اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط reza_1364 نمایش پست ها
    کلا از وقتی که جیلبریک کنی این مشکل پیش میاد
    درست هم نمیشه مگر اینکه ریستور کنی و جیلبریک رو پاک کنی

- - - - - - - - - -

بچه ها من چجوری میتونن کاری کنم که تاریخ تولدهای دوستام به عنوان alert رووی گووشیم بیاد؟

همه رو داخل تقویم ایفون گذاشتم
    مي توني از برنامه ي زير استفاده كنيد.
    من سال هاست ازش استفاده مي كنم.
    خودش اتوماتيك تولد ها رو از توي كانتك ها و تقويم تشخيص مي ده.
    اينترفيس خيلي راحت و ساده اي هم داره.

iDay Deluxe by ihanwel.com
    https://appsto.re/se/QA2os.i
    ویرایش توسط HERO : https://i-phone.ir/forums/member/9103-hero در ساعت 19-12-2014, 01:18 AM

نظر

• من برنامه ها رو برام ریختن
      این تانگبو چی هست؟

نظر

• دوستان به طور عجیبی برنامه AppStore کرش کرد چندین برنامه دیگر نیز به همین شکل iOS 8.1.2

نظر

• نوشته اصلی توسط s..aee..d نمایش پست ها
          من برنامه ها رو برام ریختن
          این تانگبو چی هست؟
          میتونید کرک شده نرم افزارها رو توش بگیرید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• عدم دريافت و انتقال صدا در هنگام مكالمه

سلام وقت همه دوستان بخير
            اول از همه اگر اين موضوع محلش اينجا نيست عذر خواهي ميكنم . سرچ كردم و مواردي پيدا شد كه تقريبا شبيه مشكل گوشي من بود اما دقيقا اين مشكل نبود .
            من يك فروند 5s دارم كه يك مشكل عجيبي پيدا كرده
            بدون اينكه ضربه بخوره يا رطوبت ، خود به خود چند وقته كه طوري شده
            وقتي زنگ ميزنم يا زنگ ميخوره و تماس رو برقرار ميكنم . نه صداي من منتقل ميشه و نه صداي مخاطب ؟!‌
            در نرم افزار وايبر چك كردم هيچ مشكلي نداشت ! يعني خيلي راحت هم زنگ ميخوره - هم صدا با كيفيت بالا منتقل ميشه
            اما در تماس هاي Gsm ‌متاسفانه مشكل دارم .
            نمايندگي هم بردم نصف روز تست كرد دست آخر گفت مشكل از سيم كارته و شبكه ها خرابه -
            بردم سيم كارت رو عوض كردم دو سه روزي درست شد اما لان باز اينجوري شده !‌
            سيم كارت روش همراه اوله - البته امروز قصد دارم برم و ايرانسل بخرم ببينم با اونم مشكل داره يا نه .
            و البته يك نكته اي هم متوجه شدم
            وقتي شماره ميگيرم و دكمه كال رو ميزنم . اول گوشي يكبار قسمت صفحه كليد رو مياره ( هنگ ميكنه !‌ ) بعد در صفحه تماس اول دكمه قرمز مياد بعد چند ثانيه ساير دكمه ها !‌ و دقيقا مشكل عدم انتقال صدا رو دارم
            اما وقتي قرار باشه گوشي صدا روبه خوبي منتقل كنه و اين مشكل عدم انتقال صدا نباشه ‏ ، همين كه دكمه كال رو ميزنم سريع تمام دكمه هاي صفحه ارتباط تماس مياد !‌
            يعني خودم مي فهم الان اين شماره اي كه گرفتم قرار صدا رد و بدل بشه يا نه

يك سوال ديگه هم اينكه تو همين انجمن ميخوندم بچه ها نوشتند موقعه فيلم برداري وقتي به صفحه ضربه ميزني نبايد صدا ضبط بشه !‌ من تست كردم متاسفانه صدا ضبط ميشه !‌
            حالا چه كنم ؟

ممنون از راهنمايي هاتون

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
              از طريق خود گوشي آپديت كرديد يا كلا از اول Restore كرديد؟
              از ظریق خود گوشی

نظر

• راه حلی ، توییکی وجود داره کرش اپل استور و برنامه های دانلود شده از اپل استور رو درست کنه

نظر

• درود
                  دوستان میخواستم بدونم iPhone 5S 16GB همراه با iOS 8.2 چقدر فضای خالی برای استفاده داره؟! اگه لطف کنید بصورت دقیق بگید ممنونتون میشم چون این گوشی رو میخوام چندین سال استفاده کنم مقدار حافظه داخلیش برام مهمه.
                  من تقریبا یک ماه دیگه قراره این مدل رو بگیرم, با توجه به بالا رفتن دوباره دلار, به نظرتون بصرفه هست این مدل رو بگیرم یا 6؟! (اگه سوالم بی‌ربط به تاپیکه پیشاپیش عذر میخوام.اگه تاپیکی برای اطلاع از قیمت روز آیفون تو این سایت هست ممنون میشم لینکش رو بدید.)

نظر

• سلام دوستان ما چیزی از سرویس تانبگو بگیریم با اپل استور میشه دانلود کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
                      سلام دوستان ما چیزی از سرویس تانبگو بگیریم با اپل استور میشه دانلود کرد ؟
                      اره میشه ولی سینک دیگه نمیتونید بکنید
                      من کلا از ایتیونز استفاده نمیکنم
                      Tangbu و itools

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
                        سلام دوستان ما چیزی از سرویس تانبگو بگیریم با اپل استور میشه دانلود کرد ؟
                        اين دو تا چه ربطي به هم دارند دوست عزيز؟
                        اپل استور اوريجيناله. اون و سيبچه برنامه هاشون كركه اگر هم از اون پولي هاشون خريداري كنيد، فقط توي ماركت خودشون قانونيه و هيچ ربطي به اپل و اپل استور نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط KaKaShi Sensei نمایش پست ها
                          درود
                          دوستان میخواستم بدونم iPhone 5S 16GB همراه با iOS 8.2 چقدر فضای خالی برای استفاده داره؟! اگه لطف کنید بصورت دقیق بگید ممنونتون میشم چون این گوشی رو میخوام چندین سال استفاده کنم مقدار حافظه داخلیش برام مهمه.
                          من تقریبا یک ماه دیگه قراره این مدل رو بگیرم, با توجه به بالا رفتن دوباره دلار, به نظرتون بصرفه هست این مدل رو بگیرم یا 6؟! (اگه سوالم بی‌ربط به تاپیکه پیشاپیش عذر میخوام.اگه تاپیکی برای اطلاع از قیمت روز آیفون تو این سایت هست ممنون میشم لینکش رو بدید.)
                          کسی نبود؟!

نظر

• سلام دوستان من نمیخوام جیلبریک کنم و از سرویس تانگبو استفاده کنم ایا راهی هست بشه روی ای او لس نصب کرد بازی جیلبریک هم که میکنی یکم سرعت دستگاه و پایداری میاد پایین چیکار کنم راهی هست تا بازی نصب کنم اگر هست لطفا کمک کنید ممنون میشم.
                            راستی یه سوال الان کلش اف کلنز من نصب کردم توی گیم سنتر وارد شدم الان گوشیم را ریستور کنم و دوباره نصب کنم و اکانت گیم سنتر رو بزنم بازی من برمیگرده یا خیر؟
                            یه دنیا ممنون ازتون...

نظر

• نوشته اصلی توسط borzo12345 نمایش پست ها
                              سلام دوستان من نمیخوام جیلبریک کنم و از سرویس تانگبو استفاده کنم ایا راهی هست بشه روی ای او لس نصب کرد بازی جیلبریک هم که میکنی یکم سرعت دستگاه و پایداری میاد پایین چیکار کنم راهی هست تا بازی نصب کنم اگر هست لطفا کمک کنید ممنون میشم.
                              راستی یه سوال الان کلش اف کلنز من نصب کردم توی گیم سنتر وارد شدم الان گوشیم را ریستور کنم و دوباره نصب کنم و اکانت گیم سنتر رو بزنم بازی من برمیگرده یا خیر؟
                              یه دنیا ممنون ازتون...
                              در مورد گزینه اول نمیتونم راهنمایی زیادی بکنم٬ اما در مورد گزینه دوم بله برمیگرده

نظر

• نوشته اصلی توسط KaKaShi Sensei نمایش پست ها
                                کسی نبود؟!
                                در iOS 8.1.1 حجم 9.2 گیگ در اختیار کاربر است

Sent from my iPhone 5S

نظر

صبر کنید ..
                                X