوام fisheye بگيره هم macro .. اگه معرفي كنيد ممنون ميشم
      لنز حسابي بعيد ميدونم اينجا گير بياد. چن نمونه تو سايت ال ديجيتال ديده بودم كه اصلا مالي نيستند. بهتره بدبد براتون از اونور بيارند

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        ولي من گفتم سوالي كه از اپل پرسيدين و جوابي كه ميدن رو بزاريد..!!
        امكان نداره شركتي به بزرگي اپل خودشو تا اين حد زير سوال ببره كه در مورد پارت نامبرها تفاوت قايل بشه.
        من قطعا پيگير اين قضيه از ساپورت اپل ميشم دوست عزيز
        به وضوع شاهد صفحه زرد در محصولات اپل هستیم و نه من و نه شما نمیتونیم منکر این مورد باشیم
        متن سوال خیلی براتون مهمهههه ؟!!!!
        min iphon4s Serie fabrikation ZP/A har en problam på sida. sida har en guld fläck , varför ???? jag vill ha hjälp
        به زبان شیرین فارسی متن سوال رو براتون PM کنم ؟
        خواهشا تاپیک رو به بیراهه نکشید
        بهتر نیست در پروفایل ادامه بدیم ؟
        ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 29-09-2013, 02:28 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
          لنز حسابي بعيد ميدونم اينجا گير بياد. چن نمونه تو سايت ال ديجيتال ديده بودم كه اصلا مالي نيستند. بهتره بدبد براتون از اونور بيارند

آره داداش. اگه بدونم چه برندي خوبه ، آخره اين ماه ميرم خارج كشور.ميگيرم.چون تنوع خيلي زياده بايد بفهمم كدوم بهتره.

نظر

آره داداش. اگه بدونم چه برندي خوبه ، آخره اين ماه ميرم خارج كشور.ميگيرم.چون تنوع خيلي زياده بايد بفهمم كدوم بهتره.
            اكسسورياي خود اپل رو تو سايتش چك كن. تا اونجايي كه يادمه خودش چن مدل پيشنهادي گذاشته بود قبلا

نظر

• دوستان، وقتي ميخوام برنامه با خود گوشي از اپل استور دانلود كنم. با اپل آيدي كه رو اون گوشيم (5) برنامه ميريزم وارد شدم.هرچي برنامه از اول تا الان دان كردم هست(حتي آيتونز رو از رو مكبوك پاك كرم ولي تو اپل استور گوشيم همه برنامه ها هستند) چطور ميشه پاك كنم؟؟

نظر

• دوست عزيزم واسه منم آفتابيه...جالب اينجاست من دنبال آفتابي بودم از اولش و آفتابي نصيبم شد، چون آيفون ٥ ام مهتابي بود و آيفون قبليام آفتابي ... تصوير تو آفتابي يخرده داغ تره...در كل بعد يه مدت عادي ميشه

يه پاورقي:
                دوستان با هم رو راست باشيم ؛ اسم اين حساسيت وسواسه...خودتونم ميدونيد بعد يه مدت هر ٢ تاش عادي ميشه،مهم اينه كه آدم اين وسواسرو جلوش واسه...اين كه يه آيفونه...
                ايشالله پس فردا ميخواي يه Mercedes Benz SLS بگيري يه خط بيوفته روش يا ال سي ديش پيكسل سوخته داشته باشه كه نميشه آدم بره عوضش كنه...
                من خودمم اين مشكلو داشتم و هنوزم كم و بيش دارم ، ولي از آيفون قبليم كه مهتابي بود و دوست داشتم آفتابي باشه شروع كردم به مقابله و عوضش نكردم ، اولش سخت بود ولي بعد عادي شد...
                ویرایش توسط emad01 : https://i-phone.ir/forums/member/422-emad01 در ساعت 29-09-2013, 09:12 AM

نظر

دوستان، وقتي ميخوام برنامه با خود گوشي از اپل استور دانلود كنم. با اپل آيدي كه رو اون گوشيم (5) برنامه ميريزم وارد شدم.هرچي برنامه از اول تا الان دان كردم هست(حتي آيتونز رو از رو مكبوك پاك كرم ولي تو اپل استور گوشيم همه برنامه ها هستند) چطور ميشه پاك كنم؟؟
                  ليست برنامه هاي خريداري شده توسط ايدي شما هميشه در هيستوري ميمونه ولي ميتونيد دانلودشون نكنيد خو!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط emad01 نمایش پست ها
                    دوست عزيزم واسه منم آفتابيه...جالب اينجاست من دنبال آفتابي بودم از اولش و آفتابي نصيبم شد، چون آيفون ٥ ام مهتابي بود و آيفون قبليام آفتابي ... تصوير تو آفتابي يخرده داغ تره...در كل بعد يه مدت عادي ميشه

يه پاورقي:
                    دوستان با هم رو راست باشيم ؛ اسم اين حساسيت وسواسه...خودتونم ميدونيد بعد يه مدت هر ٢ تاش عادي ميشه،مهم اينه كه آدم اين وسواسرو جلوش واسه...اين كه يه آيفونه...
                    ايشالله پس فردا ميخواي يه Mercedes Benz SLS بگيري يه خط بيوفته روش يا ال سي ديش پيكسل سوخته داشته باشه كه نميشه آدم بره عوضش كنه...
                    من خودمم اين مشكلو داشتم و هنوزم كم و بيش دارم ، ولي از آيفون قبليم كه مهتابي بود و دوست داشتم آفتابي باشه شروع كردم به مقابله و عوضش نكردم ، اولش سخت بود ولي بعد عادي شد...
                    داداش حرفت خيلي بدلم نشست. خدا ميدونه كه واسه اين قضيه كه واسه خيليام مهم نيس،من چقدر ضرر گوشي دادم. ولي ايندفه ديگه قصد دارم اينكار رو نكنم و گوشيو با ضرر زياد عوض نكنم ولي خب خيلي هم دوست داشتم سفيدي پنل سفيد باشه نه شيري!درس مثل اي ديوايسهاي قبليم

نظر

• سلام دوستان هنگام پخش ویدئو های ضبط شده در حالت slow motion روی کامپیوتر نرم افزار های کامپیوتر قادر به پخش نمیباشند برای نمایش در کامپیوتر چه باید کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
                        سلام دوستان هنگام پخش ویدئو های ضبط شده در حالت slow motion روی کامپیوتر نرم افزار های کامپیوتر قادر به پخش نمیباشند برای نمایش در کامپیوتر چه باید کرد؟
                        بايد منتظر آپديت از سوي اپل باشيم. توي فيلم بررسي كه همين انجمن انجام دادن هم اين موضوع گفته شد

نظر

• سلام دوستان عزيز بنده قصد خريد يك 5s locked factory. تحت شركة AT&T را دارم چقدر ميتوانم در مورد أين كه شركتي كه تبليغ در مورد unlock كردن مي كند اطمينان كنم يا بايد حتما unlocked factory بخرم ممنون إز اساتيد عزيز.

نظر

• نوشته اصلی توسط soheilfoker نمایش پست ها
                            سلام دوستان عزيز بنده قصد خريد يك 5s locked factory. تحت شركة AT&T را دارم چقدر ميتوانم در مورد أين كه شركتي كه تبليغ در مورد unlock كردن مي كند اطمينان كنم يا بايد حتما unlocked factory بخرم ممنون إز اساتيد عزيز.
                            اکثرا قابل اطمینان هستند و با خیال راحت تهیه کنید البته به فروشنده بگید در فاکتور قید کنه انلاک فکتوری دائم

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza@a نمایش پست ها
                              شما چند خریدی؟
                              من رو كنترات كه رو ٤ اس بود يه ٥ اس دادن بهم حدودا ٣٠٠ يورو البته اگه لاك مي گرفتم در مي اومد ١٥٠ تا

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

نظر

• با سلام گوشی ایفون 5s دارم با مدل a1533 برای دانلود فیریمور باید کودم مدل دانلود کنم مدل 6,1 یا 6,2 ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X