اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    دوستان ممنون ميشم در مورد اين iccid توضيح بدين كه داشتن و نداشتنش چيه و از كجا ميشه تشخيص داد
    با تشكر

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلام دوستان

چد تا سوال داشتم...ممنون میشم جواب بدید

1-میخواستم ببینم اگه گوشیو جیلبریک کنیم بعدش آپدیت رسمی گوشی اومد آپدیتشو از طریق خود اپل بخوایم انجام بدیم چی میشه؟! گوشی بریک میشه؟! اطلاعات میپره؟میشه به حالت قبل برش گردوند؟

2-این shsh که میگفتن برای دانگرید هست هنوزم لازمه برای دانگرید؟

3-اگه جیلبریک کنیم گوشیو بعد نرم افزار کرک بریزیم بعد آپدیت نرم افزارو بزینم از تو حود نرم افزار (میدونم آپدیت نمیشه) اپل گیر میده؟یعنی گوشیو متوقف میکنه؟

4-آخرین جیلبریک واسه چه ورژنی اومده!؟ واسه نسخه 7 کی میاد حدودا؟!

5-برای یه کاربر معمولی بنظرتون جیلبریک لازمه یا برنامه های فری خود اپ استور جوابگوست؟!آخه یکی از آشنا ها میخواد بده گوشیشو براش ببرم نرم افزار نصب کنم...گفتم اگه لازم به جیلبریک نیس آپدیت کنم به 7 و از همین اپ های فری براش بریزم؟!

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Solo8 نمایش پست ها
        سلام دوستان

چد تا سوال داشتم...ممنون میشم جواب بدید

1-میخواستم ببینم اگه گوشیو جیلبریک کنیم بعدش آپدیت رسمی گوشی اومد آپدیتشو از طریق خود اپل بخوایم انجام بدیم چی میشه؟! گوشی بریک میشه؟! اطلاعات میپره؟میشه به حالت قبل برش گردوند؟

2-این shsh که میگفتن برای دانگرید هست هنوزم لازمه برای دانگرید؟

3-اگه جیلبریک کنیم گوشیو بعد نرم افزار کرک بریزیم بعد آپدیت نرم افزارو بزینم از تو حود نرم افزار (میدونم آپدیت نمیشه) اپل گیر میده؟یعنی گوشیو متوقف میکنه؟

4-آخرین جیلبریک واسه چه ورژنی اومده!؟ واسه نسخه 7 کی میاد حدودا؟!

5-برای یه کاربر معمولی بنظرتون جیلبریک لازمه یا برنامه های فری خود اپ استور جوابگوست؟!آخه یکی از آشنا ها میخواد بده گوشیشو براش ببرم نرم افزار نصب کنم...گفتم اگه لازم به جیلبریک نیس آپدیت کنم به 7 و از همین اپ های فری براش بریزم؟!

ممنون
        سلام

1- آپدیت که نمیشه کرد با جیلبریک (گوشی بالا نمیاد) ولی ریستور کنید همه اطلاعات پاک میشن و جیلبریک هم از بین میره.

2- بله البته در بعضی شرایط فقط جوابگو هست و امکان جدیدی به نام Semi-Restore هم اومده.

3- خیر

4- برای ورژن 6.1.2 (6 تا 6.1.2) و برای نسخه ی 7 مشخص نیست فعلا.

5- اپلیکیشن های معروف پولی معمولا در یک زمانی مجانی میشوند (برای مدتی محدود) ولی باز اگه می خواید همون موقع بریزید و چند عدد توییک هم کنارش باشه جیلبریک خوبه

نظر

• با سلام خدمت دوستان.آقا من موقع که از یک زنبور که در حال نشستن روی یک گل بود عکسای پشت سر هم گرفتم و موبایل بهترین نشو انتخاب کرد حال میخوام بقیه عکسارو پاک کنم باید چیکار کنم در ضمن اون خوبرو چطوری باید نگه داشت چون عکسای اضافه فضا اشغال میکنن.با تشکر

نظر

• هرکی یه چی میگه ولی این بنظرم جالب بود ...
            Very unlikely this is a hardware issue. The sensors are from different suppliers - Bosch for the accelerometer, ST Micro for the gyroscope, and Asahi Kasei (AKM) for the compass. Problems are being reported with more than one sensor. The issue is much more likely to be embedded software in the M7 motion co-processor, which sits in between the sensors and the apps. The question for Apple and users is can they update the software for the M7 with an iOS7 update.

نظر

• سلام دوستان
              به نظر من لمس ايفون ٥اس هم مشكل داره در بعضي جاها بعضي وقتا اصلا عمل نمي كنه و بايد چندين بار تپ كني تا كار كنه گاهي وقتا خيلي كاراي عجيب غريبي مي كنه بعضي وقتا هم خود به خود عمل مي كنه مخصوصا بعضي وقتا موقع تايپ خيلي اذيت مي كنه كه مجبور مي شم ريستارتش كنم تا درست بشه نمي دونم مشكل از كجاست فقط اميدوارم نرم افزاري باشه وگرنه كه . .. مخصوصا توي ايران كه اپل نمايندگي نداره بايد بندازيمش دور واقعا از اپل بعيد بود!!! يعني مثلا دوستان امكان داره به خاطر برچسب باشه البته برچسب اصلي (البته به قول فروشنده) زدمش به صفحش- (یا اینکه ایا امکانش هست که ویروسی شده باشه؟ اینم بگم که با تانگبو روش برنامه ریخنم) ios7.0.2

نظر

• دوستان ..من وقتي كه تو برنامه اي هستم مثلا دارم مسيج ميدم.. وقتي كه كنترل سنتر رو سويپ ميكنم.. صداي كيبرد هم مياد.يعني اينكه space كيبرد هم عمل ميكنه همراه با سويپ كردنم.
                واسه همه اينجوريه يا باگ حساب ميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                  دوستان ..من وقتي كه تو برنامه اي هستم مثلا دارم مسيج ميدم.. وقتي كه كنترل سنتر رو سويپ ميكنم.. صداي كيبرد هم مياد.يعني اينكه space كيبرد هم عمل ميكنه همراه با سويپ كردنم.
                  واسه همه اينجوريه يا باگ حساب ميشه؟
                  سلام
                  دوست عزیز تو چه برنامه ای هستید؟ اگه Messages باشه قضیه اش فرق میکنه ولی اگه برنامه ای از App Store باشه احتمالا باگ برنامه هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    به نظر من لمس ايفون ٥اس هم مشكل داره در بعضي جاها بعضي وقتا اصلا عمل نمي كنه و بايد چندين بار تپ كني تا كار كنه گاهي وقتا خيلي كاراي عجيب غريبي مي كنه بعضي وقتا هم خود به خود عمل مي كنه مخصوصا بعضي وقتا موقع تايپ خيلي اذيت مي كنه كه مجبور مي شم ريستارتش كنم تا درست بشه نمي دونم مشكل از كجاست فقط اميدوارم نرم افزاري باشه وگرنه كه . .. مخصوصا توي ايران كه اپل نمايندگي نداره بايد بندازيمش دور واقعا از اپل بعيد بود!!! يعني مثلا دوستان امكان داره به خاطر برچسب باشه البته برچسب اصلي (البته به قول فروشنده) زدمش به صفحش- (یا اینکه ایا امکانش هست که ویروسی شده باشه؟ اینم بگم که با تانگبو روش برنامه ریخنم) ios7.0.2

دوست عزیز با سلام. اول از همه اینکه سیستم آندروید و ... ندارید که ویروسی شود. از iOS استفاده می کنید پس از این لحاظ مطمئن باشید مشکلی نیست.در مورد مشکل Touch دستگاه اول از همه برچسب را بکنید و تست کنید . با اینکه بعید می دونم مشکلی از این لحاظ باشد اما به تست کردنش می ارزد. اگر باز هم مشکل داشتید ترجیحا دستگاه را یکبار ریست کنید . Settings > General > Reset > Reset All Settings و اگر مشکل حل نشد ریستور کامل کنید. اگر نرم افزاری باشد باید حل شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                      سلام
                      دوست عزیز تو چه برنامه ای هستید؟ اگه Messages باشه قضیه اش فرق میکنه ولی اگه برنامه ای از App Store باشه احتمالا باگ برنامه هست.
                      والا برنامه هايي كه صفحه كليد واسه تايپ مياد اينجوريه.مثه ويچت و واتس اپ و وايبر و حتي مسيج دادن معمولي. حالا برنامه ها رو بيخيال. ولي واسه اس ام اس دادن هم اينجور ميشه يني باگه؟مشكل از چيه. فريمور گوشي 7.0.1
                      ویرایش توسط kamran.ari : https://i-phone.ir/forums/member/131503-kamran-ari در ساعت 09-10-2013, 02:09 AM

نظر

• سلام اگر ممکن هست کسایی که 5اس دارن بگن که مثل 5 مشکل رنگ پریدگی تو رنگ مشکی داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behnam.matin نمایش پست ها
                          سلام اگر ممکن هست کسایی که 5اس دارن بگن که مثل 5 مشکل رنگ پریدگی تو رنگ مشکی داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                          برادر قطعا اگه سلیقه به خرج ندید این اتفاق میافته ...
                          ولی طبق شنیده ها تو سری 5س کیفیت بدنه به میزان چشمگیری بهتر و مرغوب تر شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                            دوست عزیز با سلام. اول از همه اینکه سیستم آندروید و ... ندارید که ویروسی شود. از iOS استفاده می کنید پس از این لحاظ مطمئن باشید مشکلی نیست.در مورد مشکل Touch دستگاه اول از همه برچسب را بکنید و تست کنید . با اینکه بعید می دونم مشکلی از این لحاظ باشد اما به تست کردنش می ارزد. اگر باز هم مشکل داشتید ترجیحا دستگاه را یکبار ریست کنید . Settings > General > Reset > Reset All Settings و اگر مشکل حل نشد ریستور کامل کنید. اگر نرم افزاری باشد باید حل شود.
                            دوستان من ریست کردم البته فق تنظیمات رو و ریست کامل نزدم مشکل حل نشد!! مشکل اینه که مثلا میرم توی برنامه نوت و وقتی که شروع به تایپ می کنم بعد یه مدت قاط میزنه تاچش مثلا بجای ب یه حرف دیگه میزنه یا صفحه خود به خود سوایپ می کنه بالا پایین می شه جالب اینجاست که اگه با فصله کمی که انگشتمو نسبت به صفحه نگه می دارم هم عمل می کنه!! که صفحه رو خاموش روشن می کنم بهتر میشه یا خوب می شه ولی بعدا دباره همین آّش و همین کاسه. به نظر منه احتمال خیلی زیادی هست که مال برچسبی باشه که بهش زدم که مشکلی مثل الکتریسیته بوجود میاره دوستان نظرتونو به بگین ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
                              دوستان من ریست کردم البته فق تنظیمات رو و ریست کامل نزدم مشکل حل نشد!! مشکل اینه که مثلا میرم توی برنامه نوت و وقتی که شروع به تایپ می کنم بعد یه مدت قاط میزنه تاچش مثلا بجای ب یه حرف دیگه میزنه یا صفحه خود به خود سوایپ می کنه بالا پایین می شه جالب اینجاست که اگه با فصله کمی که انگشتمو نسبت به صفحه نگه می دارم هم عمل می کنه!! که صفحه رو خاموش روشن می کنم بهتر میشه یا خوب می شه ولی بعدا دباره همین آّش و همین کاسه. به نظر منه احتمال خیلی زیادی هست که مال برچسبی باشه که بهش زدم که مشکلی مثل الکتریسیته بوجود میاره دوستان نظرتونو به بگین ممنون
                              دوست عزيز اين كارها رو انجام بده :
                              1. برچسب رو بردار بعد تست كن ببين مشكل پا برجاست .؟
                              2. اگه باز هم مشكل داشت يه بار ريستور كن ترجيحا بدون بكاپ
                              3. اگه باز هم مشكل داشت احتمالا مشكل سخت افزارى متاسفانه !

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
                                دوست عزيز اين كارها رو انجام بده :
                                1. برچسب رو بردار بعد تست كن ببين مشكل پا برجاست .؟
                                2. اگه باز هم مشكل داشت يه بار ريستور كن ترجيحا بدون بكاپ
                                3. اگه باز هم مشكل داشت احتمالا مشكل سخت افزارى متاسفانه !
                                دوستان بر چسبشو کندم البته فقط برچسب جلوشو و درست نشد . ریست کامل زدم نشد!! و هنوز پا برجاست مشکلم مثلا ایجوری که بعضی وقتا دکمه فون رو که می زنم عمل نمی کنه اما نشون می ده که داره لمس میشه ولی باز نمیشه اما بجاش صفحه این ور اون ور میشه مثلا قسمت جستجو باز می شه گاهی وقتا که اصلا عمل هم نمی کنه که باید چند بار تپ کنم یا یه کم صبر کنم !!دوستان ممکنه که این بخاطر همون مسله کالیبره نبودن قطعات باشه ؟ خواهشا اگه کسی 5اس داره تست کنه بنظر تون ممکنه این مشکل عمومی باشه بعدا بیان با آپدیتی چیزی حلش کنن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X