اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط the_into نمایش پست ها
    سلام
    عید رو به همه عزیزان تبریک میگم
    یک سال و نیم میشه ایفون 5S 16G خریدم
    اما مشکلم اینه تازگیه مشکل باتری پیدا کردم..مثلا وقتی شارژ گوشی به 30-20% میرسه خود به خود گوشی خاموش میشه و اون علامتی رو میاره که وقتی شارژ نداره(آیتونز و کابل)
    بعدش که میزنی شارژ سریع برمیگرده به حالت قبلیو روشن میشه.
    درکل باتری احساس میکنم اون بازده روزای اول رو نداره اصلا.
    اینی که میگم کم میکنه یهو فقط 2.3 بار اتفاق افتاده .
    دیشب گوشی رو سایلنت گذاشتم.و وای فای اینا و کلی چیزای دیگه رو خاموش کردم..صبح گوشی با همون مقدار شب بود..!!
    حالا دیگه نمیدونم
    خیلی از چیزا معمولا خاموشه همیشه(location-auto update-mail)ولی دیگه نمیتونم که همه چیرو خاموش کنم..گوشی خریدیم که استفاده کنیم ...
    ممکنه مشکل از Ios باشه ؟؟ یا ... ؟؟؟راه حل چی پیشنهاد میکنید ؟ تعویض باتری یا ... ؟؟؟
    چند تا عکس هم ضمیمه شد..
    خیلی ممنون
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

.
    سلام دوستان بنده هم همین مشکلو دارم و وقتی باتری رو ۳۰ یا ۱۰ یا همین حدود هست گوشی خاموش میشه و وقتی به یه منبع شارژ وصلش میکنم سریعا روشن میشه و نشون میده مثلا ۳۰ درصد یا ۲۰ درصد شارژ داره ممنون مشم راهنماییم کنید

نظر

• من فکر کنم بخاطر شارژ کامل نشدن باطری باشه من خودم همیشه گوشیم رو میزارم کامل شارژ بشه و بعد ازش استفاده میکنم. اما تو این تعطیلات نیم ساعت به شارژ بود بعد ازش استفاده میکردم یا در حین شارژ با وای فای و... بعد تو همین تعطیلات 2 بار روی 16% و 10% خاموش شد که بمحض شارژ دوباره رو همون مقدار روشن شد. و الان که با روال قبلی شارژش کردم مشکل از بین رفته

نظر

• سلام دوست عزیز.با نرم افزار کویک تایم میتونین اسلو موشن هارو نگاه کنین.موفق باشین

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• باسلام
          دوستان امروز بدون انجام هیچ کار خاصی رو گوشیم به مشکل زیر برخوردم

گوشی تاچ و دکمه هاش کار نمی کنه و توی لوپ افتاده مدام ریست میشه و گاهی اوقات صفحه ابی میشه و ریست میشه
          مشکل چی میتونه باشه وراه حل چیه ؟

نظر

• اقا تورو خدا یکی جواب بده.من کلی تو انجمن گشتم ولی جوابی پیدا نکردم مجبور شدم سوال کنم ...من تانگبو رو گوشی نصب کردم و نرم افزارشم رو سیستم نصب کردم..با تاگبو برنامه وبازی نصب کردم...حالا هر وقت میخوام از ایتونز استفاده کنم گوشی سینک نمیشه هی پیغام آتوریزور میاد که اونم انجام میدم...ولی بازم گوشی با ایتونز سینک نمیشه؟؟؟؟؟؟ در ضمن گوشی جیلبریک هم نیستش....یکی گفت باید برنامه و بازی ها که با تانگبو نصب کردی رو باید پاک کنی و پروفایل تانگبو که تو ستینگ بخش جنرال گوشی هستشم باید پاک کنی ولی من هرچی میگردم پروفایل پیدا نمیکنم که پاک کنم.... حالا اگه همینجوری برنامه هاا وبازی هااا رو با خود برنامه تانگبو رو تو گوشی پاک کنم مشکل حل میشه؟؟؟؟؟؟ اخه من پروفایل تانگبو پیدا نکردم که پاک کنم....لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام دوستان، یه سوال: آیا ما ویزی به نام گوشی های refresh داریم؟ به این معنی که گوشی های مشکل داره به آیفون مرجوع و تعمیر میشه و بعد وارد بازار میکنن و به قیمت پایین تر به فروش میرسه.
              آیا چنین چیزی وجود داره؟ و اگه داره ریسکی نیست خرید چنین گوشی هایی؟
              ممنون
              یا حق

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                اقا تورو خدا یکی جواب بده.من کلی تو انجمن گشتم ولی جوابی پیدا نکردم مجبور شدم سوال کنم ...من تانگبو رو گوشی نصب کردم و نرم افزارشم رو سیستم نصب کردم..با تاگبو برنامه وبازی نصب کردم...حالا هر وقت میخوام از ایتونز استفاده کنم گوشی سینک نمیشه هی پیغام آتوریزور میاد که اونم انجام میدم...ولی بازم گوشی با ایتونز سینک نمیشه؟؟؟؟؟؟ در ضمن گوشی جیلبریک هم نیستش....یکی گفت باید برنامه و بازی ها که با تانگبو نصب کردی رو باید پاک کنی و پروفایل تانگبو که تو ستینگ بخش جنرال گوشی هستشم باید پاک کنی ولی من هرچی میگردم پروفایل پیدا نمیکنم که پاک کنم.... حالا اگه همینجوری برنامه هاا وبازی هااا رو با خود برنامه تانگبو رو تو گوشی پاک کنم مشکل حل میشه؟؟؟؟؟؟ اخه من پروفایل تانگبو پیدا نکردم که پاک کنم....لطفا راهنمایی کنید
                دوست عزيز وقتي با تانگبو برنامه نصب كنيد ديگه سينك نميشه با آيتونز اگه سينك بشه همه برنامه هارو پاك ميكنه
                درواقع اتورايزرو فراموش ميكنه
                از آي تولز ميتونين استفاده كنين بدون مشكل حذف برنامه ها

نظر

• نوشته اصلی توسط bubo3d نمایش پست ها
                  سلام دوستان، یه سوال: آیا ما ویزی به نام گوشی های refresh داریم؟ به این معنی که گوشی های مشکل داره به آیفون مرجوع و تعمیر میشه و بعد وارد بازار میکنن و به قیمت پایین تر به فروش میرسه.
                  آیا چنین چیزی وجود داره؟ و اگه داره ریسکی نیست خرید چنین گوشی هایی؟
                  ممنون
                  یا حق
                  الان تا جايي كه من ديدم آيفون هاي ريفرش رو به كسايي كه اطلاعي ندارن راحت ميفروشن.
                  ميتونين تاپيك طرز تشخيص گوشي هاي ريفرش و اصلي رو بخونين اگه نبود ميتونيد از گوگل پيدا كنيد

نظر

• منظورتون از آي تولز اینکه تمام برنامه ها و خود تاگبو رو باهاش پاک کنم مشکل سینک با ایتونز حل میشه؟؟؟؟ اگه نه !!!!بگید من چیکار کنم تا با ایتونز سینک بشم؟؟؟ اخه پروفایل تانگبو تو گوشی نیست که پاک کنم....خواهشن راهنمایی کنید

نظر

• سلام دوستان
                      یه مشکلی دارم اینه که ارتباط وای فای گوشیم بعد از خاموش شدن صفحه (استندبای) قطع میشه!
                      توو انجمن ها دیدم که جوابها متفاوته..یکی میگه طبیعیه و بخاطر مدیریت مصرف باتریه و کاریش نمیشه کرد و دیگری میگه نه مال من اینطور نیست همش فعاله!!
                      توو انجمن های خارجی هم دیدم که جوابها متفاوت بود!
                      حالا واقعیت چیه؟؟
                      وای فای که قطع میشه حتی دیگه دریافت پیام از وایبر یا دیگر شبکه های اجتماعی رو ندارم
                      ممنون میشم بگید مال شما به چه صورته در همین ورژن سیستم عامل و راه حل پیشنهادی

پ.ن: ورژن 8.2 - گوشی 5s

نظر

• سلام
                        چرا بعضی از مخاطبین( contacts) یهویی میرن تو بخش # ؟

نظر

• اقا تورو خدا یکی جواب بده.من کلی تو انجمن گشتم ولی جوابی پیدا نکردم مجبور شدم سوال کنم ...من تانگبو رو گوشی نصب کردم و نرم افزارشم رو سیستم نصب کردم..با تاگبو برنامه وبازی نصب کردم...حالا هر وقت میخوام از ایتونز استفاده کنم گوشی سینک نمیشه هی پیغام آتوریزور میاد که اونم انجام میدم...ولی بازم گوشی با ایتونز سینک نمیشه؟؟؟؟؟؟ در ضمن گوشی جیلبریک هم نیستش....یکی گفت باید برنامه و بازی ها که با تانگبو نصب کردی رو باید پاک کنی و پروفایل تانگبو که تو ستینگ بخش جنرال گوشی هستشم باید پاک کنی ولی من هرچی میگردم پروفایل پیدا نمیکنم که پاک کنم.... حالا اگه همینجوری برنامه هاا وبازی هااا رو با خود برنامه تانگبو رو تو گوشی پاک کنم مشکل حل میشه؟؟؟؟؟؟ اخه من پروفایل تانگبو پیدا نکردم که پاک کنم....لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

دوست عزیز
                            شما فقط نرم افزار تانگبو رو از تو گوشی و از روی کامپیوتر پاک کنید و تمام برنامه هایی که با تانگبو گرفتید رو پاک کنید.
                            بعد فکر نکنم دیگه مشکلی باشه.
                            در ضمن دوست عزیز سعی کنید از اینجور نرم افزار های متفرقه استفاده نکنید آیتونز نرم افزار به این خوبی چرا از اون استفاده نمیکنید!!!!؟؟؟؟؟؟
                            امیدوارم که مشکلتون حل بشه.
                            موفق باشید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            ویرایش توسط amir.f : https://i-phone.ir/forums/member/157380-amir-f در ساعت 05-04-2015, 01:34 PM

نظر

• سلام به همه دوستان عزیز من مدتی گوشی 5s دارم . روز اولی که خریرم سیم ایرانسل کلا بد توش آنتن میداد یعنی تو یه موقعیت مناسب بین من و 6 کلی ضعف آنتن داشتم و جایی که این مساله حاد میشد موقع شارژ باطری No service میشد!!! الان سیم همراه اول دارم اما اینم بعضی مواقع آنتنش میپره و کلا 3G غیر فعاله بندرت اینترنت دارم!!! نمیدونم باید ریستور کنم یا نه؟؟؟ یا مشکل سخت افزاریه؟؟ لطفا راهنمایی کنید

در ضمن برنامه Signal booster رو کسی باهاش کار کرده؟؟؟؟

نظر

• سلام دوستان
                                چند وقتي هست كه ديگه نميتونم از برنامه opendoor استفاده كنم و ديگه باز نميكنه، ميخواستم ببينم اين مشكل واسه همه هست يا فقط من اين مشكلو دارم؟و آيا راه حلي وجود داره؟

ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X