اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shifter نمایش پست ها
    دوست عزیز سنسور اثر انگشت هر گوشی فقط و فقط روی همون کار میکنه و اگه خراب بشه یا مثل کار شما جابه جا بشه دیگه هیچوقت کار نمیکنه...
    يعني برگردونم حالت قبل، بازم كار نميده؟

نظر

• جواب نداديد!!
      دوستان ٢ گوشي دارم يكي ال سي دي شكسته جا ب جا كردم الان سنسور اثر انگشت هر دو از كار افتاده! راهي داره درست بشه؟ و چرا از كار افتاده؟؟

نظر

• دوستان خسته نباشید من بخاطر یک مشکل باید حتما ریستور کنم .الان روی 8.1.2 هستم و بخاطر اینکه جیلبرک فریمور8.3 هنوز نیومده نمیخوام آپدیت کنم .میخواستم نظر شما رو هم بدونم که بهترین کار الان چی هستش؟

نظر

• دوسته عزيز در انجمن سرچ كنيد.. يك برنامه هست در سيديا كه ميشه به همون نسخه ريستور كنيد گوشي رو.. اميدوارم پيداش كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• گوشیم روی صفحه آبی مونده و هیچ جور نمیشه وارد گوشی شد .فقط باید ریستور کنم

نظر

• سلام و خسته نباشید
              من یه ایفون 5s با ios 8.1 دارم که اونو جلبیرکش کردم حالا میخام اونو از جلبیرک در بیارم میخام بدونم حتما باید به ورژن 8.2 اپدیت کنم تا جلبریکش از بین بره یا میشه دوباره به همون 8.1 اپدیت کرد البته فریمور هر دوتاشون را دارم
              در ضمن با اپدیت کردن از 8.1 به 8.2 فضای اشغال شده حافظه در 8.2 نسبت به 8.1 بیشتره یا فرقی نمی کنه
              ممنون منتظر پاسخ هستم تا انجامش بدم
              با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
                گوشیم روی صفحه آبی مونده و هیچ جور نمیشه وارد گوشی شد .فقط باید ریستور کنم
                دكمه هاي power + home رو هم امتحان كرديد؟ نشد؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                  يعني برگردونم حالت قبل، بازم كار نميده؟
                  والا اطلاع ندارم اما به نظرم نمیشه...کلا تاچ ایدی اگه خراب بشه یا دست زده بشه بهش دیگه کار نمیکنه ..

نظر

• نوشته اصلی توسط info@reg نمایش پست ها
                    سلام و خسته نباشید
                    من یه ایفون 5s با ios 8.1 دارم که اونو جلبیرکش کردم حالا میخام اونو از جلبیرک در بیارم میخام بدونم حتما باید به ورژن 8.2 اپدیت کنم تا جلبریکش از بین بره یا میشه دوباره به همون 8.1 اپدیت کرد البته فریمور هر دوتاشون را دارم
                    در ضمن با اپدیت کردن از 8.1 به 8.2 فضای اشغال شده حافظه در 8.2 نسبت به 8.1 بیشتره یا فرقی نمی کنه
                    ممنون منتظر پاسخ هستم تا انجامش بدم
                    با تشکر
                    سلام. دوست من شما الآن فقط می تونید به 8.3 ریستور کنید. راهی برای ریستور به ورژن های پایین تر وجود نداره و اپل راه هارو بسته

نظر

• دوستان من یه مشکلی پیدا کردم از موقعی که سیمکارتمو عوض کردم به 4g ایرانسل گزینه hotspot رفتم یه گزینه setup hotspot اومده جاش که وقتی میزنم میگه :
                      to enable hotspot on this account . contact carrier
                      به ایرانسل چه ربطی داره اخه ؟!!
                      data رو قطع و وصل میکنم گزینه hotspot میاد روشن هم میشه ایپدم هم اونو میشناسه ولی وقتی میخوام کانکت شم توی ایپد میزنه
                      Unable to join to hotspot
                      و دوباره گزینه هات اسپات توی ایفون میپره و میگه Setup کن و اون داستانهای بالا . الان من باید چیکار کنم قبل از تعویض سیمکارت مشکلی نداشتم :-|
                      ممنون

نظر

• دوستان من حدود ١ سال ميشه 5s دارم و ازش راضي هستم
                        تازگيا باتريش مشكل پيدا كرده به طوريكه از 50% ناگهان ميپره رو 28 %
                        البته هميشه نه ولي هر از چندگاهي رخ ميده ( اون پرش باتري هم هميشه تو اون درصد مخصوص رخ نميده ، بعضي وقتها تو يه درصد ديگه رخ ميده )
                        مشكل از چيه ؟
                        در ضمن ios 7.0.4 هستم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amir2033 نمایش پست ها
                          دوستان من حدود ١ سال ميشه 5s دارم و ازش راضي هستم
                          البته هميشه نه ولي هر از چندگاهي رخ ميده ( اون پرش باتري هم هميشه تو اون درصد مخصوص رخ نميده ، بعضي وقتها تو يه درصد ديگه رخ ميده )
                          مشكل از چيه ؟
                          در ضمن ios 7.0.4 هستم

مشکل از باتری گوشی هست
                          کالیبره کنید باتری درست میشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amir2033 نمایش پست ها
                          دوستان من حدود ١ سال ميشه 5s دارم و ازش راضي هستم
                          مشكل از چيه ؟
                          در ضمن ios 7.0.4 هستم

مشکل از باتری گوشی هست
                          کالیبره کنید باتری درست میشه

نظر

• سلام دوستان
                            دوتا سوال دارم
                            اولیش اینکه چطوری میشه باتری رو کالیبره کرد؟
                            بعد اینکه نمیدونم این سوالم جاش اینجاست یا نه ولی نرم افزار وایبر توی آپدیتاش از قابلیت انیمیشن هاش گفته ولی توی وایبر من و چنتا از دوستام این قابلیت وجود نداره
                            میخواستم بپرسم کسی از دوستان این مشکل رو داره ؟ راه حلی هست که انیمیشنهاش بیان؟
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              دوتا سوال دارم
                              بعد اینکه نمیدونم این سوالم جاش اینجاست یا نه ولی نرم افزار وایبر توی آپدیتاش از قابلیت انیمیشن هاش گفته ولی توی وایبر من و چنتا از دوستام این قابلیت وجود نداره
                              ممنون
                              دوست من شما سرچ و جستجو رو بلد هستید؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread100583.html

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              دوتا سوال دارم
                              ممنون
                              دوست من شما سرچ و جستجو رو بلد هستید؟

http://www.i-phone.ir/forums/thread100583.html

نظر

• وایبرتون باید اپدیت باشه حتما ....

نظر

صبر کنید ..
                                X