اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
    تست کردم ولی متاسفانه تغییری نمیکنه
    ضربه نخورده؟
    شما به آخرین ورژن ریستور کنید اگر درست نشده باشد احتمالاً سخت افزاری می باشد.

نظر

تست کردم ولی متاسفانه تغییری نمیکنه
      فقط با ریستور می تونید متوجه شوید که سخت افزاری می باشد یا نرم افزاری

نظر

• ماله من مشكل انتن ٤اس رو داره يعني وقتي دستم رو دور گوشي ميگيرم انتن ضعيف ميشه و اگر انتن ضعيف باشه كلا no service ميده از دوستان كسي اين مشكل رو داره

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
          ماله من مشكل انتن ٤اس رو داره يعني وقتي دستم رو دور گوشي ميگيرم انتن ضعيف ميشه و اگر انتن ضعيف باشه كلا no service ميده از دوستان كسي اين مشكل رو داره

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          عجيبه !!!
          با ريستور شبكه درست نشده؟

نظر

• نه متاسفانه حل نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط jackass نمایش پست ها
              فقط با ریستور می تونید متوجه شوید که سخت افزاری می باشد یا نرم افزاری
              آخرین ورژن رو از همینجا دانلود کردم ولی متاسفانه در هنگام ریستور ارور 2005 میزد که طبق آموزش همین سایت آیتونز رو متعلقات اونو حذف کردم و ورژن جدید آیتونز رو دانلود کرده و نصب کردم ولی باز ارور 17 میزد که ظاهرا ایراد از فریمور هستش. فریمور که مطمئنم درست دانلود شده( کدی که دانلود کردم مطابق با کد پشت جعبه موبایل هستش)
              پورت یو اس بی رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرد

نظر

آخرین ورژن رو از همینجا دانلود کردم ولی متاسفانه در هنگام ریستور ارور 2005 میزد که طبق آموزش همین سایت آیتونز رو متعلقات اونو حذف کردم و ورژن جدید آیتونز رو دانلود کرده و نصب کردم ولی باز ارور 17 میزد که ظاهرا ایراد از فریمور هستش. فریمور که مطمئنم درست دانلود شده( کدی که دانلود کردم مطابق با کد پشت جعبه موبایل هستش)
                پورت یو اس بی رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرد
                سلام
                با یک کامپیوتر دیگه تست کنید مشکلتون حل میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                  سلام
                  با یک کامپیوتر دیگه تست کنید مشکلتون حل میشه.
                  منم موقع ریستور همین مشکلات رو داشتم که یه ویندوز دیگه نصب کردم توی اون ویندوز جدید حل شد مشکلم!

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
                    منم موقع ریستور همین مشکلات رو داشتم که یه ویندوز دیگه نصب کردم توی اون ویندوز جدید حل شد مشکلم!
                    بله. در واقع مشکل این هست که یک برنامه یا فایروال یا هر چیز دیگری از کانکت شدن به سرور اپل جلوگیری می کنه. حالا اگه بشه اون مانع رو پیدا کرد مشکل حل میشه وگرنه با یک کامپیوتر دیگه باید این کار رو انجام داد

نظر

• سلام دوستان
                      من تا دیروز همه فایل های صوتی و تصویریمو با iTools منتقل می کردم
                      ولی از دیروز عصر این برنامه هیچ چیز رو تغییر نمیده و می نویسه باید با آیتیونز match بشه و این حرفا
                      کسی تجربه کرده؟ چه چوری برطرف میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط erman نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        من تا دیروز همه فایل های صوتی و تصویریمو با iTools منتقل می کردم
                        ولی از دیروز عصر این برنامه هیچ چیز رو تغییر نمیده و می نویسه باید با آیتیونز match بشه و این حرفا
                        کسی تجربه کرده؟ چه چوری برطرف میشه؟
                        سلام..من همین الان تست کردم درسته که !! خود آیتولز البته آپدیت شد قبلش !! اگه نشد بجاش از برنامه های همراستا مثل ifunbox و یا itong استفاده کن !! عجیبه واقعا !! البته این جور نرم افزارها برای اجرا شدن گمونم پیش نیازشون آیتونز باشه چند باز سعی کردم نصب کنم گفته اول آیتونز نیازه !! آیتونزتون مشکلی نداره ؟؟ شاید از اون باشه !! موفق و پیروز

نظر

• دوستان پیرو صحبتهای قبلی و توصیه دوستان هر کاری میشد کردم( تعویض آیتونز-تعویض سیستم-درحالت dfu - تغییر فایل host و .............) ولی به هیچ عنوان اجازه ریستور به ورژن 7.0.3 رو نمیده. ارورهایی که باهاش مواجه شدم: 2005- 17 - 1
                          به نظرتون چرا یه گوشی که جیلبریک نیست اجازه ریستور به ورژن جدید رو نمیده؟
                          به هرحال خیلی اذیت کرد و منم چون قبلش با فروشنده صحبت کرده بودم راضیش کردم که گوشی رو پس بگیره و امروز پسش میدم تا از شرش خلاص بشم و چون دیگه به فروشنده های ایرانی اعتماد ندارم احتمالا بگم از مالزی برام یه گوشی بیارن. قابل توجه دوستانی که در مالزی آشنا دارن بگم که امروز در مالزی ارائه شده و قیمتش مخصوصا 16 گیگ خیلی از ایران ارزونتره( حدود 2400 رینگته که میشه 2330000 تومان)

نظر

• سلام دوستان ایا همه ی برچسب های lcd برای 5 به 5 اس میخوره؟! چون پشتش فلاشش 2 تا شده و همچنین اون استیل دور home هم هست
                            دوستان نظر بدید که چه مارکی نسبت به قیمت وکیفیتش خوبه
                            ممنون

نظر

• براي من كه كار ميكنه آيفون ٥

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                                براي من كه كار ميكنه آيفون ٥
                                دوست عزیز موضوع تاپیک رو مطالعه کردید؟؟ سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s​ !!

نظر

صبر کنید ..
                                X