اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط madira نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند وقتي هست كه ديگه نميتونم از برنامه opendoor استفاده كنم و ديگه باز نميكنه، ميخواستم ببينم اين مشكل واسه همه هست يا فقط من اين مشكلو دارم؟و آيا راه حلي وجود داره؟

ممنون
    سلام دوست عزیز واسه من کار میکنه
    مطمئن شو آخرین نسخه نصب باشه

نظر

• سلام گوشی من موقع اجرای بازی های سنگین یا وقتی زیاد توی نت هستم صفحه ی ابی میاد و ریست میشه ios8 هم هست مشکل نرم افزاری هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
        سلام گوشی من موقع اجرای بازی های سنگین یا وقتی زیاد توی نت هستم صفحه ی ابی میاد و ریست میشه ios8 هم هست مشکل نرم افزاری هست؟
        ریستور کردید؟

نظر

• بله باز هم ریست میشه
          ورژن هم 8.2 هست ممکنه سخت افزاری باشه؟

نظر

• من از 3G رایتل استفاده می کنم. چند روزی است متوجه شده ام وقتی گوشی رو از حالت استندبای خارج میکنم ( on میکنم ) آنتن وایفای دیده نمیشه و بعد از چند ثانیه آنتن ظاهر میشه. دیشب منتظر پیامی بودم ( که همیشه با imessage برام پیغام میدن در خارج از کشوره) و تا ساعت 12 منتظر موندم و خبری نشد . گوشی رو که روشن کردم و وایبر رو زدم که پیام بدم ، پیغامش رو که دو ساعت قبل فرستاده بود دریافت کردم. البته احتمالا وایبر در این مساله نقشی نداره . ازتون استدعا می کنم که بگید چطور این مشکل رو حل کنم.

نظر

• دوستان میخوام گوشیو به تلویزیون وصل کنم...نوع کابلش چی هست؟
              من خودم یه گشتی زدم تو اینترنت گیج شدم از بس کابل های مختلف دیدم با مارک های مختلف...
              نوع اصل و فابریک اپل برای وصل شدن به تلویزیون چی هست؟

مرسی

نظر

• سلام....من ایفونم 5s هست الان ios8 روش هست(جیلبریک شده) الان میخوام به ios8.1.2 ریستور کنم میخوام ببینم با توجه به اینکه 8.2 اومده برا اپدیتش به 8.1.2 مشکلی پیش نمیاد؟؟؟یا ایتونز ارور نمیده؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط golakh نمایش پست ها
                  سلام....من ایفونم 5s هست الان ios8 روش هست(جیلبریک شده) الان میخوام به ios8.1.2 ریستور کنم میخوام ببینم با توجه به اینکه 8.2 اومده برا اپدیتش به 8.1.2 مشکلی پیش نمیاد؟؟؟یا ایتونز ارور نمیده؟؟؟؟
                  همونطور که گفتید، به دلیل اومدن 8.2 ، دیگه نمیتونید به 8.1.2 ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                    من اینو نمیدونستم و 8.1.2 رو دانلود کردم الان هیچ راهی نداره به 8.1.2 اپدیت کنم؟؟؟اگه با 8.1.2 ریستور کنم چه اتفاقی میوفته؟؟؟

ممنون از راهنماییتون....
                    ویرایش توسط golakh : https://i-phone.ir/forums/member/181599-golakh در ساعت 08-04-2015, 04:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                      موقع عرضه نسخه جدید اپل رستور به نسخه قبل رو مسدود میکنه

نظر

• پس اگه من الان 8.2 رو دانلود کنم بدون مشکل ریستور میشه؟؟؟؟ خبر ندارید کی جیلبریک این نسخه میاد؟؟؟

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط golakh نمایش پست ها
                          من اینو نمیدونستم و 8.1.2 رو دانلود کردم الان هیچ راهی نداره به 8.1.2 اپدیت کنم؟؟؟اگه با 8.1.2 ریستور کنم چه اتفاقی میوفته؟؟؟

ممنون از راهنماییتون....
                          سلام
                          من در مورد اين كه ايا ايفون ٥ رو هم ميشه به اين روش آپديت كرد يا نه به صورت قطعى اطلاعى ندارم ولى شما ميتونيد با يه سرى برنامه مانندtiny umbrella , و استفاده از shsh كه از گوشى ميگيريد و يك نسخه از iOS مورد نظرتون گوشى رو آپديت كنيد (البته به صورت جيلبريك شده مسلماً) و اين كه از همين روش دانگريد هم ميشه كرد
                          فكر ميكنم در موردش يه جايى توى همين سايت نوشته توى بخش جيلبريك و سايديا فكر ميكنم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط golakh نمایش پست ها

ممنون از راهنماییتون....
                          سلام
                          من در مورد اين كه ايا ايفون ٥ رو هم ميشه به اين روش آپديت كرد يا نه به صورت قطعى اطلاعى ندارم ولى شما ميتونيد با يه سرى برنامه مانندtiny umbrella , و استفاده از shsh كه از گوشى ميگيريد و يك نسخه از iOS مورد نظرتون گوشى رو آپديت كنيد (البته به صورت جيلبريك شده مسلماً) و اين كه از همين روش دانگريد هم ميشه كرد
                          فكر ميكنم در موردش يه جايى توى همين سايت نوشته توى بخش جيلبريك و سايديا فكر ميكنم

نظر

• نوشته اصلی توسط madira نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            چند وقتي هست كه ديگه نميتونم از برنامه opendoor استفاده كنم و ديگه باز نميكنه، ميخواستم ببينم اين مشكل واسه همه هست يا فقط من اين مشكلو دارم؟و آيا راه حلي وجود داره؟

ممنون
                            براى من هم همين طوره دوست عزيز به دليل قوى تر شدن فيلترينگ هاى توى چند روز اخيره استفاده از چيز پى ان هم كمكى نميكنه

نظر

• دوستان من یه مشکلی با همراه بانک ملت دارم:قبلن روی گوشیم کار میکرد بعد یهو ایکونش ناپدید شد دوباره رفتم دانلود کردم موقع نصب یا نصب نمیشه کامل یا نصب تموم میشه ولی چیزی ایجاد نمیشه انگار میپره کسی میتونه راهنماییم کنه؟
                              ممنونم

نظر

• سلام دوستان
                                من یه آیفون 5s 32 گیگ دارم
                                نمیدونم چرا تازگیا وقتی میخوام روش برنامه نصب کنم از داخل آیتیونز یا vshare یا هر برنامه مشابه دیگه ای وقتی که برناممه رو دانلود میکنه و میخواد نصب بشه خطای زیر رو میده
                                این عکسی که گرفتم مربوط به برنامه vshare هست ولی برا آیتیونز هم همینطوره

نظر

صبر کنید ..
                                X