اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط meysammomeni نمایش پست ها
    سلام بچه ها خوبید ؟ عزیزان 2هفته هست خریدم و هر 5 شنبه یه اخطار میاد روی آیفون 5s به این محتوا کسی میدونه این چیه ؟ رو اعصابم iphone not backed up.this iphone hasnt been backedup.
    backups happen when this iphone is plugged in ,locked, and connect to wifi. این برای چیه ؟ .
    اکانت آی کلود گوشیتنون رو غیر فعال کنید
    Setting=>>iCloud

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• تشکر از همه دوستانی که راهنمایی کردن بعد عمری کار با اندروید به اصرار بقیه اومدیم iOS سخته یکم ولی جدا تفاوت احساس میکنم !!

یه برنامه خوب و کامل موزیک پلیر هم معرفی کنید !

نظر

• با سلام خدم بر و بچ گل
        اقا من یه مشکل دارم
        در دفتر تلفن من تعداد مخاطبین رو بهم نشون نمی ده. یعنی الان نمی دونم افرادی که در دفتر تلفن گوشی دارم چند نفر هستند، تو سیستم قبلی (ios 6) این مشکل رو نداشتم

گوشی الان : 5s
        سیستم : ios 7.0.4
        ویرایش توسط javadshirazi : https://i-phone.ir/forums/member/87151-javadshirazi در ساعت 22-11-2013, 06:39 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط javadshirazi نمایش پست ها
          با سلام خدم بر و بچ گل
          اقا من یه مشکل دارم
          در دفتر تلفن من تعداد مخاطبین رو بهم نشون نمی ده. یعنی الان نمی دونم افرادی که در دفتر تلفن گوشی دارم چند نفر هستند، تو سیستم قبلی (ios 6) این مشکل رو نداشتم

گوشی الان : 5s
          سیستم : ios 7.0.4
          برای من هم نشون نمیده.درست میگید تو 6 نشون میداد.احتمالا مشکل من و شما نیست و مشکل 7 هستش

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Insomnium نمایش پست ها
          تشکر از همه دوستانی که راهنمایی کردن بعد عمری کار با اندروید به اصرار بقیه اومدیم iOS سخته یکم ولی جدا تفاوت احساس میکنم !!

یه برنامه خوب و کامل موزیک پلیر هم معرفی کنید !
          avplayer

نظر

• نوشته اصلی توسط meysammomeni نمایش پست ها
            سلام بچه ها خوبید ؟ عزیزان هر 5 شنبه یه اخطار میاد روی آیفون 5s به این محتوا کسی میدونه این چیه ؟ رو اعصابم iphone not backed up.this iphone hasnt been backedup.
            backups happen when this iphone is plugged in ,locked, and connect to wifi. این برای چیه ؟ .
            icloud رو خاموش کن

نظر

• سلام.
              سوالی که من دارم اینه که باتریش در مقایسه با آیفون ۵ چطوره؟

نظر

• سلام دوستان یه سوال داشتم من می خوام یه 5اس بگیرم پارت امارات می خواستم ببنم فیس تایم صوتیش کار می کنه یا اونم قطه مثل تصویرش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                  ببینید این موضوع با استفاده ی کاربر با گوشی رابطه ی مستقیم داره و استفاده ی هر فردی هم با فرد دیگر متفاوت هست

شما اطلاعات در مورد زمان شارز دهی گوشی و هم چنین مدت زمان استفاده رو اعلام کنید تا بتوان بررسی کرد

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                  همونطوری که گفتید من تست گرفتم.الان بعد از یک شارژ کامل (که حدودا 1 ساعت و 40 دقیقه طول کشید) 7 ساعت usage نوشته و 1 روز و 7 ساعت هم standby(الان هم 4% باقی مونده).که در این مدت تلفیق کارها مثل وبگردی.بازی.تلفن و sms رو انجام دادم.حالا ایا باتری من بدون مشکل هست یا با توجه به 10 ساعت ای که اپل خودش گفته ایفون من جز گوشی های مشکل داره؟ممنون
                  ویرایش توسط ardavanj : https://i-phone.ir/forums/member/37714-ardavanj در ساعت 22-11-2013, 03:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
                    همونطوری که گفتید من تست گرفتم.الان بعد از یک شارژ کامل (که حدودا 1 ساعت و 40 دقیقه طول کشید) 7 ساعت usage نوشته و 1 روز و 7 ساعت هم standby(الان هم 4% باقی مونده).که در این مدت تلفیق کارها مثل وبگردی.بازی.تلفن و sms رو انجام دادم.حالا ایا باتری من بدون مشکل هست یا با توجه به 10 ساعت ای که اپل خودش گفته ایفون من جز گوشی های مشکل داره؟ممنون
                    باتری گوشی شما مشکلی نداره. خیالتون راحت

نظر

• چندتا سایت معتبر و مطمئن فروش اینترنتی گیفت کارت آیتونز رو اگه می شناسین معرفی کنین ؟؟؟

نظر

• سلام دوستان
                        ببخشید این صدای لنز دوربین که توی ۴اس و ۵ بود برای من توی ۵اس هم هست :-(
                        برای شما هم همینه ؟! ایفونو که تکون میدید عین نمکدون یکم صدا میده ؟!
                        بعضی مواقع هنگام ویبره هم انگار یه چیز اضافه میلرزه یعنی همین لنز دوربین تکون میخوره انکار
                        برای همه همینه ؟! من یکم نگران شدم

نظر

• سلام دوستان خوبید انشاالله؟ آقایون من 2 هفتس که آیفون 5s گرفتم قسمت اپل آیدی آیدیمو میزنم با این ارور مواجه میشم ارور cannot connect to itunes store . تو app store هم میرم که ست کنم باز نمیشه و همین ارورمیده نمیدونم ایراد کجاست .

نظر

• با سلام خدمت همه دوستای گل
                            من میخام 5s بگیرم
                            میخاستم ببینم 16 گیگ دقیق دقیق دقیق چند گیگ در دسترس هست
                            و این ک کم نمیارم؟
                            این موضوع خیلی داره اذیتم می کنه یکی منو کامل راهنمایی کنه ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط aaa-ali200 نمایش پست ها
                              با سلام خدمت همه دوستای گل
                              من میخام 5s بگیرم
                              میخاستم ببینم 16 گیگ دقیق دقیق دقیق چند گیگ در دسترس هست
                              و این ک کم نمیارم؟
                              این موضوع خیلی داره اذیتم می کنه یکی منو کامل راهنمایی کنه ممنون میشم
                              فکر کنم ۱۳.۷ باشه اگه اشتباه نکنم
                              چرا به نظر من کم هست ۳۲ یا ۶۴ بردارید بهتر هست

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                                فکر کنم ۱۳.۷ باشه اگه اشتباه نکنم
                                چرا به نظر من کم هست ۳۲ یا ۶۴ بردارید بهتر هست
                                کس دیگه ای نظری نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X