اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان زحمت کش انجمن.
    دوستان خواهره من یه 5s داره متاسفانه رمز گوشیو فراموش کرده الان پیغام iphone is disable روی صفحه ظاهر شده و تاحالا به کامپیوتر وصل نکرده گوشیو، وبه دلیل نیاز داشتن به اطلاعات توی گوشی به مغازه های بیرون اعتماد ندارم. لطفا کمکم کنید.
    من فقط برنامه آیتونز الان دانلود کردم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط MAMAD.S نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان زحمت کش انجمن.
      دوستان خواهره من یه 5s داره متاسفانه رمز گوشیو فراموش کرده الان پیغام iphone is disable روی صفحه ظاهر شده و تاحالا به کامپیوتر وصل نکرده گوشیو، وبه دلیل نیاز داشتن به اطلاعات توی گوشی به مغازه های بیرون اعتماد ندارم. لطفا کمکم کنید.
      سلام دوست عزیز.
      اگه رمز ورود رو فراموش کردید نمیتونید به منوی گوشی دسترسی پیدا کنید.
      و باید ریستور کنید.
      … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام دوستان یه مشکلی با گوشی آیفون دارم هر مدلی ، خیلی عجیبه تا حالا همچین چیزی ندیدم :
        یه اس ام اس هست که اگه از هر گوشی بفرستن روی آیفون گوشی قفل میشه و باز نمیشه هر چی هم رمزشو بزنیم باز نمیشه تا اینکه یا دوباره همون اس ام اس رو بفرستن تا گوشی درست بشه در ضمن توی بعضی گوشیها هم گوشی کلا هنگ میکنه و تنها راهش ریستور هست من متن SMS میفرستم تا دوستان ببینن باور کنین خیلی عجیبه کسی به همچین مشکلی برخورده ؟ :

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
          سلام دوستان یه مشکلی با گوشی آیفون دارم هر مدلی ، خیلی عجیبه تا حالا همچین چیزی ندیدم :
          یه اس ام اس هست که اگه از هر گوشی بفرستن روی آیفون گوشی قفل میشه و باز نمیشه هر چی هم رمزشو بزنیم باز نمیشه تا اینکه یا دوباره همون اس ام اس رو بفرستن تا گوشی درست بشه در ضمن توی بعضی گوشیها هم گوشی کلا هنگ میکنه و تنها راهش ریستور هست من متن SMS میفرستم تا دوستان ببینن باور کنین خیلی عجیبه کسی به همچین مشکلی برخورده ؟ :

اگه ميشه متنشو به صورت نوشته (كد ) بزار تا كپي كنيمش كه بشه تست كرد...

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
          سلام دوستان یه مشکلی با گوشی آیفون دارم هر مدلی ، خیلی عجیبه تا حالا همچین چیزی ندیدم :

اگه ميشه متنشو به صورت نوشته (كد ) بزار تا كپي كنيمش كه بشه تست كرد...

نظر

• کافی است برای خواندن و نوشتن پیام‌ها از «سیری» (Siri) استفاده کنید. بر اساس صفحه‌ی پشتیبانی‌ که دیروز اپل در سایت‌اش فعال کرده، برای این‌که خواندن و پاسخ دادن به پیام‌ها با مشکل مواجه نشود کافی است کاربران سیری را باز کرده و پیام‌های جدید را با استفاده از آن بخوانند و در مقابل پاسخ‌شان را ارسال کنند. پس از آن کاربر می‌تواند سیری را ببندد و پیام‌های مورد نظرش را به‌صورت عادی باز کنید. اگر هم مشکل به قوت خودش باقی بود می‌توان پیامی که خوانده شده را پاک کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها

سلام دوست من، متاسفانه این یکی از باگهای IOS هست که اخیرا کشف شده و مشکل جدی به شمار نمیاد. فقط روی کد کردن متن مثل یونی کد و غیر یونی کد نرم افزار Massage کرش کرده و باعث ریبوت دستگاه میشود.
              راه حل های این باگ توسط اپل و برخی از کاربران اعلام شده که برای این کار میتوانید به نرم افزار Photo ویا Note مراجعه کرده و یک عکس یا متن رو Share کرده و Massages را انتخاب کرده و سپس عکسی را که انتخاب کرده اید را پاک کرده و یک متن به شخصی که این پیام را برای شما فرستاده ارسال کنید و سپس به نرم افزار Massage رفته و پیام های آن را پاک کرده.
              مشکل شما حل می شود.
              www.i-phone.ir
              !Square the circle

تلگرام:
              ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
              صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
                سلام دوست من، متاسفانه این یکی از باگهای IOS هست که اخیرا کشف شده و مشکل جدی به شمار نمیاد. فقط روی کد کردن متن مثل یونی کد و غیر یونی کد نرم افزار Massage کرش کرده و باعث ریبوت دستگاه میشود.
                راه حل های این باگ توسط اپل و برخی از کاربران اعلام شده که برای این کار میتوانید به نرم افزار Photo ویا Note مراجعه کرده و یک عکس یا متن رو Share کرده و Massages را انتخاب کرده و سپس عکسی را که انتخاب کرده اید را پاک کرده و یک متن به شخصی که این پیام را برای شما فرستاده ارسال کنید و سپس به نرم افزار Massage رفته و پیام های آن را پاک کرده.
                مشکل شما حل می شود.
                ميشه لطفا نوشته رو مثله حالته زير بزاريد(متني كه تو عكسه)
                کد:
                شبيه اين كه بشه كپي كردش!(چون علامتهاي توي عكس من رو كيبوردام ندارم )
                - - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Expert نمایش پست ها
                مشکل شما حل می شود.
                ميشه لطفا نوشته رو مثله حالته زير بزاريد(متني كه تو عكسه)
                کد:
                شبيه اين كه بشه كپي كردش!(چون علامتهاي توي عكس من رو كيبوردام ندارم )

نظر

• من آيفونم رو erase كردم الان ديگه بالا نمياد همينجوري رو لوگوي اپل باقي ميمونه به كامپيوتر هم وصل كردم آيتيونز نميشناستش فقط شارژ ميشه لطفا راهنمايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Pb815 نمایش پست ها
                    من آيفونم رو erase كردم الان ديگه بالا نمياد همينجوري رو لوگوي اپل باقي ميمونه به كامپيوتر هم وصل كردم آيتيونز نميشناستش فقط شارژ ميشه لطفا راهنمايي كنيد
                    گوشیتون جیلبرک بود؟
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• درود
                      راهی هست که برنامه های دانلود شده که با آیتونز سینک شده رو جای دیگه به غیر از درایو c ذخیره کرد
                      یعنی آدرس جایی که برنامه ها تو آیتونز ذخیره میشه رو تغییر داد؟؟؟؟؟

نظر

• سلام
                        من از 7.1.2 به 8.3 ریستور کردم
                        الان دارم backup‌رو با ایتونز لود میکنم ولی مسج های وایبر نمیاد
                        میزنه no chat yet

نگید که مسج های وایبر برنمیگرده
                        کمک کنید لطفا

الان فهمیدم تلگرام هم نیست !!!
                        ویرایش توسط pooria-ir : https://i-phone.ir/forums/member/167220-pooria-ir در ساعت 02-06-2015, 12:11 AM

نظر

• الان فهمیدم تلگرام هم نیست !!!

نظر

• بچه ها ماجرا چیه ؟
                            کلی از برنامه هام نیستن الان که بک |ب رو لود کرده
                            نصف کمتر شده برنامه هام

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Bacheha sharmande
                              Daram ba gooshi post mizaram va hanooz farsi nadare
                              Ozr mikham babate post haie posht sare ham va farsi

Alan ba narm afzare TENORSHARE IPHONE DATA RECOVERY
                              chek kardma.didam backupi k ghable restore gerefte 2.9 gb hajmesh biahtsre
                              Va messegaie viberamam toosh hast hamegi
                              Vali khob.masalei k hast ineke chjoori in messeg haro recovery konam rooie dastgah va too viber

Va dg inke taklife oon baghie barnamehai k paride xhi mishe
                              7 safhe barname zaroori dashtam k alan shode 4 safhe !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              ویرایش توسط pooria-ir : https://i-phone.ir/forums/member/167220-pooria-ir در ساعت 02-06-2015, 02:08 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط MAMAD.S نمایش پست ها
                                سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان زحمت کش انجمن.
                                ویرایش:
                                دوستان گوشی رمز روی اون نبوده و فقط الان disable شده. راهی هست؟

- - - - - - - - - -

نظر

صبر کنید ..
                                X