اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    این ایفونهای iccid دار همشون سیم کارت داخلشون هست؟ و بعد اینکه قیمت این سیم چقدره یعنی چند می ارزه

نظر

• اگر فروشنده بر ندارد و پک باشد بله... ارزشی ندارد

نظر

• از نظر کیفیت آلومینیوم و نپریدن رنگ چه رنگی بهتره ؟
        خاکستری یا طلایی یا نقره ای ؟ گفتم کدومشون نسبت به بقیه بهتره و میدونم همشون با ضربه خوردن ممکنه رنگشون بپره

نظر

• نوشته اصلی توسط mani1111 نمایش پست ها
          از نظر کیفیت آلومینیوم و نپریدن رنگ چه رنگی بهتره ؟
          خاکستری یا طلایی یا نقره ای ؟ گفتم کدومشون نسبت به بقیه بهتره و میدونم همشون با ضربه خوردن ممکنه رنگشون بپره
          ظاهرا مشکل رنگ پریدگی تو 5اس کلا تو همه رنگاش حل شده ولی بین 3 رنگ سیلورش از همه مطمئن تره

نظر

• همونطور که گفتم من مدتی هست کیسشو برداشتم . امروز دو نقطه پریدگی مشاهده شد. اینم بگم مثل چی مواظبش بودم که کجا میذارمو اینا

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان از کجا میتونم بفهمم 5اس من جزو اون گوشیهایی هست که باطریشون مورد داره یا نه؟
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط parsmaniran نمایش پست ها
                سلام دوستان از کجا میتونم بفهمم 5اس من جزو اون گوشیهایی هست که باطریشون مورد داره یا نه؟
                ممنون
                از صبح که از شارژ در میارید تا ۶ عصر رو اگه کشید پس مشکلی نداره ، چون اینایی که مشکل باتری دارن خیلی زودتر خالی میکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان من یک مشکلی دارم دقیقا نمیدونم از کجاست که توی همون تاپیک بزنم ولی چون 5اس جدیدا گرفتم همینجا مطرح میکنم جدیدا هیچی نمیتونم از اپ استور دانلود کنم به نظر میاد دوباره ***** شده هر چی میخوام دان کنم میگه cannot connect to itunes store و یه سری از دوستامم که 5اس دارن میگن اینطوری شده ایا دوستان چیزی میدونن ؟مال 5اس هست یا باز *****ینگ و اینا؟

نظر

• چند سوال از اساتيد
                    1.دوستان نميشه کاري کرد فقط اثر انگشت باشه و رمز رو نخواد؟
                    2.من قبلا براي 4س يکسري کرک شده ipa دارم شنيديم برنامه جديدي اومده بدونه نياز به جيلبريک کردن ميشه برنامه کپي ريخت؟
                    ویرایش توسط saeid_bahrami : https://i-phone.ir/forums/member/143401-saeid_bahrami در ساعت 06-11-2013, 01:01 PM

نظر

• سلام دوستان
                      من آیفون 5 دارم دو روزه مشکلی پیش اومده - کسی اگه میتونه کمکم کنه - ممنون
                      اولین مشکل اینه که کسی که باهام تماس میگیره پشت خط بوق اشغال میزنه و روی گوشی من بدون اینکه زنگ بخوره فقط میس کال میفته (یعنی به عنوان میس کال تو ریسنت می بینمش) چرااا؟
                      و دوم اینکه هرگونه میسیجی که دریافت می کنم هم هیچگونه آلارمی نداره - با اینکه تمام تنظیمات رینگ تون و میسیجم روشنه- ؟؟؟؟؟؟؟
                      لطفا کمک کنید
                      نظر

• نوشته اصلی توسط Nooraa نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        من آیفون 5 دارم دو روزه مشکلی پیش اومده - کسی اگه میتونه کمکم کنه - ممنون
                        اولین مشکل اینه که کسی که باهام تماس میگیره پشت خط بوق اشغال میزنه و روی گوشی من بدون اینکه زنگ بخوره فقط میس کال میفته (یعنی به عنوان میس کال تو ریسنت می بینمش) چرااا؟
                        و دوم اینکه هرگونه میسیجی که دریافت می کنم هم هیچگونه آلارمی نداره - با اینکه تمام تنظیمات رینگ تون و میسیجم روشنه- ؟؟؟؟؟؟؟
                        لطفا کمک کنید
                        چون چيزهاي که ميگيد دقيقا مال blocked هست

نظر

• نه بلک نشده همه رو چک کردم ظاهرا تنظیمات درسته - حتی یک بار ریست کردم ولی درست نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Nooraa نمایش پست ها
                            نه بلک نشده همه رو چک کردم ظاهرا تنظیمات درسته - حتی یک بار ریست کردم ولی درست نمیشه
                            احتمالا Do Not Disturb شما روشن هست. ببینید توی استتوس بار ( نوار بالایی که ساعت هست ) علامت یک ماه وجود داره یا خیر؟ اگر هست، باید به Settings برید و Do Not Disturb رو خاموش کنید. یا اگر روی iOS 7 هستید Control Center رو باز کنید و از اونجا خاموشش کنید.

نظر

• چجوری میشه که مشکل باتری پیدا میشه؟
                              مگه خط تولید اپل ، قطعات بازرسی نمیشن و تست نمیشن... از اپل بعید بود. شرکت به این معتبری و یونیکی وخاص، همچین اشتباه کوچیکی داشته باشه.
                              چند تا کارخونه تو چین واسه اپل ، دیوایس اسمبل میکنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط carioeternal نمایش پست ها
                                سلام دوستان من یک مشکلی دارم دقیقا نمیدونم از کجاست که توی همون تاپیک بزنم ولی چون 5اس جدیدا گرفتم همینجا مطرح میکنم جدیدا هیچی نمیتونم از اپ استور دانلود کنم به نظر میاد دوباره ***** شده هر چی میخوام دان کنم میگه cannot connect to itunes store و یه سری از دوستامم که 5اس دارن میگن اینطوری شده ایا دوستان چیزی میدونن ؟مال 5اس هست یا باز *****ینگ و اینا؟
                                با چیز پی ان درس میشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X