اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
    مرسی که جواب دادیت
    دوست عزیز مرسی که جواب دادیت
    من در پیغام اول گفتم هر دو از یک اپل آید استفاده شده
    ببنیید : (اینم بگم که اپل آید روی گوشی و روی کامپیوتری که فایل دانلود شده یکی بوده)
    در اين صورت مشكلي پيش نمياد. كافيه كه فايل دريافتي رو به كامپيوتر منتقل كرده و از طريق آيتيونز نصب كنند.

نظر

• سلام من چند روز یک گوشی آیفون 5s طلایی خریدم اولا به مقاله های شناسایی آیفون رفرش از اصل دقت کردم و در سایت iphoneimei.info چک کردم و دیگر مشخصات گوشی های رفرش در گوشی نبود ولی سفارش آمریکا است LL ولی در سایت که نام بردم دکمه آنلاک ای فون بوده که برای اپراتورهای کشورهایی بغیر ایران موجود بود باز مطاله کردم و imei در سایت imei.info هم چک کردم ولی بخش اینکه ایا سیم کارت قفل است یا نیست اطلاعات درستی نمیده ولی با سیم کارت ایرانسل کار میکنه حتی در حالت 4g میره ولی در محل هایی مثل خونه بین راه محل کار منزل و جاهایی که با گوشی آندروید سرویس 4G یا 3G بخوبی داشت در جه آنتن کمتر و گاهی یا در بیشتر مواقع چون جدیدا زیاد شده بحالت E و یا no service میره و باید با ریست گوشی برگرده اونم با درجه کمتر در به شبکه پرسرعت وصل میشه و بازم تاکید میکنم محل نامبرده مشکل آنتن دهی ندارندو با گوشی آندرویدم به تمام شبکه 3G 4G سیگنال خوب وصل میشم سوالم اینجاست آیا گوشی من اگه هنوز آنلاک نشده می تواند با سیم کارت ها ایران می تواند کار کند شک به حرف سایت اولی بود که گزینه آنبلاک داشت و باید به سایتها آنلاک کننده پول بدهم ؟ لطفا من راهنمایی کنید خواهشا از بس پیغام no service گاهی میگرم اعصابم خرد شده با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط eiman13562 نمایش پست ها
        سلام من چند روز یک گوشی آیفون 5s طلایی خریدم اولا به مقاله های شناسایی آیفون رفرش از اصل دقت کردم و در سایت iphoneimei.info چک کردم و دیگر مشخصات گوشی های رفرش در گوشی نبود ولی سفارش آمریکا است LL ولی در سایت که نام بردم دکمه آنلاک ای فون بوده که برای اپراتورهای کشورهایی بغیر ایران موجود بود باز مطاله کردم و imei در سایت imei.info هم چک کردم ولی بخش اینکه ایا سیم کارت قفل است یا نیست اطلاعات درستی نمیده ولی با سیم کارت ایرانسل کار میکنه حتی در حالت 4g میره ولی در محل هایی مثل خونه بین راه محل کار منزل و جاهایی که با گوشی آندروید سرویس 4G یا 3G بخوبی داشت در جه آنتن کمتر و گاهی یا در بیشتر مواقع چون جدیدا زیاد شده بحالت E و یا no service میره و باید با ریست گوشی برگرده اونم با درجه کمتر در به شبکه پرسرعت وصل میشه و بازم تاکید میکنم محل نامبرده مشکل آنتن دهی ندارندو با گوشی آندرویدم به تمام شبکه 3G 4G سیگنال خوب وصل میشم سوالم اینجاست آیا گوشی من اگه هنوز آنلاک نشده می تواند با سیم کارت ها ایران می تواند کار کند شک به حرف سایت اولی بود که گزینه آنبلاک داشت و باید به سایتها آنلاک کننده پول بدهم ؟ لطفا من راهنمایی کنید خواهشا از بس پیغام no service گاهی میگرم اعصابم خرد شده با تشکر
        درود

اگر با سیم کارتهای اپراتورهای ایران میتونید ازش استفاده کنید گوشی شما آنلاک هست (حالا آنلاک فکتوری یا انلاک شده بماند)
        شما فریمور دستگاه رو از سایت دانلود و گوشیتون رو با آیتونز ریستور کنید (سعی کنید اول بدون برگرداندن بک آپ تست کنید و بعد بک اپ رو برگردونیدو دوباره تست بگیرید)

نظر

• سلام دوستان ، یه 5 اس دارم که اب رفته توش ، الان نمیدونم لکه های ابه یا خوده ابه که زیر صفحه ایفون مونده ، راهی هست که بشه اونارو پاک کرد؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abedkj نمایش پست ها
            سلام دوستان ، یه 5 اس دارم که اب رفته توش ، الان نمیدونم لکه های ابه یا خوده ابه که زیر صفحه ایفون مونده ، راهی هست که بشه اونارو پاک کرد؟؟؟
            درود

گوشی رو روشن نکنید - احتمال اتصالی کردن بردهای گوشی هست .
            بایستی گوشی رو باز کنید که کار هر کسی نیست و لوازم خودش رو میحاد .
            ببرید تعمیرگاه تا براتون درستش کنن .

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
              درود

اگر با سیم کارتهای اپراتورهای ایران میتونید ازش استفاده کنید گوشی شما آنلاک هست (حالا آنلاک فکتوری یا انلاک شده بماند)
              شما فریمور دستگاه رو از سایت دانلود و گوشیتون رو با آیتونز ریستور کنید (سعی کنید اول بدون برگرداندن بک آپ تست کنید و بعد بک اپ رو برگردونیدو دوباره تست بگیرید)
              عزیز قبلا چون بار اول ایفون دارماشتباهی گوشیمو رمز اشتباه زدم قفل کرد و با ایتونز اپدیت کرد بجدیترین فریموار 9.3.2 شاید دلیلش این باشه ولی پرش انتن زیاد دارم و از 4g یهو به e میره یا گاهی کلا no service میاد لطفا راهنمایی کنید منو که ایا مشکل سخت افزاریه یا کلا انتن دهی گوشی ایفون انلاک شده با ایرانسل اینطوریه چون گوشی اندروید داشتم بهتر از این انتن میداد

نظر

• نوشته اصلی توسط eiman13562 نمایش پست ها
                عزیز قبلا چون بار اول ایفون دارماشتباهی گوشیمو رمز اشتباه زدم قفل کرد و با ایتونز اپدیت کرد بجدیترین فریموار 9.3.2 شاید دلیلش این باشه ولی پرش انتن زیاد دارم و از 4g یهو به e میره یا گاهی کلا no service میاد لطفا راهنمایی کنید منو که ایا مشکل سخت افزاریه یا کلا انتن دهی گوشی ایفون انلاک شده با ایرانسل اینطوریه چون گوشی اندروید داشتم بهتر از این انتن میداد
                بامپر فلزی انداختی روش؟

شما محض احتیاط سیمکارتتو عوض کن

من پیش اومده برام که پانچ کردم
                درست انتن نداده دوباره صادر کردم نانوشو اماده گرفتم حل شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط aylar98 نمایش پست ها
                  بامپر فلزی انداختی روش؟

شما محض احتیاط سیمکارتتو عوض کن

من پیش اومده برام که پانچ کردم
                  درست انتن نداده دوباره صادر کردم نانوشو اماده گرفتم حل شد

sent from my iphone using tapatalk

بامبر فلزی نداختم یک محافظ سلیکونی شفاف انداختم دور آیفون و سیم کارتش از این سیم کرات های 4g ایرانسل هست که بدون پانچ به راحتی تبدیل به سایز میکرو یا نانو میشه متاسفانه بقیه اپراتورهای مثل ایرانسل سیم کارت قابل تغییر نمی زنن جز جدید رایتل سیم کارت از عادی به میکرو میشه نه نانو باید بدم رایتلمو پانچ کنم یک تست بگیرم چشم اینم تست میکنم جوابشو دقیق می فرستم امیدوارم حل شه
                  با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                    درود

گوشی رو روشن نکنید - احتمال اتصالی کردن بردهای گوشی هست .
                    بایستی گوشی رو باز کنید که کار هر کسی نیست و لوازم خودش رو میحاد .
                    ببرید تعمیرگاه تا براتون درستش کنن .
                    دوستان من مشکلم لکه های زیر ال سی دی هستش ، راهی هست که بهش اونارو پاک کرد؟؟

نظر

خیر
                      ...

نظر

خیر دوست گرامی - گوشی باید باز بشه و تعمیر بشه .

نظر

• سلام دوستان دوربينم سياه شده و ارور ميده flash is disable the iphone needs cool down before use falsh

- - - - - - - - - -

چند بار اينجوري شده بعد خودش درست شده مشكل از چيه

نظر

• نوشته اصلی توسط M_ilad نمایش پست ها
                            سلام دوستان دوربينم سياه شده و ارور ميده flash is disable the iphone needs cool down before use falsh

- - - - - - - - - -

چند بار اينجوري شده بعد خودش درست شده مشكل از چيه
                            دمای گوشی بالاس

نظر

• نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
                              دمای گوشی بالاس
                              خوب بايد چيكار كنم چرا دماش بالاست چجوري كمش كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط M_ilad نمایش پست ها
                                خوب بايد چيكار كنم چرا دماش بالاست چجوري كمش كنم؟
                                در اون لحظه که این پیغام رو مشاهده میکنید میتونید چند لحظه درون یخچال / فریزر قرار بدید (مدت زمان زیادی داخل یخچال / فریزر قرار ندید) .
                                در کل سعی کنید گوشی رو خنک نگه دارید .

نظر

صبر کنید ..
                                X