اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
    اساتید عزیز یه سوالی دارم
    من کلی برنامه و بازی دانلود کردم بعضی از این اپ ها رو نصب و تعدای رو نصب نکرده ام
    من نمیدونم چکار کنم بعد سینک شدن گوشی به ایتیونز هر زمان میخوام فقط یکی از این برنامه ها رو نصب کنم ایتیونز شروع میکنه به نصب کردن همه اون برنامه های که هنوز اینستال نشدن
    و من نمی خوام اینجوری باشه و فقط میخوام اون اپ رو که میخوام و سلکت میکنم رو نصب کنه

لطفا راهنمایی کنید
    سلام

شما دو تا راه دارید :
    یکی این که همه ی برنامه ها رو نصب کنید و بعدا پاکشون کنید که توی دفعه های بعد به احتمال زیاد این مشکل نخواهد بود
    یا گوشی رو ریستور و به صورت کامل Ereas کنید که دیگه مشکلی نیست

البته شاید راه های ساده تری باشه ولی من که داشتم این مشکل رو راه بهتری پیدا نکردم
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• با سلام خدمت شما..
      من 5s خریدم که به من گفتند انلاک فکتوری هست 2 بار هم upgrade کردم و الان روی 7.0.3 هستم و مشکلی نبود
      توی سایت iphonefrom.com که part no رو میزنم میزنه لاک ولی ..
      خواستم ببینم ممکنه LOCK خریده شده و بعدش تو APP STORE انلاک کردن که اینجوری میزنه ؟ یا جریان چیز دیگه هست ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
        دوستان 3 تا سئوال راجب keychain دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
        اول اینکه هیچ راهی نداره بدون اینکه شماره موبایل بهش بدیم راش بندازیم ؟ (چون کد ایران و نداره !!)
        دوم اینکه اگه شماره دوستان که اونور هستن بدیم که برنامه راه بیفته بعداً برامون مشکل ساز نمیشه ؟ هم از لحاظ امنیت هم از لحاظ اختلاف ip با شماره و ...
        سوم دلیل اینکه شماره میخواد هم واسم سئوال چون کاراییش ربطی به شماره نداره.
        سلام و عرض ادب
        در پاسخ به سوالاتون تا اونجايي كه من اطلاع دارم
        ١)خير بايد شماره بديد البته ميتونيد اين مرحله هم دور بزنيد دوستان تونستن ولي براي استفاده دفعات بعد حتما به مشكل برميخوريد
        ٢)نه اگه شماره مطمئني سراغ داري بديد مشكلي نداره ip هم مهم نيست
        ٣)فكر ميكنم براي استفاده مجدد كد رو به شماره ارسال ميكنه مثل همون ايميل كه تو خيلي برنامه ها واسه ريجستر ازتون ميخواد!
        اگه براي شماره مشكل داريد به نظر من ميتونيد از يكي از app هاي international اي كه براي تماس وارسال sms به بقيه كشور ها در appstore موجوده استفاده كنيد خيلي برنامه ها هست كه شماره اختصاصي بهتون ميده و مال آمريكاست اولشم اعتباري بابت تست برنامه داريد كه همون كفايت ميكنه
        موفق باشيد

نظر

• با سلام خدمت دوستان.آقا تا الان کسی از دوستان تونسته آی مسیج شو فعال کنه؟من هر کاری کردم نتونستم.لطفا راهنمایی کنید؟ببخشید من این سوال رو چند سری پرسیدم ولی از سروران گرامی کسی جوابم رو نداده.با تشکر.

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
            با سلام خدمت دوستان.آقا تا الان کسی از دوستان تونسته آی مسیج شو فعال کنه؟من هر کاری کردم نتونستم.لطفا راهنمایی کنید؟ببخشید من این سوال رو چند سری پرسیدم ولی از سروران گرامی کسی جوابم رو نداده.با تشکر.
            سلام
            دوست عزیز از ف ی ل ت ر استفاده کن

نظر

• هیچکی جواب ما رو نمیده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط eliyas نمایش پست ها
                با سلام خدمت شما..
                من 5s خریدم که به من گفتند انلاک فکتوری هست 2 بار هم upgrade کردم و الان روی 7.0.3 هستم و مشکلی نبود
                توی سایت iphonefrom.com که part no رو میزنم میزنه لاک ولی ..
                خواستم ببینم ممکنه LOCK خریده شده و بعدش تو APP STORE انلاک کردن که اینجوری میزنه ؟ یا جریان چیز دیگه هست ؟؟
                عزیز وقی گفتن آنلاک فکتوری هستش پس خیالی نیست ( پشت box گوشی iccid نوشته ؟)

حساسیت خیلی زیاده اکثر کاربران ایفون هستش که عشق دارن حتما آنلاک فکتوری باشه
                در صورتی که عملا انلاک شدن imie هیچ فرقی با آنلاک فکتوری نمیکنه
                شما هم حساس نشید در ضمن این سایت های که به شما معرفی می کنند 99.9 درصد فرمالیته هستن ( بصورت رندوم پاسخ میده)

( خیلی نگران هستید پیش خود فروشنده یه بار ری استور کنید تا نگرانیتون مرتع بشه و بعد تحویل گوشی از فروشنده بخوایید تو فاکتور تحویلی به شما اسم آنلاک پیوست کنه)
                ویرایش توسط masimilyano : https://i-phone.ir/forums/member/106115-masimilyano در ساعت 26-10-2013, 01:39 PM

نظر

• برای من زده waiting for activation ولی کار میکنه عین بنز
                  فقط بحث اینه که با شماره موبایل کار نمیکنه و باید با ایمیل کار کنی

با قنر ش ک ن هم تست کردم اکتیو نشد

نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
                  با سلام خدمت دوستان.آقا تا الان کسی از دوستان تونسته آی مسیج شو فعال کنه؟من هر کاری کردم نتونستم.لطفا راهنمایی کنید؟ببخشید من این سوال رو چند سری پرسیدم ولی از سروران گرامی کسی جوابم رو نداده.با تشکر.

نظر

• بله iccid داره .. نه منظورم اینه که چون 2 بار اپدیت کردم و مشکلی نداشت میتونم مطمعن باشم انلاک فکتوری هست؟
                    منظورتوت از انلاک شدن imei همون انلاک کردن بعد از خرید؟

نظر

• بله همون هست!!
                      مشكلي نداره گوشيتون انلاك هست و با خيال راحت استفاده كنيد!

نظر

• نوشته اصلی توسط eliyas نمایش پست ها
                        بله iccid داره .. نه منظورم اینه که چون 2 بار اپدیت کردم و مشکلی نداشت میتونم مطمعن باشم انلاک فکتوری هست؟
                        منظورتوت از انلاک شدن imei همون انلاک کردن بعد از خرید؟
                        بله مطمئن باشید آنلاک هستش .
                        من راجب این مسئله خیلی تحقیق کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhoneDoost
                          گوشی رو اولین بار چجوری باید شارژ کرد بذارم خاموش شه بعد 8 ساعت بزنم به شارژ ؟
                          نیازی به خاموش بودن نیست ، از گوشی استفاده کنید وقتی شارژش تمام شد بعد شارژ کنید .

نظر

• سلام دوستان اگه آیفون iccid داشته باشه آنلاک هست یا لاک؟ آخه من شنیدم اگه iccid داشته باشه لاک هست؟

نظر

• شما سیم کارت بندازید اگر آنتن داد آنلاک است =) روی داشتن یا نداشتن iccid حساسیت نداشته باشید.

نظر

• میدونم دوست عزیز فقط میخوام بدونم که لاک یا آنلاک؟

نظر

صبر کنید ..
                                X