اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی از اساتید اطلاع داره برای تنظیم گوشی از wcdma به gsm تو آیفون باید چیکار کرد ؟؟؟؟؟
    تو آندرویید گزینش بود ولی تو آيفون من ندیدم گفتم ببینم نظر اساتید چیه
    من 3g نمیخوام میخوام به gsm برگردم

نظر

• پسورد آِیفون

سلام دوستان من پسورد آیفونم فراموش کردم و چون یه بار خموش روشن شده با اثر انگشتم باز نمیشه وصلش کردم به کامپیوترم با آیتونز باز شده ولی نمیزاره بکاپ بگیرم میگه باید پسورد بزنی اول

میخواستم بدونم چیکار کنم اطلاعاتش خیلی مهمه واسم چه طوری پسورد عوض کنم یا یه بکاپ کلی بگیرم؟؟؟(از برنامه ها و سیو هام و مخاطبام و....)
      ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza نمایش پست ها
        کسی از اساتید اطلاع داره برای تنظیم گوشی از wcdma به gsm تو آیفون باید چیکار کرد ؟؟؟؟؟
        تو آندرویید گزینش بود ولی تو آيفون من ندیدم گفتم ببینم نظر اساتید چیه
        من 3g نمیخوام میخوام به gsm برگردم

فکر کنم خاموش کردن گزنه 3G در cellular data کافی باشه (همونطور که اگه خاموش باشه رایتل کلا آنتن نمیده )

نظر

• نوشته اصلی توسط onfuve نمایش پست ها
          فکر کنم خاموش کردن گزنه 3G در cellular data کافی باشه (همونطور که اگه خاموش باشه رایتل کلا آنتن نمیده )
          همونطور كه ميدونيد تو ios8 ديگه خبري از 3g نيست lte اضافه شده كه حتي در صورت خاموش بودن اون بازم انتنم 3g هستش پسgsmنيستش بايد فكر ديگه اي كرد هر استادي اطلاع داشت مارو هم در جريان بزاره
          ویرایش توسط iMorteza : https://i-phone.ir/forums/member/75095-imorteza در ساعت 13-10-2014, 12:21 AM

نظر

• بايد صبر كنيد 8.1 بياد كه توش ديگه 2g و 3g تفكيك شده

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• قبل از اینکه این اتفاق بیافته هیچ بک آپی نگرفتید ؟

نظر

• ببخشید یه سوال روی فایو اس وقتی که به ۸ آپدیت کردم با دیگه خبری از اینترنت نیست یعنی حتی توی تنظیمات APN هم تنظیمات همراه اول رو وارد میکنم اما علامت ادج یا جی پی آر اس نمیاد!!!باید چیکار کرد؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نه
                  راهی هست؟؟؟

نظر

• نه متاسفانه . باید ریستور کامل کنید و چیزی بر نمیگرده براتون

نظر

• نوشته اصلی توسط jingoolak نمایش پست ها
                      ببخشید یه سوال روی فایو اس وقتی که به ۸ آپدیت کردم با دیگه خبری از اینترنت نیست یعنی حتی توی تنظیمات APN هم تنظیمات همراه اول رو وارد میکنم اما علامت ادج یا جی پی آر اس نمیاد!!!باید چیکار کرد؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      بنظر ميرسه سوييچ بيين edge و gprs و 3G بصورت هوشمند و نسبت به قوي بودن سيگنال انجام ميشه
                      يك پيامك به ٨٠٠٨ بزنيد و تنظيمات مربوط به اينترنت رو ديجريافت كنيد اگر هـيچ يك از علامت ها نيومد بالاي صفحه محدوده پوششي خود رو عوض كنيد نتيجه رو اعلام كنيد موفق باشيد

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                      بايد صبر كنيد 8.1 بياد كه توش ديگه 2g و 3g تفكيك شده

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                      ايرانسل به دليل ازمايشي بودن اين سرويس 3g متاسفانه خيلي وقتا با مشكل آنتن مواجه ميشم و نميشه به gsm برگشت بنظر ميرسه بايد ساخت با شرايط
                      ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 14-10-2014, 10:22 AM دلیل: ترکیب پستها

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط iMorteza
                        متاسفانه فك نميكنم ديگه همچين امكاني بتونيم داشته باشيم چون هيچ جاي دنيا هيشكي دلش نميخواد از 3G برگرده به gsm !
                        ايرانسل به دليل ازمايشي بودن اين سرويس 3g متاسفانه خيلي وقتا با مشكل آنتن مواجه ميشم و نميشه به gsm برگشت بنظر ميرسه بايد ساخت با شرايط
                        در 8.1 قابلیت خاموش کردن 3G دوباره برگشته است.

Sent from my iPhone  using Tapatalk
                        ویرایش توسط Navidmac : https://i-phone.ir/forums/member/27367-navidmac در ساعت 13-10-2014, 12:09 PM

نظر

• من 3-4 روز هست که یه مشکلی پیدا کردم. بعضی وقتا یه دفعه گوشی خاموش میشه و بلافاصله خودش روشن میشه!

روی یه بازی یا برنامه ی خاص هم این اتفاق نمیفته که بگم مشکل از اون اپلیکیشنه و البته هر دفعه هم این اتفاق نمیفته ، فقط بعضی مواقع.

گوشیم جیلبرک نشده و چیز عجیب غریبی هم نصب نکردم هر چی بوده از خود اپ استور بوده. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط artavardia نمایش پست ها
                            من 3-4 روز هست که یه مشکلی پیدا کردم. بعضی وقتا یه دفعه گوشی خاموش میشه و بلافاصله خودش روشن میشه!

روی یه بازی یا برنامه ی خاص هم این اتفاق نمیفته که بگم مشکل از اون اپلیکیشنه و البته هر دفعه هم این اتفاق نمیفته ، فقط بعضی مواقع.

گوشیم جیلبرک نشده و چیز عجیب غریبی هم نصب نکردم هر چی بوده از خود اپ استور بوده. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟؟
                            شما ریستور کنید اگه نرم افزاری باشه باید رفع بشه

نظر

• دوستان یه موضوعی هست که واقعا منو اذیت کرده اونم صدای دکمه پاور هست. چند روز پیش که دقت کردم دیدم وقتی گوشی رو تکون میدوم دکمه پاور صدا میده مثل حالتی که لق باشه یا چیزی شکسته باشه ولی وقتی پاور رو نگه دارم و گوشی رو تکون بدم اون صدا نمیاد. شنیده بودم همه 5s ها این مشکل رو دارن میخواستم ببینم واقعیت داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                                دوستان یه موضوعی هست که واقعا منو اذیت کرده اونم صدای دکمه پاور هست. چند روز پیش که دقت کردم دیدم وقتی گوشی رو تکون میدوم دکمه پاور صدا میده مثل حالتی که لق باشه یا چیزی شکسته باشه ولی وقتی پاور رو نگه دارم و گوشی رو تکون بدم اون صدا نمیاد. شنیده بودم همه 5s ها این مشکل رو دارن میخواستم ببینم واقعیت داره؟
                                بله طبیعی هست

نظر

صبر کنید ..
                                X