اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sorena_atropat نمایش پست ها
    باسلام دوستان
    من با اپل ايدي كه ساختم وادر ايكلود شدم وسيو شده ولي ميخوام توي ستينگ در اپل استور وايتونز وارد كنم اطلاعات رمز رو پيغام ميده cannot connet to itunes store از ديروز دارم ميزنم آيا از سرورهاشونه يا كاري ديگه بايد بكنم
    ممنون ميشم كمك كنيد
    نوشته اصلی توسط sorena_atropat نمایش پست ها
    آيا مشكل نرم افزاري داره گوشي من؟دوستان
    مشکل از اینترنت شماست!
    P.n./\

نظر

باسلام دوستان
      من با اپل ايدي كه ساختم وادر ايكلود شدم وسيو شده ولي ميخوام توي ستينگ در اپل استور وايتونز وارد كنم اطلاعات رمز رو پيغام ميده cannot connet to itunes store از ديروز دارم ميزنم آيا از سرورهاشونه يا كاري ديگه بايد بكنم
      ممنون ميشم كمك كنيد
      نوشته اصلی توسط sorena_atropat نمایش پست ها
      آيا مشكل نرم افزاري داره گوشي من؟دوستان
      اینترنت شما مشکل داره.
      از p.n./\ استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
        سلام دوست من
        اپ استور خیلی وقت پرکشیدن
        فقط سیبچه
        من مشکلی ندارم باهاش 902 هستم چه مشکلی دارین
        مشكل هست عزيز دل برادر سيبچه از دسترس خارج شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• جناب HAEN با تشكر چطوري از vp n استفاده كنم؟روي گوشي كه نميتونم نصب كنم بدونه اپل اي دي

نظر

جناب HAEN با تشكر چطوري از vp n استفاده كنم؟روي گوشي كه نميتونم نصب كنم بدونه اپل اي دي
            میتونید با ایتونز روی pc دانلود کنید و نصب کنید.

نظر

• ممنون منظورتون اينه كه بعد از نصب روي كامپيوتر از طريق واي فا با گوشي ايدي بدم ؟

نظر

ممنون منظورتون اينه كه بعد از نصب روي كامپيوتر از طريق واي فا با گوشي ايدي بدم ؟
                منظور من اینه که برنامه p.n./\ رو با ایتونز دانلود کنید و روی گوشی نصب کنید و استفاده کنید.
                ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 04-11-2015, 04:19 PM

نظر

• سلام.دوستان من موبايلم كه يه آيفون 5s هست رو حدود ١٥ دقيقه(يك ربع) پيش يكي از دوستام تو موبايل فروشي جا گذاشتم.آيا تو ١٥ دقيقه ميتونه ال سي دي گوشيم رو باز كنه و يه ال سي دي ديگه انداخته باشه روش؟
                  از كجا مطمئن بشم در گوشيم باز شده يا نه؟
                  يه سوال ديگه اينكه روي صفحه گوشيم تو حاشيه دورش يكم رنگ رو به زردي ميزنه.منظورم كناره هاي صفحه به فاصله نيم ميل از كنار صفحه.دور تا دورش اينجوري شده.حالا نميدونم از قبل اينجوري بوده و من دقت نكرده بودم يا تازه اينجوري شده.دليلش چي ميتونه باشه؟؟ضربه هم نخورده

نظر

• نوشته اصلی توسط Pedramdaneshjo نمایش پست ها
                    سلام.دوستان من موبايلم كه يه آيفون 5s هست رو حدود ١٥ دقيقه(يك ربع) پيش يكي از دوستام تو موبايل فروشي جا گذاشتم.آيا تو ١٥ دقيقه ميتونه ال سي دي گوشيم رو باز كنه و يه ال سي دي ديگه انداخته باشه روش؟
                    از كجا مطمئن بشم در گوشيم باز شده يا نه؟
                    يه سوال ديگه اينكه روي صفحه گوشيم تو حاشيه دورش يكم رنگ رو به زردي ميزنه.منظورم كناره هاي صفحه به فاصله نيم ميل از كنار صفحه.دور تا دورش اينجوري شده.حالا نميدونم از قبل اينجوري بوده و من دقت نكرده بودم يا تازه اينجوري شده.دليلش چي ميتونه باشه؟؟ضربه هم نخورده
                    سلام دوستم
                    عاقا یک ربع طول میکشه فقط پیچاشو بازی کن
                    دراوردن فرم و ... زمان بره دنگ و فنگ زیاد داره
                    درباره اون قسمت زرد رنگ هم فشار اومده روش
                    باید ال سی دی تعویض بشه
                    موفق باشی

نظر

• سلام دوستان
                      مشکلات اخیر اپل استور و وارد نشدن اپل ای دی رو کسی میدونه چجور حل کنیم
                      با v.(pn
                      حل نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
                        دوستاني كه آيفون 5s به ٩.١ آپديت كردن مشكلات آپديتهاي قبلي برطرف شد يا همچنان مشكل دارين ؟؟ ممنونم.
                        عزيزان هيچ كس منت بر ما نذاشت جوابي به اين بنده حقير بده، ممنون ميشم جواب بديد.

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
                          عزيزان هيچ كس منت بر ما نذاشت جوابي به اين بنده حقير بده، ممنون ميشم جواب بديد.
                          منکه دستگاهارو به ۹۰۱ اپدیت میزنم تو مغازه تاحالا هیچ مشتری ازش فیدبک بد نداده
                          راضی اند

نظر

• سلام به دوستان عزیزم ، من یه مشکل عجیب بر خوردم چند وقت پیش که گوشی رو با لپتاب سینک کردم با آیتیونز یهو متوجه شدم که فضای 29 گیگ باقیمونده توسط other پر شده. مجبور شدم reset all کنم ولی حالا ک برگردوندم اپل آیدیم هم اوکی شد حتی ituns هم پیغام اوکی بودن داد اما حالا با گوشیم هیچی نمیتونم دانلود کنم مرتب پیغام sign to ituns میده و چیزی دانلود نمیشه حتی پسوردم رو هم وارد میکنم بازم تاثیری نداره . الانم که میخوام بک آپ رو برگردونم متاسفانه find my iphone خاموش نمیشه. ارور icloud verification میده. خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنند. پیشاپیش ممنونم

نظر

• دوستای عزیز من میخوام گوشی آیفونم رو که جیلبرک هست رو بفروشم اما قبلش میخوام گوشی رو ریست و erase all data کنم. میخواستم ببینم میشه گوشی رو توی همین حالت جیلبرک erase و ریست کرد یا باید اول از جیلبرک درش بیارم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kian_kh نمایش پست ها
                                دوستای عزیز من میخوام گوشی آیفونم رو که جیلبرک هست رو بفروشم اما قبلش میخوام گوشی رو ریست و erase all data کنم. میخواستم ببینم میشه گوشی رو توی همین حالت جیلبرک erase و ریست کرد یا باید اول از جیلبرک درش بیارم؟؟
                                نه اينكار رو نكنيد ، يكبار گوشي تون رو به آخرين ورژن iOS ريستور كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X