اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من چرا نمیتونم به app store وصل بشم ! نه از توی setting نه از خود app store
    نام کاربری و پسورد icloud میزنم ولی نمیره ! هیچ اخطار یا خطایی هم نمیده !

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
      دوستان من چرا نمیتونم به app store وصل بشم ! نه از توی setting نه از خود app store
      نام کاربری و پسورد icloud میزنم ولی نمیره ! هیچ اخطار یا خطایی هم نمیده !
      تغييرIp بديد

نظر

• نوشته اصلی توسط Imoh@ma@d نمایش پست ها
        تغييرIp بديد
        مگه تحریم شدیم دوباره ؟ اخه بقیه دوستام مشکلی ندارن

تست کردم بازم نشد
        ویرایش توسط usbili2 : https://i-phone.ir/forums/member/135600-usbili2 در ساعت 16-10-2013, 04:08 PM

نظر

مگه تحریم شدیم دوباره ؟ اخه بقیه دوستام مشکلی ندارن

تست کردم بازم نشد
          من هم مشكلي ندارم شايد يه سري خطوط تحريم شدن

نظر

• دوستان واقعاً کلافم کرده ممنون میشم راهنمایی کنید چرا نمیتونم به app store کانکت بشم ! مشکل اصلی اینجاس که نه اخطاری نه خطایی میده ! فقط وصل نمیشه !!!

نظر

دوستان واقعاً کلافم کرده ممنون میشم راهنمایی کنید چرا نمیتونم به app store کانکت بشم ! مشکل اصلی اینجاس که نه اخطاری نه خطایی میده ! فقط وصل نمیشه !!!
              دوست عزيز اول از هر كار ديگه اى با يه كانكشن ديگه تست كنيد به احتمال زياد مشكلتون حل بشه !!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• متاسفانه واسه منم ...

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
                Tapatalk

نظر

• سلام دوستان، امروز آیفون 5s گرفتم و اولین دستگاه IOS من هس...
                  الان من چجوری برنامه دانلود کنم؟ با App store گوشی یا از iTunes کامپیوتر؟؟
                  راستی، کلا Apple ID ندارم!! وقتی هم ساختم همین ارور دوستان رو میده:
                  cannot connect to iTunes store
                  کلا چجوری هس دانلود از App store ؟ با V*P*N یه همینجوری؟
                  و این که به یه مشکل برخردم مگه اینجوری نیست که وقتی انگشت رو روی تاچ ای دی میذارم باید خودش بدون فشار دادن انلاک کنه؟ اینجوری هست ها، ولی وقتی صفحه نمایش خاموش هست اگه بخوام گوشی رو باز کنم باید اول یا دکمه ی پاور یام هوم رو بزنم صفحه روشن بشه بعد انگشت بذارم!!!
                  موقعی که صفحه خاموش هست همون لحظه که انگشت گذاشتم بدون فشار دادن پاور یا هوم باید اسکن کنه دیگه؟؟ من اول باید روشن کنم بعد اسکن کنه...
                  ممنون میشم کمک کنین، مرسی
                  ویرایش توسط Saly One : https://i-phone.ir/forums/member/140382-saly-one در ساعت 17-10-2013, 04:35 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Saly One نمایش پست ها
                    سلام دوستان، امروز آیفون 5s گرفتم و اولین دستگاه IOS من هس...
                    الان من چجوری برنامه دانلود کنم؟ با App store گوشی یا از iTunes کامپیوتر؟؟
                    راستی، کلا Apple ID ندارم!! وقتی هم ساختم همین ارور دوستان رو میده:
                    cannot connect to iTunes store
                    کلا چجوری هس دانلود از App store ؟ با V*P*N یه همینجوری؟
                    و این که به یه مشکل برخردم مگه اینجوری نیست که وقتی انگشت رو روی تاچ ای دی میذارم باید خودش بدون فشار دادن انلاک کنه؟ اینجوری هست ها، ولی وقتی صفحه نمایش خاموش هست اگه بخوام گوشی رو باز کنم باید اول یا دکمه ی پاور یام هوم رو بزنم صفحه روشن بشه بعد انگشت بذارم!!!
                    موقعی که صفحه خاموش هست همون لحظه که انگشت گذاشتم بدون فشار دادن پاور یا هوم باید اسکن کنه دیگه؟؟ من اول باید روشن کنم بعد اسکن کنه...
                    ممنون میشم کمک کنین، مرسی
                    در مورد اپ استور آموزش ها موجوده

در مورد touch id هم اونطور که گفتید نیست. باید یا با هوم و یا پاور روشن کنید و بعد اسکن می کنه دلیلش هم اینه که مثلا تو جیب هست اشتباهی صفحه روشن نشه

نظر

• دوستان من با این که باطری 5s از ۵ قوی تر شده یکم ولی حس میکنم بیشتر شارژ میخوره ! به نظرتون درسته ؟
                      من از همین الان 50% درصد شارژ دارم بعد میرم توی setting برام زده ۳ ساعت استفاده کردم کلاْ ار گوشی !
                      تازه ۳ ساعت فقط حرف بوده و wifi و یکم دانلود با wifi از app store و استفاده از viber . منظور این که ویدیو یا فیلم برداری چیزی هم نکردم ! البته ۱۶ ساعت استند بای هم زده .
                      به نظرتون این عادی هستش ؟
                      ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• مشکل با ریستور

با سلام خدمت دوستان

گوشی قبلی بنده ایفون 4 بوده با ایتونز بک اپ گرفتم . الان 5اس دارم پروسه ریستور به کاملی انجام میشه و کلیه اطلاعات
                        برمیگرده .اما مشکل اینجاست . زمانی که ایکلود رو فعال میکنم 70% شمارهای کانتکتم میپره و مجبورم مجدد ریستور کنم و ایکلود رو غیر فعال نگه دارم لطفا راهنمایی بفرمایید .
                        با تشکر

نظر

• برای دریافت برنامه iPhoto, iMovie, Pages, Numbers,Keynote باید حتما با خود گوشی از اپلکشین اپ استوری ایفون برنامه ها رو دانلود کنم؟؟ یا با برنامه ایتونیز pc هم این کار مقدور است ؟

ایفون 5s silver
                          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                            برای دریافت برنامه iPhoto, iMovie, Pages, Numbers,Keynote باید حتما با خود گوشی از اپلکشین اپ استوری ایفون برنامه ها رو دانلود کنم؟؟ یا با برنامه ایتونیز pc هم این کار مقدور است ؟

ایفون 5s silver
                            مرسی
                            از خود گوشی دانلود هارو شروع کنید بعد از apple id تون ثبت میشه از هر دستگاهی می تونید دانلود کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط kessler نمایش پست ها
                            با سلام خدمت دوستان

گوشی قبلی بنده ایفون 4 بوده با ایتونز بک اپ گرفتم . الان 5اس دارم پروسه ریستور به کاملی انجام میشه و کلیه اطلاعات
                            برمیگرده .اما مشکل اینجاست . زمانی که ایکلود رو فعال میکنم 70% شمارهای کانتکتم میپره و مجبورم مجدد ریستور کنم و ایکلود رو غیر فعال نگه دارم لطفا راهنمایی بفرمایید .
                            با تشکر
                            ؟

موقع فعال کردن icloud دکمه merge رو بزنید

نظر

• سلام
                              چرا گاهی اوقات هنگام دانلود از اپ استور با تاچ آیدی کار انجام میشه و گاهی اوقات پسورد میخواد (البته تعداد دفعات درخواست پسورد بیشتره)
                              آیا راهی وجود داره که دیگه فقط با تاچ آیدی دانلود رو انجام بدیم (ناسلامتی یکی از دلایل خرید 5s استفاده از قابلیت تاچ آیدیه)
                              لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام دوستان
                                من قصد خرید ایفون 5اس دارم ولی توی رنگش شک دارم.یعنی بین نقره ای و طلایی موندم.طبق تصورم از نقره ای ایفون 5 که رگ لبه هاش نمی رفت چون رنگ خود الو مینیوم بود فکر می کنم در طولانی مدت نقره ای بهتره از یک طرف رنگ طلایی رو هم دوست دارم.حالا از دوستانی که طلایی دارن می خوام در مورد استقامت و پایداری رنگ لبه ها بپرسم و اینکه نظر کلی دوستان که نقره ایش بهتره یا طلایی؟(البته می دونم شخصیه ولی بازم می خوام بدونم.)
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X