اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام خدمت دوستان
    من تازه اين گوشي رو گرفتم ، البته دست دومش رو
    مشكلي كه داره اينه كه دكمه هومش يه كم لقه و وقتي قسمت بالاش رو فشار ميدي يه صداي تق ميده و دكمه عمل نميكنه ولي اگه قسمت پايينش رو فشار بدي قشنگ كار ميكنه و صدا نميده، دوستاني كه اطلاع دارن لطفا جواب بدم كه ايا اين مشكل طبيعيه يا نه؟
    دوم اينكه اگه طبيعيه دليل بوجود اومدنش چيه؟
    سوم اينكه اگه طبيعي نيست چطور بايد رفعش كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط malomi نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان
      من تازه اين گوشي رو گرفتم ، البته دست دومش رو
      مشكلي كه داره اينه كه دكمه هومش يه كم لقه و وقتي قسمت بالاش رو فشار ميدي يه صداي تق ميده و دكمه عمل نميكنه ولي اگه قسمت پايينش رو فشار بدي قشنگ كار ميكنه و صدا نميده، دوستاني كه اطلاع دارن لطفا جواب بدم كه ايا اين مشكل طبيعيه يا نه؟
      دوم اينكه اگه طبيعيه دليل بوجود اومدنش چيه؟
      سوم اينكه اگه طبيعي نيست چطور بايد رفعش كرد؟

اون صدای تق که میگید بخاطر تعبیه شدن تاچ آیدی هست و طبیعیه.
      ولی اینکه میگید اگر قسمت بالارو فشار میدید و دکمه عمل نمیکنه فکر نکنم طبیعی باشه.
      میتونید برای اطمینان کامل از این قضیه پیش یه تعمیرکار معتبر برید.
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام میخواستم بدونم چطور میشه از voice mail استفاده کرد و ایا میشه به عنوان پیغام گیر یا منشی تلفنی باشه

نظر

• چطور فایل ها رو بین مک پرو و آیفون یا بین ۲تا آیفون انتقال بدم؟ به غیر از موزیک که با آیتونز سینک می شن

نظر

• نوشته اصلی توسط alihi54 نمایش پست ها
            سلام میخواستم بدونم چطور میشه از voice mail استفاده کرد و ایا میشه به عنوان پیغام گیر یا منشی تلفنی باشه
            شما باید از طریق اپراتور سیم کارتتون این گزینه رو فعال کنید.
            و اینکه بله میشه از این صندوق صوتی یه جورایی به عنوان پیغام گیر ازش استفاده کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط محدثه نمایش پست ها
              چطور فایل ها رو بین مک پرو و آیفون یا بین ۲تا آیفون انتقال بدم؟ به غیر از موزیک که با آیتونز سینک می شن
              با airdrop

نظر

• سلام

قابلييت swipe selection كه با دو انگشت رو كيبورد هست در iOS 9 كار نمى كنه . توگلى گزينه اى براى فعالسازى هست؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط KaQaZ نمایش پست ها
                  سلام

قابلييت swipe selection كه با دو انگشت رو كيبورد هست در iOS 9 كار نمى كنه . توگلى گزينه اى براى فعالسازى هست؟!

من رو بتا 1 تست کردم، کار می کرد دوست من. مطمئنید درست انجام می دید؟

روی چه دیوایسی قصد دارید این کارو انجام بدید؟

اول که دو انگشت رو میذارید، باید حدود 1 ثانیه صبر کنید تا دو انگشت شما شناسایی بشه و بعد حرکت بدید. من رو 6 پلاس امتحان کردم و شد

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                    من رو بتا 1 تست کردم، کار می کرد دوست من. مطمئنید درست انجام می دید؟

روی چه دیوایسی قصد دارید این کارو انجام بدید؟

اول که دو انگشت رو میذارید، باید حدود 1 ثانیه صبر کنید تا دو انگشت شما شناسایی بشه و بعد حرکت بدید. من رو 6 پلاس امتحان کردم و شد

بله بتا يك برام كار مى كرد ولى نسخه پابليك كه آپديت كردم از ٨.٤ كار نمى كنه اصلا. يكى از دلايل آپديتم همين بود اصلا !

نظر

• با سلام ممنون می شم یه راهنمایی کنید این زمان بعد این علامت دلار چیه پایین صفحه هستش

ویرایش توسط دیاکو02 : https://i-phone.ir/forums/member/46046-دیاکو02 در ساعت 22-07-2015, 01:15 PM

نظر

• http://s6.uplod.ir/i/00646/toz9ycotqrre.jpg

نظر

• دوست من فرمت قابل نمایش هست. چیز خاصی نیست. مثل تنظیمات نرم افزار ورد که مثلا تنظیم میکنید که ریال نمایش بده یا دلار یا ...

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                            با airdrop
                            من او اس ام ۱۰.۶.۸ هست و airdrop ندارم! حالا باید چیکار کنم؟؟

نظر

• دوستان الان میخوام از اپ استور برنامه دانلود کنم ارور 1009 میده واسه شما هم اینطور شده ؟ تا ظهر اینطور نبود

نظر

• نوشته اصلی توسط Jason Statham نمایش پست ها
                                دوستان الان میخوام از اپ استور برنامه دانلود کنم ارور 1009 میده واسه شما هم اینطور شده ؟ تا ظهر اینطور نبود
                                سلام با قندشکن شکن امتحان کن

نظر

صبر کنید ..
                                X