اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alitehranipoor2 نمایش پست ها
    مجددا ریستور کنید وبکاپ قبلی را برنگردانید
    دوست عزیز این کارو هم کردم ولی درست نشده،،یعنی هم بکاپ قبل و ریختم،،هم دوباره ریستور کردم بدون بکاپ ست کردمش !

نظر

• سلام
      5s من توی این دو ماهی که خریدم حداقل روزی یکی دوبار توی برنامه ها پرش داره . یکسال 5 داشتم اصلا این مشکل و نداشت. ایراد کار از کجاست؟
      مشکل دوم با دوربینشه وقتی با فلش میخوام عکس بگیرم 5-6 ثانیه طول میکشه که عکس گرفته بشه. اما در حالت اتو اینطور نیست. گوشی 5 قبلیم خیلی سریع عکس میگرفت.

نظر

• نوشته اصلی توسط atefeht نمایش پست ها
        سلام
        5s من توی این دو ماهی که خریدم حداقل روزی یکی دوبار توی برنامه ها پرش داره . یکسال 5 داشتم اصلا این مشکل و نداشت. ایراد کار از کجاست؟
        مشکل دوم با دوربینشه وقتی با فلش میخوام عکس بگیرم 5-6 ثانیه طول میکشه که عکس گرفته بشه. اما در حالت اتو اینطور نیست. گوشی 5 قبلیم خیلی سریع عکس میگرفت.
        با سلام
        پرش برنامه ها بعضی هاشون با 64 بیتی بودن cpu کامل هماهنگ نشدن
        چون از دو تا فلش با دو رنگ متفاوت استفاده شده و دوربین باید تشخیص بده که رنگ گرم یا سرد کم داره کمی تاخیر داره
        شما قبل گرفتن عکس فوکوس بکنید بعد شاتر رو بزنید ببیند سریعتر نمیشه

نظر

• سلام
          من تازه ایفون 5اس خریدم و خودم از اپ استور گوشی وبدون ایتونز 2-3 تا بازی دان کردم.اگه الان به ایتونز وصل بشم اون بازیه که با خود گوشی دان کردم میره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aria98 نمایش پست ها
            سلام
            من تازه ایفون 5اس خریدم و خودم از اپ استور گوشی وبدون ایتونز 2-3 تا بازی دان کردم.اگه الان به ایتونز وصل بشم اون بازیه که با خود گوشی دان کردم میره؟
            با سلام مباركتون باشه نه دوست عزيز پاك نميشه اگرم به طور اتوماتيك داخل ايتونز نريخت روي اسم گوشيتون داخل ايتونز بزنيد بعد ترنسفر پرچز بزنيد برنامه هاي داخل گوشيتونو به ايتيونز انتقال ميده

نظر

• نوشته اصلی توسط aria98 نمایش پست ها
              سلام
              ابتدا باید از منوی Store در نرم افزار آیتونز گزینه Authorize This Computer رو انتخاب کنید و سپس اپل آیدی و پسوردتونو وارد کنید تا سیستم تون با اپل آیدی تون ست بشه٬ بعد روی اسم دستگاه تون در آیتونز رایت کلیک کنید و Transfer Purchases رو انتخاب کنید. به این ترتیب فایل ipa نرم افزارهای و بازی های دانلود شده توسط آیفون تون به سیستم انتقال داده میشه

نظر

• سلام این مشکل رو چطوری حل کنم با اپل ای دی دیگه هم اکتیو نمیشه

نظر

• کسی از دوستان نیس مشکل مارو حل کنه!

نظر

• نوشته اصلی توسط shahram20s نمایش پست ها
                    سلام این مشکل رو چطوری حل کنم با اپل ای دی دیگه هم اکتیو نمیشه
                    سلام. باید از تغییر آی پی برای اکتیو کردن استفاده کنید

پیشنهاد میکنم دستگاه تون رو به آیتونز متصل کنید٬ تغییر آی پی بدید و به وسیله آیتونز اکتیو کنید

نظر

• اخه اکتیو نیست که دستگاه رو ایتون بشناسه

نظر

اخه اکتیو نیست که دستگاه رو ایتون بشناسه
                        هیچ راهی نداره بجز اینکه با همون اپل آیدی وارد بشین و find my iphone رو خاموش کنید.

نظر

• دوستان.من امتحان کردم به طور متوسط در حالت استند بای و بدون هیچ استفاده ای از گوشی(فقط وای فای روشن) .به طور متوسط هر ساعت ۲درصد باطری مصرف میکنه!(فرض بر اینکه اصلا دست به گوشی نزنم!!!) تازه این مال وقتیه که شارژ باطری بالای ۵۰ درصد باشه
                          وقتی که شارز باطری زیر ۵۰ درصد رسید مصرف باطری در حالت استندبای بیشتر میشه و بدون هیچ استفاده حدودا میشه ساعتی ۳ درصد!!!!
                          به نظرتون زیاد نیست؟
                          یعنی من به این نتیجه رسیدم که اگه گوشی رو فول شارژ کنم و بزارم یه گوشه و اصلا دست به گوشی نزنم در بهترین حالت دو روز(یعنی ۴۸ ساعت گوشی روشن میمونه)
                          آخه من هرچی با آیفون ۵ که قبلا داشتم مقایسه میکنم احساس میکنم مصرف 5s در حالت استندبای خیلی بیشتره!!

نظر

• بعلت ۶۴ بیتی بودن و اضافه شدن پردازش گر دیگه مصرف یه خورده بالاتره

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

اخه اکتیو نیست که دستگاه رو ایتون بشناسه
                              دستگاه رو از طریق آیتونز هم میتونید اکتیو کنید دوست من

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                                دستگاه رو از طریق آیتونز هم میتونید اکتیو کنید دوست من
                                دوست عزیز مشکل ایشون اکتیویشن عادی نیست که با آیتونز یا وای فای اکتیو بشه! رو این گوشی قبلا اپل آیدی دیگه ست شده و find my iphone رو با اون اپل آیدی روشن کردن و حالا که گوشی ریستور شده باید حتما با همون اپل آیدی که قبلا روش ست شده گوشی رو اکتیو

کنه. این برا اینه که دزد گوشی رو زد نتونه استفاده کنه وگرنه اگه با یه آیتونز اکتیو میشد که دیگه همه چیز کشک بود!!

هیچ راهی هم به جز وارد کردن اپل آیدی نفر قبل وجود نداره و اگه دسترسی به اون اپل آیدی هم نداره می تونه گوشی رو بندازه داخل سطل آشغال چون دیگه به هیچ دردی نمیخوره.
                                ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 02-01-2014, 02:02 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X