اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alikoko نمایش پست ها
    با سلام

از وقتی که ایفونمو به 7.0.3 اپدیت کردم. وقتی به wifi وصل میشم هر 2 .3 دقیقه قطع میشه و دوباره باید wifi خاموش روشن کنم تا دوباره به نت وصل بشه.

این باگه یا مشکل سخت افزاریه؟

بالای 5.6 بار restore کردم بازم درست نشد.
    در قسمت تنظیمات مودم وایرلس ساعت مودم رو روی nederland تنظیم کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
      تا حالا همچین مشکلی گزارش نشده .
      شما احتمالا بد لمس میکنی .
      چون زاویه دار نباید گوشی رو لمس کرد .
      در ضمن ایفون بهترین گوشی لمسی دنیاست .
      اتفاقا ایشون درست میگن.
      بیشتر قسمتهای پنل مشکل دارن ، این لینک رو ببینید ماوجه میشید.
      http://blog.gsmarena.com/tests-show-...re-inaccurate/

تا وقتی ما فکر کنیم بهترین گوشی دستمونه ، اپل مجاب به بهبود QC و QA خط تولیدش نمیشه و بازار به نفع فروشنده و به ضرر ما مصرف کننده ها پیش میره

Tapatalking with an iDevice

نظر

• نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
        اتفاقا ایشون درست میگن.
        بیشتر قسمتهای پنل مشکل دارن ، این لینک رو ببینید ماوجه میشید.
        Study finds iPhone 5s and 5c touchscreens inaccurate - GSMArena Blog

تا وقتی ما فکر کنیم بهترین گوشی دستمونه ، اپل مجاب به بهبود QC و QA خط تولیدش نمیشه و بازار به نفع فروشنده و به ضرر ما مصرف کننده ها پیش میره

Tapatalking with an iDevice
        من تا حالا 4تا ایفون داشتم و مشکلی نداشتم .
        نمیدونم مشکل شما چی بوده .....

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
          من تا حالا 4تا ایفون داشتم و مشکلی نداشتم .
          نمیدونم مشکل شما چی بوده .....
          "مشکل"ـی وجود نداره. ولی وقتی توی شاخه ی مهندسی بخواد صحبت بشه "نداشتن مشکل" یک بحث هست، "نداشتن ِ صحت" یک بحث دیگه. تست ها که نشون میده Calibrate نیست و شما و من نمیتونم به دقتی که این تستها انجام شده تست کنیم دستگاههای تاچ رو.

نظر

"مشکل"ـی وجود نداره. ولی وقتی توی شاخه ی مهندسی بخواد صحبت بشه "نداشتن مشکل" یک بحث هست، "نداشتن ِ صحت" یک بحث دیگه. تست ها که نشون میده Calibrate نیست و شما و من نمیتونم به دقتی که این تستها انجام شده تست کنیم دستگاههای تاچ رو.
            مشکلی هم وجود نداره...اون یه ایراد نیست...بلکه خودش یه مهندسیه...به نسبت به ارگونومی دست دقت صفحه نمایش تنظیم شدست...
            برا اپل کاری نداره کل صفحه دقیق باشه...اگه از تکنولوژی صفحه لمسی خازنی بدونید متوجه میشید که از عمد بوده این کار...اصلا تاثیری رو کاربری نداره...

نظر

• نوشته اصلی توسط tonypb نمایش پست ها
              مشکلی هم وجود نداره...اون یه ایراد نیست...بلکه خودش یه مهندسیه...به نسبت به ارگونومی دست دقت صفحه نمایش تنظیم شدست...
              برا اپل کاری نداره کل صفحه دقیق باشه...اگه از تکنولوژی صفحه لمسی خازنی بدونید متوجه میشید که از عمد بوده این کار...اصلا تاثیری رو کاربری نداره...
              - چجوری خودش مهندسیه ؟ لطفا" توضیح بدید.
              - برای دست ِ راست ارگونومیک طراحی شده یا دست چپ ؟ بالاخره وقتی قراره یه محصول ارگونومیک باشه باید هدفی که قرار "ارگو" کنه رو پوشش بده. چجوری تنظیم کرده ـن و روی چه حساب ؟ لینکی دارید که مشخص کنه حرفتون روی هوا نیست ؟
              - شما که از تکنولوژی صفحات خازنی میدونید لطفا" ما رو از دانشتون بی بهره نذارید.

چون من وقتی چارت های اون تست رو میبینم ، عملا" حرفهای شما به نظر توجیه میاد.
              لطفا" پاسخ بدید که ببینم وقت بذارم اصلا" که یه بحث خوب رو پیش ببریم یا نه.

نظر

• دوستان میون کلامتون... این لینک رو ببینید. طبق دلایل خودش تست روباتیک صقحه لمسی رو مردود اعلام کرده... نظر شما چیه؟
                Testing Finds Inaccurate Touch Sensing on iPhone 5s/5c, But Neglects Perspective Compensation - Mac Rumors

نظر

• براي منم بدون مشكل كار ميكنه

نظر

• با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز...من تا چند وقت پیش ایفون5 داشتم و الانم 5 اس گرفتم و از همه نظر عالیه جز دوربینش خیلی مات هست نسبت به 5 چرا ؟؟؟ و تو شب که مزخرفه و تو همه حالتها هم فوکوس میکنه ولی نمیدونم چرا اینقدر دوربینش ضعیه و همینش منو پشیمونکرده و صداش که بیسش بالاتر رفته نسبت به 5 ولی تو دوربین مزخرفه واقعا و نمیدونم بفروشمش و یا نگهش دارم اخه زد تو ذوقم بدم اومده از 5 اس ..من تا الان ایفون همیشه داشتم از 2 جی تا الان ولی اولین باره تو دوربین مشکل پیدا کردم و اصلا هم مشکل سخت افزاری نداره فقط خیلی کیفیتش بده

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                      با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز...من تا چند وقت پیش ایفون5 داشتم و الانم 5 اس گرفتم و از همه نظر عالیه جز دوربینش خیلی مات هست نسبت به 5 چرا ؟؟؟ و تو شب که مزخرفه و تو همه حالتها هم فوکوس میکنه ولی نمیدونم چرا اینقدر دوربینش ضعیه و همینش منو پشیمونکرده و صداش که بیسش بالاتر رفته نسبت به 5 ولی تو دوربین مزخرفه واقعا و نمیدونم بفروشمش و یا نگهش دارم اخه زد تو ذوقم بدم اومده از 5 اس ..من تا الان ایفون همیشه داشتم از 2 جی تا الان ولی اولین باره تو دوربین مشکل پیدا کردم و اصلا هم مشکل سخت افزاری نداره فقط خیلی کیفیتش بده

دوست عزيز اتفاقا به نظر من دوربينش بيشترين ارتقا رو نسبت به ٥ داره ! اين مشكلاتي كه ميفرماييد به هيچ عنوان بنده بهش برنخوردم ! كلا نويزي كه دوربين ٥ توليد ميكرد رو در ٥اس نميبينم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اخه من تست کردم اصلا اون شفافیت و وضوح 5 را نداره تعجبه میگین عالیه اخه تست کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط siavash_skh نمایش پست ها
                          اوه قضیه پیچیده شد ! پس مشکل من و اون دوست چیه ؟ راه حل ؟
                          سلام من دوتا 5اس داشتم توی هر دوتا شون این مشکلو داشتم و دارم

نظر

- چجوری خودش مهندسیه ؟ لطفا" توضیح بدید.
                            - برای دست ِ راست ارگونومیک طراحی شده یا دست چپ ؟ بالاخره وقتی قراره یه محصول ارگونومیک باشه باید هدفی که قرار "ارگو" کنه رو پوشش بده. چجوری تنظیم کرده ـن و روی چه حساب ؟ لینکی دارید که مشخص کنه حرفتون روی هوا نیست ؟
                            - شما که از تکنولوژی صفحات خازنی میدونید لطفا" ما رو از دانشتون بی بهره نذارید.

چون من وقتی چارت های اون تست رو میبینم ، عملا" حرفهای شما به نظر توجیه میاد.
                            لطفا" پاسخ بدید که ببینم وقت بذارم اصلا" که یه بحث خوب رو پیش ببریم یا نه.
                            دوست عزیز اینم مطلبی که بعد از تست رباتیک تاچ آیفون 5س مطرح شد(این یک باگ نیست بلکه یک مزیت است)
                            کد HTML:
                            http://narenji.ir/13693-%D8%AF%D9%82%D8%AA-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%84%D9%85%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-5s-5c-%DB%8C%DA%A9-%D9%88%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C-%D9%86%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%DA%AF

نظر

• نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
                              دوست عزیز اینم مطلبی که بعد از تست رباتیک تاچ آیفون 5س مطرح شد(این یک باگ نیست بلکه یک مزیت است)
                              کد HTML:
                              http://narenji.ir/13693-%D8%AF%D9%82%D8%AA-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%84%D9%85%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-5s-5c-%DB%8C%DA%A9-%D9%88%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C-%D9%86%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%DA%AF
                              راستش برای من این باگ یا مزیت الان اذیته ! شاید دلیلش اینه که گوشیای قبلیم آیفون نبوده و همش هنه چی رو دقیق تاچ کردم. امیدوارم به مرور زمان دست من با این اختلاف تاچ کالیبر شه ؛)

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
                                سلام من دوتا 5اس داشتم توی هر دوتا شون این مشکلو داشتم و دارم
                                من یه بار reset all setting کردم درست شد. ولی فکر کنم داره بر می گرده کم کم : دی این داستانش چیه نمی دونم. گفتم شاید به دیکشنری کیبورد ربط داشته باشهولی کل موارد مربوط به حدس و اصلاح رو خاموش کردم تاثیری نداشت

نظر

صبر کنید ..
                                X