اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
    پست ایشون را تا آخر بخونید گفتند :
    وقتی تو بازار نیست
    از کجا بیارم پرهام جان
    تو بازار فقط lla هستش یعنی همین رو بگیرم ؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
      وقتی تو بازار نیست
      از کجا بیارم پرهام جان
      تهران پارت های مختلف وجود دارد . از موجودی رشت اطلاعی ندارم گرامی =) به هر حال هر پارتی به جز امارات بگیرید --- البته اگر فیس تایم می خواهید --- مشکلی ندارد. Ll/a هم مشکلی ندارد صرفا چون حساس هستید...

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
        وقتی تو بازار نیست
        از کجا بیارم پرهام جان
        عزیزجان یکم حوصله کنی و وقت بزاری پیدا میکنی ...شاید تو شهر شما موجود نباشه ولی تو تهران غیر از پارت نامبرهای اروپایی که فوق العاده کم یابند بقیه پارت نامبر ها کم و بیش پیدا میشه....lla هم مشکلی نداره منتها عرض کردم اگه وسواسی هستی و میخوای از خریدت دل چرگین نباشی پارت ca رو بگیر ....تو تهران پیدا میشه ...(اومدی تهران سمت علا الدین نرو معمولا مغازه های محله تجریش یا مرکز کامپیوتر پایتخت رو کمی بگردی پیدا میکنی....)
        ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 07-11-2013, 09:11 PM

نظر

• بابا وسواس نداشته باش برای منم lla هست و عالیه

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیزم ...من ایفون 5 اس سفید 32 خریدم و نمیدونم لاکه یا انلاک فکتوری سایتی هست بفهمم که انلاک فکتوریه اخه الان پلمپ هست و پارتش هم این هست
            me309ll/a
            ویرایش توسط behnamb : https://i-phone.ir/forums/member/14382-behnamb در ساعت 09-11-2013, 04:03 PM

نظر

• گوشی شما از قبل اکتیو شده است - که به احتمال زیاد برای آنلاک کردن اپراتور بوده است - . می توانید IMEI را در سایت زیر جستجو کنید که نتایج برای شما به این صورت است :

IMEI: 013886001504577
              Activated: Yes
              Telephone Technical Support: January 31, 2014
              Repairs & Service Coverage: November 1, 2014
              SIM Lock: Unlocked

iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker

نظر

• میشه بیشتر توضیح بدین یعنی لاک بوده خود فروشنده یا تو ایران انلاک شده ؟؟؟؟اگر مشکوکه ک عوضش کنم واینکه پشت گوشی ccidداره یعنی لاکه درسته

نظر

• حساس نباشید. سیم کارت بندازید و استفاده کنید. گوشی آنلاک اپراتور شده است.

نظر

• پس مشکلی نداره صد در صد و اینکه من گوشی بازم برای فروشش مشکلی ندارم بعدها بچه ها عیب بزارن روش بگن ccidداره بدرد نمیخوره و فلان و...... ؟؟؟؟؟

نظر

• پشت جعبه رو نگااه کن اگه کد iccid نداشت آنلاک فکتوریه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• خوب پشت جعبه شما نگاه کنید iccidداره یک نگاهی کنید بعدا برای فروش اذیت نمیشم و ایراد نمیگیرن و انلاک فکتوریه خود اپله ؟؟؟؟؟پست 440 عکسش را گذاشتم
                        ویرایش توسط behnamb : https://i-phone.ir/forums/member/14382-behnamb در ساعت 08-11-2013, 01:20 AM

نظر

• آخه من گوشی بازم و فردا پس فردا خواستم بفروشمش نمیگن این ccidداره و نمیخریم و فقط میخوام ببینم چرا اکتیو شده ؟ و اینکه انلاک خود اپله ؟؟؟؟همین دقیقا جوابم رو بدین لطفا ممنون و مرسی

نظر

• سلام دوستان من به یک مشکل افتضاح برخوردم که دارم دنبال چاره میگردم 2 روز پیش بنابه دلایلی apple id دیزیبل شد و من باید pass رو ریست میکردم اما trust device من گوشی قبلیم 3gs بود و 3gs رو من قبلا ریستور کرده بودم وداده بودم به داداشم اونم apple idخودشو داده و چون 3gs قدمیه find my iphone نصب نمیشه و عملا verification code رو نمیفرسته و الان apple id دیزبل شده به همراه 760 دلار برنامه و iphone 5s که تازه گرفتم که مجبور شدم ریستور بکنم و در initial setup هزم میخواد با همون apple id اکتیو کنم که نمیشه و عملا iphone 5s رو باید بندازم دور با apple تماس گرفتم اونام گفتن نمیشه فقط میخواست بپرسم باید چیکار کنم اوراغش کنم یا بذارم تو دکوری؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                              خوب پشت جعبه شما نگاه کنید iccidداره یک نگاهی کنید بعدا برای فروش اذیت نمیشم و ایراد نمیگیرن و انلاک فکتوریه خود اپله ؟؟؟؟؟پست 440 عکسش را گذاشتم
                              (ببخشید من ۱۵-۲۰ دقیقه پیش با گوشیم پست فرستادم فک کنم بخاطر gprs شب جمعه انقدر تاخیر داشت )
                              گوشی شما کد iccid داره یعنی آنلاک اپراتوره و هیچ فرقی با آنلاک فکتوری نداره بیشتر آیفونای بازار به خاطر کمبود موجودی اپل استورها آنلاک اپراتوره .برای فروش هم هیچ مشکلی نداره این حرفا که iccid داره یا نداره یا پارت نامبرش ll/a یا zp/a یا... فقط و فقط بازار گرمی فروشندهاست به این حرفا توجه نکن و از آیفونت لذت ببر

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                                آخه من گوشی بازم و فردا پس فردا خواستم بفروشمش نمیگن این ccidداره و نمیخریم و فقط میخوام ببینم چرا اکتیو شده ؟ و اینکه انلاک خود اپله ؟؟؟؟همین دقیقا جوابم رو بدین لطفا ممنون و مرسی
                                من تو سایت https://selfsolve.apple.com سریال چک کردم زده November 1, 2013 اکتیو شده تا جایی که من میدونم یرای آنلاک کردن نیازی به اکتیو شدن نیست فقط با imei آنلاک میشه این موضوع رو به فروشنده بگو چون این گوشی یک هفته پیش باز شده اکتیو شده و دوباره پلمپ شده
                                ویرایش توسط scarecrow : https://i-phone.ir/forums/member/73852-scarecrow در ساعت 08-11-2013, 02:18 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X