اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
    نه آخه مثلا ميرم تو مپ هرچى ميزنم پيدام كنه ميگه نميتونم پيدات كنم يا تو قطب نما موقعيت جغرافيايى رو نشون نميده
    شما دوست عزيز ايا توي مپ و اب و هوا اون علامت فلش نشاندهنده جي پي اس رو ميزنيد احتمالا؟ اگه نت داريد و لوكيشن سرويس هم فعاله نبايد مشكلي باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط jize نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      یه سایتی نیست به وسیله سریال نامبر چک بکنی ببینی که گوشی کی اکتیو شده ؟
      از سايت خود اپل مى تونيد چك كنيد

https://selfsolve.apple.com
      ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 12-12-2013, 03:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_seife نمایش پست ها
        از من 0-100 و یک ساعت و نیم الی 2 ساعت شارژ می کنه و یک روز و نیم هم باهاش کار میکنم اوکیه ولی اگر گوشیتون نو هستش از منم اول کار زود شارژ خالی می کرد الان بعد از تقریبا 5 هفته درست شده خیلی خوب شده
        من با نظر شما موافقم،چون موبايل من هم چند روزي ميشه كه شارژش درست شده.

نظر

• سلام من تازه ایفون 5اس خریدم اما دوتا مشکل داره یکی خیلی زود شارژ تموم میکنه و من باید هرروز شارژ کنم دومی من ظهر 5هزار ایرانسلو تو ایفون شارژ کردم دوبار اسمس کوتاه دادم با 1 بار حرف زدم حدود 3 دقیقه ولی شارژش الکی الکی تموم شده یکی راهنماییم کنه باید چیکار کنم؟

نظر

• شارژ یک روز خوبه عادیه و اینکه برای اینکه شارژ سیم کارتتون تموم نشه تو ستینگ Cellular را خاموش کنید

نظر

• با سلام موبایل من هیچ آهنگی رو اجرا نمیکنه.وقتی play میکنم آهنگ پخش نمیشه کسی میدونه مشکل چیه

نظر

• نوشته اصلی توسط alimess نمایش پست ها
                سلام من تازه ایفون 5اس خریدم اما دوتا مشکل داره یکی خیلی زود شارژ تموم میکنه و من باید هرروز شارژ کنم دومی من ظهر 5هزار ایرانسلو تو ایفون شارژ کردم دوبار اسمس کوتاه دادم با 1 بار حرف زدم حدود 3 دقیقه ولی شارژش الکی الکی تموم شده یکی راهنماییم کنه باید چیکار کنم؟
                تموم شدن شارژ بستگی به میزان استفاده داره.

شما Cellular رو off کنید. احتمالا ار اینترنت سیم کارت برای آپدیت و iCloud داره استفاده میشه.

Settings->Cellular->Cellular Data

نظر

• وقتی میخوام با ایتونز تو ایفون نرم افزار بریزم یا از ایتونز بازی دان کنم نمیشه چون ایتونز به اینترنت کانکت نیست و پیغام میده باید چیکار کنم؟itunes cloud not connect to the itunesstore . an unknown error occurred

نظر

• اینکه در آیفون 5 اس نمی تونم وارد اینستاگرام بشم دلیلش چی میتونه باشه! نه با آی پی ایران و نه با ...!
                    همش پیغام خطا کانکشن میده!

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamid.reza نمایش پست ها
                      اینکه در آیفون 5 اس نمی تونم وارد اینستاگرام بشم دلیلش چی میتونه باشه! نه با آی پی ایران و نه با ...!
                      منم همين مشكلو دارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                        منم همين مشكلو دارم.
                        همین 1 ساعت پیش یه آپدیت جدید اومد، فکر کردم تأثیر داره ، آپدیت کردم فرقی نکرد!
                        موندم جریان چیه!

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamid.reza نمایش پست ها
                          اینکه در آیفون 5 اس نمی تونم وارد اینستاگرام بشم دلیلش چی میتونه باشه! نه با آی پی ایران و نه با ...!
                          سلام...دوستان این برنامه اینستاگرام برای چی هست..؟ شبکه اشتراک گذاری عکسه...؟! من الان ثبت نام کردم و براحتی هم بدون پیلترشکن باز میشه.... عکسهای خطرناکی توشه...!

نظر

• نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                            سلام...دوستان این برنامه اینستاگرام برای چی هست..؟ شبکه اشتراک گذاری عکسه...؟! من الان ثبت نام کردم و براحتی هم بدون پیلترشکن باز میشه.... عکسهای خطرناکی توشه...!

فيلتر نيست از اولم نبود
                            عكس خطرناكي هم نداره، جاي بديم نيست،اولا البته خيلي خيلي بهتر بود

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان یه پکسل سوخته داره آیفون 5s ام بیشتر میشه؟ از فروشنده پرسیدم گفت همه همینن یا واسه من اینجوریه؟ زیر ir-tci هست یک بند انگشت پایینش واسه شما هم هست ؟ یه پیکسل بیشتر میشه؟ الان اگه بخام ردش کنم چند بدم خوبه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط meysammomeni نمایش پست ها
                                دوستان یه پکسل سوخته داره آیفون 5s ام بیشتر میشه؟ از فروشنده پرسیدم گفت همه همینن یا واسه من اینجوریه؟ زیر ir-tci هست یک بند انگشت پایینش واسه شما هم هست ؟ یه پیکسل بیشتر میشه؟ الان اگه بخام ردش کنم چند بدم خوبه؟
                                دوست گرامی سوال را در یکجا بپرسید کفایت می کند. =)

http://www.i-phone.ir/forums/thread88592-96.html

نظر

صبر کنید ..
                                X