اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان كيا اسكرينشون افتابيه. دارم به اين فكر ميكنم كه برم عوضش كنم يه مهتابيشو بگيرم!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro

نظر

سلام بی زحمت یک نفر برای ما توضیح بده که این اسکرین افتابی و مهتابی چیه؟ اگه با عکس باشه بهتر. با تشکر

نظر

ببخشید میخواستم بدونم از روی جعبه باز نشده راهی هست بشه این تفاوت در اسکرین رو بین افتابی و مهتابی متوجه شد یا شانسیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط heybazigar نمایش پست ها
          ببخشید میخواستم بدونم از روی جعبه باز نشده راهی هست بشه این تفاوت در اسکرین رو بین افتابی و مهتابی متوجه شد یا شانسیه؟
          از روی پارت نامبر میشه تشخیص داد
          پارت نامبر کشورهای اسیای شرقی اکثرا lcd هاشون افتابیه و دلیلش هم اینه که خودشون ایجوری میپسندن و دلیل بر این نمیشه که بگیم مشکل داره

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
            از روی پارت نامبر میشه تشخیص داد
            پارت نامبر کشورهای اسیای شرقی اکثرا lcd هاشون افتابیه و دلیلش هم اینه که خودشون ایجوری میپسندن و دلیل بر این نمیشه که بگیم مشکل داره
            برادر من اخه اين چه حرفيه شما ميزني..!!؟؟
            من دو تا 4s گرفتم جفتش پارت lla يكيش زرده يكيشم ابي كه البته اون ابي به حدي شديده كه بايد نور صفحه رو كم كرد
            اين چيزا هيچ ارتباطي به پارت نامبر نداره اصلا فلسفه پارت نامبر يه چيز ديگست

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              من دو تا 4s گرفتم جفتش پارت lla يكيش زرده يكيشم ابي كه البته اون ابي به حدي شديده كه بايد نور صفحه رو كم كرد
              خب من به سرچ زدم این اومد...امیدوارم صحت داشته باشه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                اشتباه نکن عزیز
                این حرفتون برای من قابل قبول نیست عزیز
                در مورد پارت نامبر هم اطمینان کامل دارم چونکه خودم شخصا این مورد رو از ساپورت اپل سوال کردم
                و این مورد فقط مختص ایفون نیست و تمام محصولات اپل که پارت نامبرشون برای اسیای شرقیه همینطوره مثل ipad . imac . macbook و.....
                از دوست غریزم جناب iLOST خواهش میکنم بیان پارت نامبر ایفونشون رو اعلام کنن که هیچ شک و شبه ای باقی نمونه
                ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 29-09-2013, 01:10 AM

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                  اشتباه نکن عزیز
                  در مورد پارت نامبر هم اطمینان کامل دارم چونکه خودم شخصا این مورد رو از ساپورت اپل سوال کردم
                  و این مورد فقط مختص ایفون نیست و تمام محصولات اپل که پارت نامبرشون برای اسیای شرقیه همینطوره مثل ipad . imac . macbook و.....
                  از دوست غریزم جناب iLOST خواهش میکنم بیان پارت نامبر ایفونشون رو اعلام کنن که هیچ شک و شبه ای باقی نمونه
                  واسه من zpa هستش ولی ربطی نداره داداش چون ایپد و ایفون فایو ام هم zpa هستش و به هیچ عنوان زردی دیده نمیشه!
                  ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 29-09-2013, 01:23 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ilost نمایش پست ها
                    واسه من zpa هستش ولی ربطی نداره داداش چون مکبوک ایپد و ایفون فایو ام هم zpa هستش و به هیچ عنوان زردی دیده نمیشه!
                    همانطور که حدس میزدم دستگاه شما برای هنگ کنگ هست
                    درمورد دیوایسهای دیگتونم به احتمال زیاد اشتباه میکنید یا حداقل درکنار پارت نامبر کشورهای دیگه قرار بدین که تفاوت رو احساس کنید
                    و بازهم تاکید می کنم که این مورد مشکل سخت افزاری نیست و حساس نباشید و از دیواستون لذت ببرید
                    دوستان دیگه هم که دنبال صفحه نمایش مهتابی هستین پارت نامبر c/a تهیه کنید , از تمام پارت نامبرهای دیگه مهتابیتره
                    موفق باشید
                    ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 29-09-2013, 01:29 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                      اشتباه نکن عزیز
                      ميشه لطف كنيد جوابي رو كه ساپورت اپل به شما در اين مورد داده اينجا بزاريد؟؟؟
                      من ايپد ٤ دارم پارت ca به هيچ عنوان به ابي يا به قول شما مهتابي تمايل نداره حتي زرد هم نيست يه رنگ نرمال خوب داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        ميشه لطف كنيد جوابي رو كه ساپورت اپل به شما در اين مورد داده اينجا بزاريد؟؟؟
                        من ايپد ٤ دارم پارت ca به هيچ عنوان به ابي يا به قول شما مهتابي تمايل نداره حتي زرد هم نيست يه رنگ نرمال خوب داره.
                        به پست شماره ۱۰۳ مراجه کن عزیزم

نظر

همانطور که حدس میزدم دستگاه شما برای هنگ کنگ هست
                          درمورد دیوایسهای دیگتونم به احتمال زیاد اشتباه میکنید یا حداقل درکنار پارت نامبرهای کشورهای دیگه قرار بدین که تفاوت رو احساس کنید
                          و بازهم تاکید می کنم که این مورد مشکل سخت افزاری نیست و حساس نباشید و از دیواستون لذت ببرید
                          دوستان دیگه هم که دنبال صفحه نمایش مهتابی هستین پارت نامبر c/a تهیه کنید , از تمام پارت نامبرهای دیگه مهتابیتره
                          موفق باشید
                          دوست عزیز مطمعن باش چشمای من اشتباه نمیکنن.متاسفانه امروز ایپد و ایفون فایو گلدمو امروز فروختم وگرنه با یه عکس ساده ی مقایسه ای متوجه این تفاوت فاحش رو از لحاظ هیو در بکلایت ها بهتون نشون میدادم.به هر حال چندان هم مهم نیس چون وختی جیل بشه به راحتی میشه با یک توییک سیدیا مشکلو حلش کرد!!!
                          ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 29-09-2013, 01:36 AM

نظر

به پست شماره ۱۰۳ مراجه کن عزیزم
                            ولي من گفتم سوالي كه از اپل پرسيدين و جوابي كه ميدن رو بزاريد..!!
                            امكان نداره شركتي به بزرگي اپل خودشو تا اين حد زير سوال ببره كه در مورد پارت نامبرها تفاوت قايل بشه.
                            من قطعا پيگير اين قضيه از ساپورت اپل ميشم دوست عزيز

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
                              دوست عزیز مطمعن باش چشمای من اشتباه نمیکنن.متاسفانه امروز ایپد و ایفون فایو گلدمو امروز فروختم وگرنه با یه عکس ساده ی مقایسه ای متوجه این تفاوت فاحش رو از لحاظ هیو در بکلایت ها بهتون نشون میدادم.به هر حال چندان هم مهم نیس چون وختی جیل بشه به راحتی میشه با یک توییک سیدیا مشکلو حلش کرد!!!
                              این بحث به هیچ جا نمیرسه و بهتره ادامه ندیم
                              شاد و پیروز باشید

نظر

• دوستان ميشه يه لنز خوب براي 5 اس بهم معرفي كنيد.؟
                                هم ميخوام fisheye بگيره هم macro .. اگه معرفي كنيد ممنون ميشم

نظر

صبر کنید ..
                                X