اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بچه ها توروخدا کمکم کنین
    گوشیم 5s هست
    اولین بار از ios7.1.2 انلاین کردمش ios8.1.3
    بعد همش وقتی از پایین نوار و میکشی بالا یکم لگ میزنه مخصوصا تو صفحه قفلش
    حتی وقتی تنظیم کارخونه برمیگردونی spotlighto میکشی بالا تیکه تیکه میره بالا و بعد یه مدت درست میشه
    دیشب ios 8.2 کردمش درست شد اما باز تنظیم کارخونه کردم ایطور شد
    امکان داره واسه انلاین کردنش باشه؟؟؟؟؟ توروخدا کمکم کنین رو مغزهههههه

نظر

• ساعت دستگاه دقیقه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenneshom نمایش پست ها
        سلام بچه ها توروخدا کمکم کنین
        گوشیم 5s هست
        اولین بار از ios7.1.2 انلاین کردمش ios8.1.3
        بعد همش وقتی از پایین نوار و میکشی بالا یکم لگ میزنه مخصوصا تو صفحه قفلش
        حتی وقتی تنظیم کارخونه برمیگردونی spotlighto میکشی بالا تیکه تیکه میره بالا و بعد یه مدت درست میشه
        دیشب ios 8.2 کردمش درست شد اما باز تنظیم کارخونه کردم ایطور شد
        امکان داره واسه انلاین کردنش باشه؟؟؟؟؟ توروخدا کمکم کنین رو مغزهههههه

دوست عزیز بهترین روش ریستور با کامپیوتر هستش
        بعضی از دستگاه ها تو آپدیت با خود گوشی به این مشکلات بر می خورند که با ریستور حل میشند
        و دلیلی هم نداره هی تنظیم کارخونه کنید چون با ریستور خودش همه چی رو پاک میکنه

موفق باشید

نظر

• با حالت DFU امتحان كردي؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان عزیز سلام..
            یه سوال داشتم خیلی وقته...فیلم های اسلو موشن که میگیریم با گوشی توی کامپیوتر با چه پلیری همونجور اسلو نشون میده ؟ با ویندوز مدیا پلیر و Km که نرمال نشون نمیده..و اینکه تو گوشی راحت میشه دستکاری کرد فیلم رو و هرجاییشو اسلو کرد...هرجور که تغییر بدیمش بعد بریزیم تو کامپیوتر اونجوری نشون میده ؟
            کلا یه راهنمایی بکنین ممنون میشم.

مرسی

نظر

• بله امتحان کردم ولی فرقی نکرد

نظر

• سلام دوستان.گوشی هر وقت به وای فای کانکت میشه ...یکسر چراغ وای فای مودم چشمک میزنه !!اصلا کاری انجام نمیدم ...حتی وقتی گوشی تو استند بای هستش و قفل هم چراغ وای فای مودم چشمک میزنه و کار میکنه شارژ باطری هم کم میشه.گوشی رو امروز به ios8.1.3 هم ریستور کردم . لطفا راهنمایی کنید.در ضمن این کار هااا رو انجام دادم rest network setting کردم...background app refresh خاموشه...update اتوماتیک app store هم خاموشه..software update هیچ پیغامی نیست...کمک کنید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                  سلام دوستان.گوشی هر وقت به وای فای کانکت میشه ...یکسر چراغ وای فای مودم چشمک میزنه !!اصلا کاری انجام نمیدم ...حتی وقتی گوشی تو استند بای هستش و قفل هم چراغ وای فای مودم چشمک میزنه و کار میکنه شارژ باطری هم کم میشه.گوشی رو امروز به ios8.1.3 هم ریستور کردم . لطفا راهنمایی کنید.در ضمن این کار هااا رو انجام دادم rest network setting کردم...background app refresh خاموشه...update اتوماتیک app store هم خاموشه..software update هیچ پیغامی نیست...کمک کنید.ممنون
                  سلام. برنامه های آب و هوا و... خوب شاید آپ میشه وضعیتشون

نظر

• یه سوال اگه وای فای گوشی مشکل داشته باشه.یعنی کند بودن منظورم هستش. مثلا تو وایبر پیغام برام خیلی راحت میاد ولی من میخوام پیام بدم یکم طول میکشه!!!!

نظر

• روش فعال کردن ایفونی که در حالت Lost قرار داره ؟

سلام

یک گوشی برا دوستم از استرالیا اوردن

ولی معلوم شد که گوشی در حالت Lost در سرور هست یعنی در بلک لیست می باشد و امکان حذف اپل آیدی روی سرویس iCloud Remover وجود ندارد .

همچین ایفونی چه جوری میشه فعال کرد ؟؟

رو صفحه خود ایفون iphone is disabled میاد وهیچ درسترسی به خود گوشی ندارم

البته وقتی سیم کارت گذاشتم معلوم شد که انلاکه وزنگ میخوره ومیتونم جواب بدم حتی

با تشکر

نظر

• هیچ راه حلی به جز وارد کردن Apple ID که از طریق اون گوشی Lost اعلام شده است ندارید. در صورت عدم دسترسی به Apple ID مذکور گوشی عملا بلااستفاده است

نظر

• نوشته اصلی توسط parhaam نمایش پست ها
                          هیچ راه حلی به جز وارد کردن apple id که از طریق اون گوشی lost اعلام شده است ندارید. در صورت عدم دسترسی به apple id مذکور گوشی عملا بلااستفاده است
                          مرسی برا راهنمایی دوست عزیز

ولی با عوض کردن chipset مخصوص imei ميشه اينكارو كرد ؟ يا ايفوني كه خراب شده مثلا
                          ودر كل با تعميرات هاردويري ميشه راه انداختش ؟

چطوری میتونم مشخصات صاحبشو در بیارم که به دوستم بگم اونرو برسونه ؟ میشه اصلا ؟

نظر

• سلام
                            آیفون 5s با اپراتور sprint آنلاک میشه یا نه؟
                            مرسی...

نظر

• نوشته اصلی توسط mr_7 نمایش پست ها
                              سلام
                              آیفون 5s با اپراتور sprint آنلاک میشه یا نه؟
                              مرسی...
                              درود
                              بله دوست عزيز انلاك ميشه حدود ٣٢٠

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                                یه سوال اگه وای فای گوشی مشکل داشته باشه.یعنی کند بودن منظورم هستش. مثلا تو وایبر پیغام برام خیلی راحت میاد ولی من میخوام پیام بدم یکم طول میکشه!!!!
                                ممکنه آپلود اینترنت شما مشکل داشته باشه. یه بار از طریق برنامه یا سایت speedtest تست بگیرید.
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X