اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    من گوشی 5S را جیل بریک کردم مشکلی نبود تا اینکه یه برنامه از Bigboss نصب کردم بعد از ریبوت شدن دیگه گوشی بالا نیومد با تکمه Home و Power هم دیگه روشن نمیشه
    دوستان کسی هست بتونه کمکم کنه؟
    ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط farineh نمایش پست ها
      با سلام
      من گوشی 5S را جیل بریک کردم مشکلی نبود تا اینکه یه برنامه از Bigboss نصب کردم بعد از ریبوت شدن دیگه گوشی بالا نیومد با تکمه Home و Power هم دیگه روشن نمیشه
      ممنونم
      یکبار باید ریستور کنید و دوباره جیلبرک کنید. گوشی رو به حالت dfu ببرید و ریستور کنید.

من پیشنهاد می کنم فعلا جیلبرک نکنید چون اکثر سورس ها هنور آپدیت نشدن و این ورژن جیلبرک هم باگ های زیادی داره. چند روز صبر کنید تا هم سورس ها آپدیت بشن و هم یه ورژن پایدارتری بیاد.

نظر

با سلام
        ممنونم
        دوست عزیز هنوز بیشتر برنامه های سیدیا با iOS 7 بروز نشده است.
        شما ورژن 7.0.4 را بگیرید به dfu ببرید و ریستور کنید.

نظر

• با سلام مجدد
          با تشکر از navidmac متاسفانه اصلا با ituns شناسایی نمیشه

نظر

• با سلام مجدد
            با تشکر از cotgnx متاسفانه اصلا با ituns شناسایی نمیشه

نظر

با سلام مجدد
              با تشکر از cotgnx متاسفانه اصلا با ituns شناسایی نمیشه
              از تاپیک آموزش قراردادن دستگاه در حالت های DFU و Recovery استفاده کنید و مراحل رو به دقت انجام بدین.
              ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 23-12-2013, 01:36 PM

نظر

• من شب که میخوابم ۲۰٪ و صبح گوشی خاموش شده !!!!!

نظر

• به نظرم مصرف زیاد باتری بیشتر به خاطر افکت پارالکس (Reduce Motin)و live Wallpaper و افکت Increase contrast و Update Bachground اپ ها و یه سری باگهای کوچک دیگست , مگر آنکه گوشی شما اشکال سخت افزاری و باتری داشته باشد.

نظر

با سلام مجدد
                    با تشکر از navidmac متاسفانه اصلا با ituns شناسایی نمیشه
                    درود
                    شما 10 ثانیه هوم و پاور را نگه دارید و بعد درحین نگه داشتن دکمه هوم ، پاور را ول کنید و 15 ثانیه هوم را نگه دارید تا آیتونز پیغام ریستور دهد.

نظر

• دوستان آیا راهی هست که توی iOS 7 بشه voice memo ها رو با روشی غیر از مسیج و air drop فرستاد؟ مثلا با برنامه هایی مثل وایبر و واتسپ یا با ایمیل!

نظر

• نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
                        دوستان آیا راهی هست که توی iOS 7 بشه voice memo ها رو با روشی غیر از مسیج و air drop فرستاد؟ مثلا با برنامه هایی مثل وایبر و واتسپ یا با ایمیل!
                        دوست عزيز از طريق ايميل كه ميشه فرستاد تو گزينه هاش هست علاوه بر Air Drop

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
                          دوستان آیا راهی هست که توی iOS 7 بشه voice memo ها رو با روشی غیر از مسیج و air drop فرستاد؟ مثلا با برنامه هایی مثل وایبر و واتسپ یا با ایمیل!
                          با سلام دوست عزيز شما با ايميل و imessage هم ميتونين بفرستيد وقتي ميري رو voice كه ميخواي بفرستي روي مربع كناري كه بزني ميتوني ايميل يا مسيج كني

نظر

• سلام دوستان یک سایتی بود برای فهمیدن زمان اکتیو کردن گوشی رو نشون میداد .
                            میشه لینکشو بدین بهم منم ۵اس گرفتم یه ‍‍چک بکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
                              سلام دوستان یک سایتی بود برای فهمیدن زمان اکتیو کردن گوشی رو نشون میداد .
                              میشه لینکشو بدین بهم منم ۵اس گرفتم یه ‍‍چک بکنم
                              https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y

نظر

• سلام به همه
                                میخواستم آیفون 5اس 64 بخرم واسم مهمه که lla و بدون iccid باشه. از کجا بخرم؟؟ واسم مهمه. مرکز اپل میشه اعتماد کرد؟
                                جایه دیگه هست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X