اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من يه مشكل عجيب دارم با گوشيم كه اول فكر ميكردم از فريم ور گوشيم باشه ولي تو چندينتا ورژن آي او اس كه اومده بازم مشكلم حل نشده
    مشكل اينه كه مثلا نرم افزار اينستاگرام پستاي حديد هوم رو لود نميكنه و ميگه اينترنت نداري يا كانكشنت مشكل داره و اينجور چيزا
    لاين هم همينطوره ، تو هردوشون وقتي وصل ميشم به چيز پي ان درست ميشه
    يه وقتايي درست ميشه خودبخود و بدون چيز پي ان يوقتا نه
    ري استور هم كردم بازم تغيير نكرد
    ممنون ميشم كمكم كنيد

نظر

• دوست عزیز ربطی به گوشی و فریمور نداره احتمالا برای ف ی ل ت ر هوشمند اپراتور ها باشه ... چون من با گوشی اندروید هم همین مشکل تو وایبر و لاین و اینستا دارم

نظر

• اقا یکی مارو روشن کنه بببینم از این ورژن 8.1.3 که هنوز جیلبریکش نیومده به این اپدیت جدید رو که 8.3 هست انجام بدیم یا نه ؟ چرا اینا جیلبریکش نمیاد ؟ میخوام ببینم الان اپدیتش بکنم یا نه ؟

نظر

• سلام خسته نباشید
          من امروز گوشیمو خریدم بار اول که متصل کردم به کامپیوتر آیتونز مشناختش ولی دیگه نمیشناسه هرکار بگین کردم به خدا دیونه شدم از دستش
          ده بار آیتونز نسخه های مختلفو نصب کردم نسخه آخر هم
          کابل اینا هم سالمه گوشی رو میخونه عکس اینا که گرفتیم رو نشون میده تو مای کامپیوتر ولی آیتونز میگه نمیشناستش خواهشا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط behrad.dln نمایش پست ها
            سلام خسته نباشید
            من امروز گوشیمو خریدم بار اول که متصل کردم به کامپیوتر آیتونز مشناختش ولی دیگه نمیشناسه هرکار بگین کردم به خدا دیونه شدم از دستش
            ده بار آیتونز نسخه های مختلفو نصب کردم نسخه آخر هم
            کابل اینا هم سالمه گوشی رو میخونه عکس اینا که گرفتیم رو نشون میده تو مای کامپیوتر ولی آیتونز میگه نمیشناستش خواهشا کمک کنید
            کسی نبود راهنمایی کنه؟

نظر

• صفحه نمایش

سلام به همه
              من چند روزیه به یه مشکل بر خوردن صفحه گوشیم ایفون 5 اس دور تا دور صفحه قرمز خیلی خیلی کم رنگه واسه چند نفرم دیدم مث مال من بود !!!! چرا اینطوریه ؟؟؟ اگه کسی میدونه به ایمیلم جواب بده ممنون میشم
              behnamf16@yahoo.com

نظر

• اره داداش منم به همین قرمزی صفحه نمایش برخوردم بدون برچسبم امتحان کردم واسه منم هست واسه چند نفر دیگه هم که دیدم بود واسه بعضی ها نبود نمی دونم چیه ولی هست قشتک تو رنگ سفید معلومه

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam9292 نمایش پست ها
                  سلام به همه
                  من چند روزیه به یه مشکل بر خوردن صفحه گوشیم ایفون 5 اس دور تا دور صفحه قرمز خیلی خیلی کم رنگه واسه چند نفرم دیدم مث مال من بود !!!! چرا اینطوریه ؟؟؟ اگه کسی میدونه به ایمیلم جواب بده ممنون میشم
                  behnamf16@yahoo.com
                  سلام کیفیت صفحه نمایش های ساخته شده فرق می کنه چون شرکت های مختلفی صفحه نمایش رو تولید میکنن

این مشکل فقط در صورتی به وجود می اید که شما از افق به صفحه نمایش نگاه کنید
                  دید از روبرو مشکلی نداشته همچنین مقدار قرمزی زیاد نمی شود

اما اگه شما هم مثه من خیلی حساسین بفروشینش

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط behnam9292 نمایش پست ها
                  سلام به همه
                  behnamf16@yahoo.com
                  سلام کیفیت صفحه نمایش های ساخته شده فرق می کنه چون شرکت های مختلفی صفحه نمایش رو تولید میکنن

این مشکل فقط در صورتی به وجود می اید که شما از افق به صفحه نمایش نگاه کنید
                  دید از روبرو مشکلی نداشته همچنین مقدار قرمزی زیاد نمی شود

اما اگه شما هم مثه من خیلی حساسین بفروشینش

نظر

• دوستان دستگاه مشتری غیر فعال شده
                    رمزشو اشتب زده

من الان فایل 8.1.3. دارم زیستور کنم
                    اما 8.3 اومده
                    من به چه طریقی میتونم این ورژن هارو ریستور کنم ؟؟؟؟؟

راهی داره؟
                    حتما باید به جدیدترین ورژن ریستور بشه؟

ممنون میشم دقیق بگین
                    فداتوون

نظر

• تا اونجایی که میدونم اپل اجازه دانگرید رو نمیده و فقط میتونید به 8.3 ریستور کنی باز باید اساتید بیانو نظر بدن من که خودم خواستم برم به 8.1.2 نتونستم

نظر

• دوستان ، ال سی دی و تاچ دو گوشی رو جا به جا کردم ، حالا سنسور اثر انگشت هر دو از کار افتاده !!! دلیل چیه ؟ ریستور کردم درست نشد!

نظر

• سلام وخسته نباشید
                          یه مشکلی دارم لطفا راهنمایی کنید
                          با iphone 5 s به وای فای وصل میشم ولی اینترنت نیست یا ظعیفه یا قطع میشه.با pc مشکلی ندارم .حتی روي شبکه دیگه هم همین وضعه .forget network هم کردم درست نشد.
                          لطفا راهنمايي كنين مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                            دوستان ، ال سی دی و تاچ دو گوشی رو جا به جا کردم ، حالا سنسور اثر انگشت هر دو از کار افتاده !!! دلیل چیه ؟ ریستور کردم درست نشد!
                            دوستان كسي اين مورد رو نداشته؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                              دوستان كسي اين مورد رو نداشته؟؟

دوسته عزيز كانكتور فينگرپرينت رو درست سرجاش قرار داديد ؟احتمالا از اونه.. اخرين پيچ رو كه مينديد يه قطعه فلزي هست !! اون بايد شبيه عكس قرار بگيره

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوست عزیز سنسور اثر انگشت هر گوشی فقط و فقط روی همون کار میکنه و اگه خراب بشه یا مثل کار شما جابه جا بشه دیگه هیچوقت کار نمیکنه...

نظر

صبر کنید ..
                                X