اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
    دکمه هوم دیگه فیزیکی یعنی نمیشه فشارش داد؟ یعنی همین یه دکمه رو هم لمسی کردنش؟!!
    نه عزيز هنوزم كاربردهاى قبل رو دار و بايد فشارش داد
    فقط بايد براى شناخت اثر انگشت بايد يك ثانيه اونو لمس كرد.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amir_clk500 نمایش پست ها
      دکمه هوم دیگه فیزیکی یعنی نمیشه فشارش داد؟ یعنی همین یه دکمه رو هم لمسی کردنش؟!!
      با فشردن دوبار دگمه هوم گوشی آنلاک اسکرین میشود (بجای دگمه پاور وبعد slide to unlock)

نظر

خیلی جالبه , پست ها رو میخونم خندم میگیره .......
        اصلا" به عنوان تاپیک توجه نمیشه .
        هنوز دوستمون گوشی رو خریداری نکرده به فکر اطلاعات شخصی خودشون هستن !!!!!!
        نمیدونم ایشون قبلا" که سنسور اثر انگشت نیود چه میکردنند ؟؟؟؟
        به قول ناظم انجمن شما پسورد بزار ......
        دوستان پست هایی بدین که بار علمی داشته باشه نه بحث های متفرقه .....
        ویرایش توسط Mostafa 11 : https://i-phone.ir/forums/member/37050-mostafa-11 در ساعت 23-09-2013, 12:03 PM

نظر

سلام یه سوال iccid چیه ؟ میشه یه نوضیح به من بدید

نظر

نوشته اصلی توسط dani.dead نمایش پست ها
            سلام یه سوال iccid چیه ؟ میشه یه نوضیح به من بدید
            کدی مربوط به اپراتور عزیزم

نظر

واي كلي خنديدم به اين تاپيك آخه برادر من اولا شما انقدر يعني بيهوش ميشي كه دستتو تكون بدن نفهمي دوم اينكه تو محيط كار جاي خواب نيست ولي اگه خواستي بخوابي گوشيو بزار جيبت بعدم اينطوري بخواي حساب كني هيچ گوشي امنيت نداره

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

نظر

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

ولي در هر صورت من خريدم ٣٢ طلايي خيليم رازيم ولي بيشتر جنبه كلاس گذاري داره

نظر

دوستانی که 5 اس خریدن اولا که مبارکشون باشه دست راستشون زیر سر ما دوما آیا مصرف وحشتناک باتری تو 5 اس هم مشاهده مشیه یا خیر؟ و اینکه اگه ممکنه یکی از دوستان که وضعیت نتشون هم خوبه ی کلیپ از slow motion با فریم ریت 120 بزارن میخوام دقت ثبت تصاویر رو در این تعداد فریم ریت ببینم ممنون

نظر

مصرف باتری درهنگام استفاده از وای فای بیشتراز 5 است

نظر

نوشته اصلی توسط f_c_u نمایش پست ها
                      ولي در هر صورت من خريدم ٣٢ طلايي خيليم رازيم ولي بيشتر جنبه كلاس گذاري داره

شما چند خریدی؟

نظر

سلام من تو عكس ها و فيلمهايي كه از 5s ديده بودم يه سوكت ميكرو يو اس بي هم تو جعبش بود اما ايني كه من خريدم اين يه قلم وجود نداره(اصلا جاش هم وجود نداره) چرا؟

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                          سلام من تو عكس ها و فيلمهايي كه از 5s ديده بودم يه سوكت ميكرو يو اس بي هم تو جعبش بود اما ايني كه من خريدم اين يه قلم وجود نداره(اصلا جاش هم وجود نداره) چرا؟
                          اشتباه میکنی عزیز همچین چیزی همراه گوشی نیست !!!!
                          احتمالا فیلمی که دیدی فیک بوده
                          ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 27-09-2013, 04:00 AM

نظر

ممنون محمود جان يه سوال ديگه من اينو كه خواستم از software updat آپديتش كنم به ٧.٠.٢ آپديت شد اون ٧.٠.١ كه براش اومده بود جريانش چيه؟(كل حجمي كه دانلود شد ١٨ مگ و خورده اي بود)

نظر

دوستان یک سؤال برای من در مورد این سیستم جدید اسکن اثر انگشت پیش اومده. تو دنیای فناوری اطلاعات حفط اطلاعات شخصی مشتریان از اولویت های شرکت ها، بانک ها و .. هستش. این هم واضح و مبرهن هست که اثر انگشت یا کلا مختصات و مشخصات بیومتریک هم اطلاعات شخصی محسوب میشن. شرکت اپل اعلام کرده اثر انگشتی که توسط آیفون های جدید اسکن میشه هیچ وقت به یک سرور منتقل نمیشه و فقط کاربرد شخصی در خود آیفون داره.

حالا به نظر شما در این رابطه با توجه به سابقه شرکت های مثل بلک بری و گوگل در ارتباط تنگاتنگ با دولت ایالات متحده و انتقال اطلاعات به سازمان های امنیتی میشه اپل رو از این موضوع مستثنا کرد ؟ و آیا دولت ایالات متحده اصولا می تونه از این لقمه جویده شده ای که شرکت اپل آماده کرده و تونسته یک بانک اطلاعاتی بسیار گسترده در کل دنیا درست کنه چشم پوشی کنه و شرکت اپل رو راحت بگذاره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط safeer نمایش پست ها
                                دوستان یک سؤال برای من در مورد این سیستم جدید اسکن اثر انگشت پیش اومده. تو دنیای فناوری اطلاعات حفط اطلاعات شخصی مشتریان از اولویت های شرکت ها، بانک ها و .. هستش. این هم واضح و مبرهن هست که اثر انگشت یا کلا مختصات و مشخصات بیومتریک هم اطلاعات شخصی محسوب میشن. شرکت اپل اعلام کرده اثر انگشتی که توسط آیفون های جدید اسکن میشه هیچ وقت به یک سرور منتقل نمیشه و فقط کاربرد شخصی در خود آیفون داره.

حالا به نظر شما در این رابطه با توجه به سابقه شرکت های مثل بلک بری و گوگل در ارتباط تنگاتنگ با دولت ایالات متحده و انتقال اطلاعات به سازمان های امنیتی میشه اپل رو از این موضوع مستثنا کرد ؟ و آیا دولت ایالات متحده اصولا می تونه از این لقمه جویده شده ای که شرکت اپل آماده کرده و تونسته یک بانک اطلاعاتی بسیار گسترده در کل دنیا درست کنه چشم پوشی کنه و شرکت اپل رو راحت بگذاره ؟
                                خوده اپل جواب اين سوال رو داده،و دليلي هم نداره كه دروغ بگه.

نظر

صبر کنید ..
                                X