اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farsiani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایفون 5 اس کارکرده در حد نو خریدم. زمانی که صحبت میکنم صدای طرف مقابل رو بدون مشکل میشنوم ولی صدای من ضعیف و گنگ و نامفهوم و بالا و پایین شنیده میشه. لطفا راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز.
    در قدم اول با یه سیم کارت دیگه تست کنید و اگر جواب نگرفتید یه ریست نتوورک کنید.
    در صورت جواب نگرفتن مجدد، ریستور کنید.
    اگر درست نشد به بخش مشکلات سخت افزاری مراجعه کنید.
    انشالله که مشکلتون حل بشه.
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• ایفون ۵ اس خریدم سریال دستگاه رو چک کردم زدش اکتیو نشده وقتی اکتیوش کردم زده تا ۲۱ نوامبر تاریخ انقضاش هست مگر نباید تاریخ گارانتی ۱ سال باشد

نظر

• ایفون ۵ اس خریدم سریال دستگاه رو چک کردم زدش اکتیو نشده وقتی اکتیوش کردم زده تا ۲۱ نوامبر تاریخ انقضاش هست مگر نباید تاریخ گارانتی ۱ سال باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
          ایفون ۵ اس خریدم سریال دستگاه رو چک کردم زدش اکتیو نشده وقتی اکتیوش کردم زده تا ۲۱ نوامبر تاریخ انقضاش هست مگر نباید تاریخ گارانتی ۱ سال باشد
          تاریخ گارانتی از زمان خرید از اپل استور محاسبه میشه دوست من

دستگاهی که شما خریداری کردی٬ ۲۱ نوامبر سال گذشته از اپل استور خریداری شده و به همین دلیل هم اون تاریخ توی وبسایت درج شده

نظر

• سلام
            یه گوشی 5s دارم تازگی وقتی میزارمش توی جیبم داغ میکنه و خاموش میشه بعدش باید با ریست (دکمه هوم و پاور) روشنش کنم چندجا بردم واسه تعمیر کسی نتونست بفهمه مشکل از کجاس. لطفا اگه کسی قبلا با این مشکل برخورد کرده یا اطلاعاتی داره کمک کنه. ضمنا ios 9.2 هستش و ریست شده و هیچ برنامه ای روش نصب نیس

نظر

• دوستان من برای سیم ایرانسلم یه آیفون 5 اس از دیجیکالا خریدم که الان رسیده به دستم ، رفتم تو این سایت چک کردم سریال نامبر روی کارتن رو که جوابش این بود

کسی میتونه بگه این گوشی وضعیتش به چه صورته ؟؟؟ فکر کنم استفاده شده باشه و از این ریفوربیشد هاش باشه درسته ؟؟! به نظرتون چیکار کنم ؟؟

نظر

• دوستان من برای سیم ایرانسلم یه آیفون 5 اس از دیجیکالا خریدم که الان رسیده به دستم ، رفتم تو این سایت چک کردم سریال نامبر روی کارتن رو که جوابش این بود

کسی میتونه بگه این گوشی وضعیتش به چه صورته ؟؟؟ فکر کنم استفاده شده باشه و از این ریفوربیشد هاش باشه درسته ؟؟! به نظرتون چیکار کنم ؟؟

نظر

• چقدر انجمن بد شده ، مشکلات سایت رو کاش یکی رسیدگی کنه من یه پست زده بودم ولی نیست !!!!

نظر

• سلام
                    من يه مشكلى واسم پيش اومده خيلى اعصابمو خرد كرده لطفا كمك كنيد،
                    من يه ايفون و يه ايپد دارم ولي با دو اپل ايدى مختلف،ولى نميدونم چرا تو ايفون اسم اضافه يا پاك كنم تو ايپدم هم اينجورى ميشه،يعنى بهم لينك شدن!
                    لطفا چطورى اينار رو از هم جدا كنم كه اگه تغييرى ايجاد كنم تو اون يكى با تغيير نكنه؟!
                    مرسى

نظر

• سلام
                      من يه ايفون و يه ايپد دارم ولي با دو اپل ايدى مختلف،ولى نميدونم چرا تو ايفون اسم اضافه يا پاك كنم تو ايپدم هم اينجورى ميشه،يعنى بهم لينك شدن!
                      لطفا چطورى اينار رو از هم جدا كنم كه اگه تغييرى ايجاد كنم تو اون يكى با تغيير نكنه؟!

نظر

• سلام
                        مرسى

نظر

• سلامم
                          من یه مشکلی با گوشیم پیدا کردم
                          عکس که میگیرم سیو نمیشه
                          باید چکار کنم
                          5s دارم

نظر

• سلام عزیزان
                            من قصد دارم مدتی به اندروید مهاجرت کنم
                            میخواستم ببینم برنامه ای هست که همه چیز رو (اس ام اس،کانتکت،عکس و ....) کلا همه چیز رو به اندروید منتقل کنه از ios ؟
                            مخصوصا اس ام اس ها واسم مهمه

نظر

• آقا من داشتم گوشیم رو آپ دیت می کردم وسطش قطع شد و روی پاور مود گیر کرده!با خاموش روشن کردن هم درست نمیشه.وقتی میرم دوباره آپ کنم یا ریستور یا اررور کد 3194 میده یا 17
                              لطفا کمکم کنید!

- - - - - - - - - -
                              ویرایش توسط Sina KH : https://i-phone.ir/forums/member/194085-sina-kh در ساعت 27-03-2016, 09:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط SaJaD_CaTaLoNiA نمایش پست ها
                                دوستان من برای سیم ایرانسلم یه آیفون 5 اس از دیجیکالا خریدم که الان رسیده به دستم ، رفتم تو این سایت چک کردم سریال نامبر روی کارتن رو که جوابش این بود

رفرشه. گارانتیشم حتی تموم شده. با پشتیبانی دیجیکالا تماس بگیرید.

نظر

صبر کنید ..
                                X