اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط abbas1362 نمایش پست ها
    ممنون از توجه وپاسختون.نه تست نکردم.انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم.
    سعی کنید از آخرین ورژن آیتونز استفاده کنید.
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام

من امروز وقتی خواستم از فایل های درون یه برنامه بکاپ بگیرم دیدم این گزینه توی ios 8.3 غیز فعال شده

حالا من اگه بخوام ریستور کنم چجوری میتونم اون فایل ها رو از دست ندم

منظورم از فایل ها اطلاعاتیه که درون یه برنامه سیو میکنیم

مثلا برنامه document 5 من توش کلی فایل دانلود کردم ولی اونارو نمیتونم بکاپ بگیرم و فقط خود برنامه رو بکاپ میگیره

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها

آره دوست عزیز.من ویندوزم 8.1 هست وآیتیونزم هم آخرین نسخه 64 بیت هست.ولی روی سیستم دیگه هم تست میکنم.با سپاس

نظر

• [QUOTE=fravahar7737;1006435]شما یه بار از همین انجمن دانلود کنید انشالله که درست بشه.
          به احتمال زیاد اشکال از فایل های اون انجمنه[/QUO

واقعا باورم نمیشه مشکل از سایته بود عجب چیز بیخودی

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها

الان با یه سیستم دیگه هم تست کردم ویندوز ۶۴ بیت و آیتیونز ۶۴ بیت رو دانلود کردم وامتحان کردم.ولی دقیقا به همون شکل قیلی بود.تل همون حدی که قبلا میرفت و دوباره گیر میکنه وهمون پیام رو میده؟خودم تنها شکم به فایله که از انجمن دانلود کردم.مگه اینکه دوباره بذارمش واسه دانلود؟ممکنه سخت افزار گوشی مورد پیدا کرده باشه.اینو با توجه به رفتن آنتن دهی گوشی میگم.قبل از اینکه ریستورش کنم؟؟

نظر

• با عرض سلام به همه دوستان و استادان این بخش
              دیشب یه مشکل عجیب برای گوشی بوجود اومد تا حالا ندیده بودم !
              گوشی حدود 40 % شارژ داشت بعد از 1 ساعتی رفتم سراغ گوشی دیدم خاموشه ! روشنم نمیشد ! گفتم نکنه شارژ خالی کرده ؟ زدم به شارژ بازم روشن نمیشد ! حدود نیم ساعتی گذاشتم به شارژ بمونه بازم روشن نمیشد گفتم یک بلای به سر گوشی اومده ! تو گوگل سرچ گرفتم نوشته بود اگه گوشی به هیچ صورتی روشن نشد دکمه پاور و هوم را چند سانیه نگه دارید تا روشن بشه انجام دادم روشن شد ! فعلاً هم خوبه
              چرا اینجوری شده بود ؟ دلیلش چی بوده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas1362 نمایش پست ها
                الان با یه سیستم دیگه هم تست کردم ویندوز ۶۴ بیت و آیتیونز ۶۴ بیت رو دانلود کردم وامتحان کردم.ولی دقیقا به همون شکل قیلی بود.تل همون حدی که قبلا میرفت و دوباره گیر میکنه وهمون پیام رو میده؟خودم تنها شکم به فایله که از انجمن دانلود کردم.مگه اینکه دوباره بذارمش واسه دانلود؟ممکنه سخت افزار گوشی مورد پیدا کرده باشه.اینو با توجه به رفتن آنتن دهی گوشی میگم.قبل از اینکه ریستورش کنم؟؟
                شما یه بار دیگه فایلو دانلود کنید و ریستور کنید
                اگه دیدید مشکل پا برجاست حتما به یه تعمیرکار کاربلد نشون بدید گوشیتونو
                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط I.m@hdi نمایش پست ها
                  سلام

من امروز وقتی خواستم از فایل های درون یه برنامه بکاپ بگیرم دیدم این گزینه توی ios 8.3 غیز فعال شده

حالا من اگه بخوام ریستور کنم چجوری میتونم اون فایل ها رو از دست ندم

منظورم از فایل ها اطلاعاتیه که درون یه برنامه سیو میکنیم

مثلا برنامه document 5 من توش کلی فایل دانلود کردم ولی اونارو نمیتونم بکاپ بگیرم و فقط خود برنامه رو بکاپ میگیره
                  هیچکس نمیدونه من چیکار کنم ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
                    با عرض سلام به همه دوستان و استادان این بخش
                    دیشب یه مشکل عجیب برای گوشی بوجود اومد تا حالا ندیده بودم !
                    گوشی حدود 40 % شارژ داشت بعد از 1 ساعتی رفتم سراغ گوشی دیدم خاموشه ! روشنم نمیشد ! گفتم نکنه شارژ خالی کرده ؟ زدم به شارژ بازم روشن نمیشد ! حدود نیم ساعتی گذاشتم به شارژ بمونه بازم روشن نمیشد گفتم یک بلای به سر گوشی اومده ! تو گوگل سرچ گرفتم نوشته بود اگه گوشی به هیچ صورتی روشن نشد دکمه پاور و هوم را چند سانیه نگه دارید تا روشن بشه انجام دادم روشن شد ! فعلاً هم خوبه
                    چرا اینجوری شده بود ؟ دلیلش چی بوده ؟
                    هنگ کرده بود.نگران نباشید.مشکل خاصی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط I.m@hdi نمایش پست ها
                      هیچکس نمیدونه من چیکار کنم ؟؟
                      وقتی از یه برنامه بک آپ میگیرید اطلاعات داخلش ذخیره میشه.متوجه مشکل شنا نمیشم

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                        وقتی از یه برنامه بک آپ میگیرید اطلاعات داخلش ذخیره میشه.متوجه مشکل شنا نمیشم
                        شما مثلا یه برنامه دانلود منیجر دارید

وقتی ازش بکاپ میگیرید فقط خود برنامه رو بکاپ میگیره و چیزایی که توش دانلود کردید رو بکاپ نمیگیره

نظر

• سلام دوستان
                          برای صفحه تاچ ور اومده چکار باید کرد؟؟ منظورم اینه میشه خودم درستش کنم یه اینکه باید تعویض بشه؟؟
                          تو روسیه اپل استور هست؟؟
                          و اینکه گوشی پارتنامبر امریکا رو میشه برای تعمیر یا احیانا تعویض ،برد اپل استور ترکیه یا انگلیس یا اگر روسیه هست، روسیه ؟؟؟

نظر

• سلام
                            پروفایل سیبچه توی قسمت پروفایل گوشی نمیاد؟؟؟پیکار کنم
                            برای پروفایل freemyapps هم همین مشکل هست.

نظر

• با سلام آیفون 5 اس بنده موقع آپدیت انترنت قطع شده و دیگه بالا نمیاد تمام کارها رو روش انجام دادم
                              تعمیرکار میگه آی سی ناندش مشکل داره ، ایا ممکنه؟ و اینکه چقدر هزینه داره مرسی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط night_moon نمایش پست ها
                                با سلام آیفون 5 اس بنده موقع آپدیت انترنت قطع شده و دیگه بالا نمیاد تمام کارها رو روش انجام دادم
                                تعمیرکار میگه آی سی ناندش مشکل داره ، ایا ممکنه؟ و اینکه چقدر هزینه داره مرسی؟
                                سلام
                                فریمور 8.3 رو از انجمن دانلود کنید گوشی رو به داف مد ببر و با ایتونز رستور کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X