اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
    درسته مثه 5 نیست. ولی همین الان اومدم pc رو روشن کنم، بالای گوشی خورد به میز.نزدیک دکمه پاور.رنگ سفید الومینیوم با یکم زدگی مشخص شد
    اپل عذر خواهی میکنه که گوشی شما خورد به‌ لب میز...
    خوب یه گارد نازک و شیک بنداز دورش.کمی هم مواظب گوشی ۳ میلیونیت باش...گردن اپل ننداز.خلصت رنگ مشکیشه...خوب آلومینیوم رنگ شده..

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

نظر

• اساتید
      یه سری از ایفون 5س ها در داخل کارتن شون سوزن مخصوص در اوردن سیم کارت موجود نیست !!!!!!!

موقع خرید از کجا تشخصی بدیم؟؟

نظر

• شما نگاه كنيد كه iccid نداشته باشه
        نداشته باشه داخلش سوزن هست

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
          اساتید
          یه سری از ایفون 5س ها در داخل کارتن شون سوزن مخصوص در اوردن سیم کارت موجود نیست !!!!!!!

موقع خرید از کجا تشخصی بدیم؟؟
          فکر کنم به فروشنده بگی اگه امکان داره باز کنه ببینی بهتر باشه یا اینکه یک سوزن ازش بخری حتما دارن دیگه !!! من که آیفون 4 رو نگاه کردم الان iccid نداره و سوزن داره این آیفون 5 اس iccid داره و سوزن نداره ولی آیپد رو که نگاه کردم هم iccid داره هم سوزن داره !! اما اگه این درست باشه به هرکی که قصد خرید داشت میگم حتما به این موضوع دقت کنه !

نظر

• دوستان ميشه کاري کرد که فقط با اثر انگشت باز بشه و اينکه رمز نخواد
            چون وقتي کس ديگه اي ميزنه بعد چند بار رمز ميخواد

نظر

• یه مشکلی برای ایفون 5اس من پیش اومده... ویبرش کار نمیکنه!!! یعنی وقتی خریدم کار میکرد اما فکر کنم از وقتی از روی ایکلود بکاپ برگردوندم دیگه کار نکرد... vibrate on ring و vibrate on silent هم رو حالت on هستش ولی هر کاری میکنم ویبره نمیزنه کلاً!!! چی کارش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paniz tafreshi نمایش پست ها
                یه مشکلی برای ایفون 5اس من پیش اومده... ویبرش کار نمیکنه!!! یعنی وقتی خریدم کار میکرد اما فکر کنم از وقتی از روی ایکلود بکاپ برگردوندم دیگه کار نکرد... vibrate on ring و vibrate on silent هم رو حالت on هستش ولی هر کاری میکنم ویبره نمیزنه کلاً!!! چی کارش کنم؟
                1 بار ری استور کن و بکاپ رو برنگردون و تست کن
                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نشد... بازم ویبره نمیزنه...

نظر

• نوشته اصلی توسط paniz tafreshi نمایش پست ها
                    یه مشکلی برای ایفون 5اس من پیش اومده... ویبرش کار نمیکنه!!! یعنی وقتی خریدم کار میکرد اما فکر کنم از وقتی از روی ایکلود بکاپ برگردوندم دیگه کار نکرد... vibrate on ring و vibrate on silent هم رو حالت on هستش ولی هر کاری میکنم ویبره نمیزنه کلاً!!! چی کارش کنم؟
                    شما بالای دکمه volme صدا ببینید دکمه سایلنت پایین نیست!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                      شما بالای دکمه volme صدا ببینید دکمه سایلنت پایین نیست!؟
                      جاااان ؟ دوستمون Silent on Ring و Silent on Vibrate رو هم چک کرده! دیگه مطمئنن اونی که شما میگیو بلده!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mrez نمایش پست ها
                        جاااان ؟ دوستمون Silent on Ring و Silent on Vibrate رو هم چک کرده! دیگه مطمئنن اونی که شما میگیو بلده!!!
                        شما مطمئنی ایشون چک کرده
                        در ضمن من فکر نمی کنم پست شما را نقل قول کرده باشم که شما جواب می دهید

نظر

• به نظر شما چک کرده دکمه سایلنت پایینه ؟؟ ۱ بله ..۲ خیر لطفا عدد گزینه مورد نظر رو از طریق پیام کوتاه به شماره ۲۰۰۰۹۰ ارسال کنید !! .....خوب بابا شاید نوع ویبره روی none هستش !! توی قسمت رینگتون نوع ویبره نباس روی none باشه !! اگر بعد از ریستور و بدون لود کردن بکاپ هم هنوز ویبره نداره اون موقع مشکل جدی هستش باید بره تعمیر !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان من هرچی دنبال 5s بدون iccid گشتم پیدا نکردم و در نهایت با iccid گرفتم !!! با سیم کارت خودم تست کردم و راحت جواب داد، ll/a مدل a1533 است ، چند سوال عمومی دارم اول ساخت اکامنت ک بدون چیز میشه ساخت اکنون ؟؟ اگه خیر است دوستان که دسترسی دارند پخ بدن ایمیل براشون بفرستم اکامت برام بسازند :دی
                            مشکل باطری ک ظاهراً نداره چون زود شارژ شد و ب کندی تموم میشه شارژش !! سیم کارت روش بود و اون سوزن همراهش نبود !!
                            دوستان چطور اطمینان کنم انلاک دائمی است ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                              دوستان من هرچی دنبال 5s بدون iccid گشتم پیدا نکردم و در نهایت با iccid گرفتم !!! با سیم کارت خودم تست کردم و راحت جواب داد، ll/a مدل a1533 است ، چند سوال عمومی دارم اول ساخت اکامنت ک بدون چیز میشه ساخت اکنون ؟؟ اگه خیر است دوستان که دسترسی دارند پخ بدن ایمیل براشون بفرستم اکامت برام بسازند :دی
                              مشکل باطری ک ظاهراً نداره چون زود شارژ شد و ب کندی تموم میشه شارژش !! سیم کارت روش بود و اون سوزن همراهش نبود !!

می توانید بدون مشکل خودتون اکانت بسازید.
                              سیم کارت انداختید و آنتن داده همین یعنی آنلاک اپراتور شده است و مشکلی ندارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                                دوستان من هرچی دنبال 5s بدون iccid گشتم پیدا نکردم و در نهایت با iccid گرفتم !!! با سیم کارت خودم تست کردم و راحت جواب داد، ll/a مدل a1533 است ، چند سوال عمومی دارم اول ساخت اکانت ک بدون چیز میشه ساخت اکنون ؟؟ اگه خیر است دوستان که دسترسی دارند پخ بدن ایمیل براشون بفرستم اکامت برام بسازند :دی
                                برای اکانت آیتونز خودتون هم می تونید بسازید به چیز پی ان نیاز نیست ، اگرم نخواستید در تاپیک زیر در خواست بدید دوستان براتون می سازند .
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread64775-81.html
                                برای سوزن هم فقط گوشی آنلاک فکتوری داخل جعبه می باشد.
                                اگر سیم کارت را انداختید و آنتن داشت یعنی آنلاک می باشد.

نظر

صبر کنید ..
                                X