اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
    دوستان یک سوال..
    آیا میشه اکانت گیم سنترمون یک چیزی باشه و اکانت iclod و app store و itunes یک چیز دیگه باشن؟!..مشکلی پیش نمیادبرای ریختن و دانلود برنامه از آپ استور؟
    خير دوست عزيز مشكلي پيش نمياد!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان توجه داشته باشند، از این بحث هرگونه صحبت در مورد موارد دور زدن فیل*ترینگ چه راهنمایی، چه سوال و چه نام بردن اسم برنامه های مختلف ممنوع می باشد و با فرد خاطی برخورد شدیدی خواهد شد !!

نظر

• با سلام خدمت دوستان گرامی می واستم بپرسم من زمانی ک تاچ آیدی فعاله وقتی صفحه رو خاموش میکنیم دوباره که روشن میکنیم نوشتیه slide to unlock با تاخیر نمایان میش یعنی اولش نیست و بعد از چند ثانیه نمایان می شه آیا این مشگل هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام دوستان.من تازه یه 5s gold 64 گیگ خریدم.پشت کارتن زیر بارکد تو یه کادر مستطیلی نوشته class b کسی میدونه یعنی چی؟

نظر

• سلام
            من میخام برم توی اکانتم با آی تونز...ولی این ارور رو میده..کسی میدونه باید چی کنم؟؟
            ریویو رو زدم ولی اکانت پولی میخاست و ... که نمیشد دورش زد!
            فایل های پیوست شده

نظر

سلام
              من میخام برم توی اکانتم با آی تونز...ولی این ارور رو میده..کسی میدونه باید چی کنم؟؟
              یه بار با ای پی کشور دیگه وارد شید

نظر

سلام
                مشکل شما چه ربطی به iPhone 5s داره؟ در بخش مربوطه سوالتون رو بپرسید

نظر

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
                  سلام دوستان.من تازه یه 5s gold 64 گیگ خریدم.پشت کارتن زیر بارکد تو یه کادر مستطیلی نوشته class b کسی میدونه یعنی چی؟
                  Class b مربوط به استاندارد ارتباطات بی سیم میشه که کل دستگاه های اپل از همین استاندارد پیروی می کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط activeatena نمایش پست ها
                    با سلام خدمت دوستان گرامی می واستم بپرسم من زمانی ک تاچ آیدی فعاله وقتی صفحه رو خاموش میکنیم دوباره که روشن میکنیم نوشتیه slide to unlock با تاخیر نمایان میش یعنی اولش نیست و بعد از چند ثانیه نمایان می شه آیا این مشگل هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید
                    طبیعی هست، چون شما با انگشتتون باز میکنید نوشته slide to unlock میگه صفحه رو بکشید تا باز بشه، پس تا چند ثانیه اون عبارت رو نمیگه چون شما با تاچ آیدی می تونید باز کنید و بعد چند ثانیه می بینه که انگشتی اسکن نشد پس حتما لازمه روی صفحه بکشید و اون عبارت میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      Class b مربوط به استاندارد ارتباطات بی سیم میشه که کل دستگاه های اپل از همین استاندارد پیروی می کنند
                      یعنی ربطی به درجه کیفی گوشی نداره؟و چرا رو کارتن همه گوشی های 5s درج نشده؟

نظر

یعنی ربطی به درجه کیفی گوشی نداره؟و چرا رو کارتن همه گوشی های 5s درج نشده؟
                        نه اصلا ربطی به کیفیت دستگاه نداره !! همون طور که گفتم مربوط به ارتباطات بی سیم هست. دلیلش هم اینه بعضی از کشور ها قانونشونه هر دستگاهی که ارتباطات بی سیم داره باید تاییده و کلاسش رو روی جعبه داشته باشه و دستگاه هایی که پارت نامبر این کشور هارو دارند روشون هست

نظر

• دوستان آیفون 5s lla بدون iccid گرفتم پلمپ t دقیقا مشکل ندشت تو سایت اپل ime رو چک کردم زده بود اکتیو نشده و خریدمش سوالم اینه امکان داره گوشی کار کرده باشه اما تو سایت اپل بزنه اکتیو نشده ونو هست؟ چون برننا مه find my iphoe ریختم اسم گوشیم کامیار سیو شده بود اما طبعتا باید بزنه 5s یا باید خودم اسم گوشی رو عوض کنم درسته؟بچکار باید کن؟ردم خوبی بود برنامه هم گفت مجبور نیستی بریزی دوست داری بریزم فقط tangbo رو ریخت برام بدون هیچ هزینه ای

نظر

• سلام.من وقتی برنامه یا بازی با گوشی از اپ استور دانلود میکنم به کامپیوتر و آیتونز که وصل میکنم تو آیتونز و قسمت mobile application کامپیوتر کپی نمیشه.

نظر

سلام.من وقتی برنامه یا بازی با گوشی از اپ استور دانلود میکنم به کامپیوتر و آیتونز که وصل میکنم تو آیتونز و قسمت mobile application کامپیوتر کپی نمیشه.
                              از منوی file و بعد devices و بعد transfer purchase رو انتخاب کنید بعد کپی میشن!

نظر

• دوستان imassege شما هم عکس ارسال نمیکنه ؟؟؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X