اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط persiancreed نمایش پست ها
    15 دقیقس میخوام ار اپ استور دانلود کنم ارور 1009ــــرو میده .. شما هم همین مشکلو دارید؟
    روی برخی از شرکت های ارائه کننده خدمات اینترنت هنوز هم پیغام ۱۰۰۹ می دهد. باچیز پی ان امتحان کنید.

Sent from my iPhone

نظر

• سلام.ببخشید شما هم وقتی با کسی صحبت میکنید یه صدای وز وز از اسپیکر مکالمه گوشی احساس میکنید؟

نظر

• سلام
        دوستان من امروز ایفون 5s گرفتم ولی وقتی اثر انگشت می ذارم کار نمی کنه یعنی با انگشت من باز نمی کنه و میاد برای کد زدن ؟

نظر

• با سلام من فکر میکنم وقتی موبایلو شارژ میکنین.موقعی که ۱۰۰ درصد شد سریع باید از شارژ بکشین و نزارین تو شارژ بمونه. من این دفعه وقتی ۱۰۰ درصد شارژ شد سریع از شارژ کشیدم.الان از ۵۰ درصد شارژ دارم و ۷ ساعت و نیم usage و ۲۳ ساعت استندبای.

نظر

• browser
            o-p-e-n d-o-o-r را از آیتونز رایگان دانلود کنید قند شکن ه خودش

نظر

• دفعه اول باید اینطور باشه ولی بقیه دفات نه
              ولی احتمالا اثر انگشتتونا درست وارد نکردین تو دو مرحله گرفتن اثر انگشت
              اگر نه ک باید یبار ریستور کنید درست میشه ایشالا

- - - - - - - - - -

نه از بنده این مشکلو نداره شما phone noise cancellation رو از تو اکسسیبیلیتی تون فعال کنین احتمالا حل بشه

نظر

• از من 0-100 و یک ساعت و نیم الی 2 ساعت شارژ می کنه و یک روز و نیم هم باهاش کار میکنم اوکیه ولی اگر گوشیتون نو هستش از منم اول کار زود شارژ خالی می کرد الان بعد از تقریبا 5 هفته درست شده خیلی خوب شده

نظر

• سلام بچه ها خسته نباشید من امروز یه ۵ اس خریدم این لوکیشنش مشکل داره ینی توی مپ یا هوا نمیتونه جامو پیدا کنه همچنین جاهای دیگه!!!
                  مشکل از کجاست؟؟؟؟چیکار کنم؟؟؟؟تو رو خدا کمک کنید اینو کادو خریدم بدجور ناراحتم

نظر

• اين كيفهاى اهنربادار واسه گوشى ايرادى بوجود نمياره ؟! بعضيا ميگن امكان داره رو عملكرد گوشى تاثير بذاره،ايا درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
                      سلام بچه ها خسته نباشید من امروز یه ۵ اس خریدم این لوکیشنش مشکل داره ینی توی مپ یا هوا نمیتونه جامو پیدا کنه همچنین جاهای دیگه!!!
                      سلام. شما دوست عزيز در همون قسمت Location Services ببين اين دو برنامه فعال هستند. اگه فعال هستند ببين ايا اينترنت روي گوشي هم فعال هست. در ضمن در برنامه Weather بعد از فعال كردن GPS علامت اون رو در برنامه اب و هوا پايين سمت چپ خواهيد ديد روي اون كليك كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام بچه ها خسته نباشید من امروز یه ۵ اس خریدم این لوکیشنش مشکل داره ینی توی مپ یا هوا نمیتونه جامو پیدا کنه همچنین جاهای دیگه!!!
                        سلام. شما دوست عزيز در همون قسمت Location Services ببين اين دو برنامه فعال هستند. اگه فعال هستند ببين ايا اينترنت روي گوشي هم فعال هست. در ضمن در برنامه Weather بعد از فعال كردن GPS علامت اون رو در برنامه اب و هوا پايين سمت چپ خواهيد ديد روي اون كليك كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط ebionline نمایش پست ها

همشون اوكى عه اما نمياره اصن اون بالا علامت لوكيشنش نمياد اما هم لوكيشن روشنه هم همه ى اپ ها رو باهاش فعال كردم

نظر

• سلام بچه ها
                            یه سایتی نیست به وسیله سریال نامبر چک بکنی ببینی که گوشی کی اکتیو شده ؟

نظر

همشون اوكى عه اما نمياره اصن اون بالا علامت لوكيشنش نمياد اما هم لوكيشن روشنه هم همه ى اپ ها رو باهاش فعال كردم
                              مشكل نداره بايد وارد برنامه بشي معمولا تا علامتش بياد. چند بار ديگه امتحان كن احتمالا حل بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ebionline نمایش پست ها
                                مشكل نداره بايد وارد برنامه بشي معمولا تا علامتش بياد. چند بار ديگه امتحان كن احتمالا حل بشه

نه آخه مثلا ميرم تو مپ هرچى ميزنم پيدام كنه ميگه نميتونم پيدات كنم يا تو قطب نما موقعيت جغرافيايى رو نشون نميده

نظر

صبر کنید ..
                                X